Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba (NCIS) — 16. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vražedné hry

Gibbs musí do tří dnů zjistit místa, kde odsouzený vrah pochoval své oběti, protože poté bude popraven a své tajemství si vezme do hrobu. Někdo však vraždí v jeho stylu dál.

V dnešní části se hlavním předmětem vyšetřování NCIS stane obávaný vězeň, masový vrah a psychopat Kyle Boone, který si svůj trest odpykává v přísně střežené státní věznici. Guvernér Virginie Gibbsovi přikáže, aby se setkal s několikanásobným vrahem tři dny před jeho popravou. Gibbs se s ním ke své nelibosti opět setkává, aby objasnil určité nesrovnalosti v jeho případu. Byl to právě Gibbs, který jej před deseti lety pomohl usvědčit. Inteligentní Boone však odmítá přistoupit na jeho hru a rozhodne se, že to federálním agentům neulehčí.

Gibbs příjme do svého týmu novou kolegyni, agentku Paulu Cassidyovou, která by měla nahradit zavražděnou agentku Caitlin Toddovou. Všichni jsou v očekávání, s jakým nasazením se pustí do plnění nových úloh.

Kyle Boone vraždil poprvé v roce 1974. Jako dítě zavraždil svoji matku - prostitutku. V jeho domě se najde množství fotografií, na kterých jsou zachyceny týrané oběti, všechno ženy. Gibbs se snaží najít místo, kde Boone jejich těla pochoval. Abby a McGeemu se z fotografií podaří, podle záchytných bodů, najít pravděpodobná místa týrání a vražd žen. Případ se začne komplikovat, když na jednom z předpokládaných míst objeví agenti oběť, která musela zemřít nedávno a vzápětí někdo unese agentku Cassidyovou...

Vrahem posledně nalezené oběti byl Boonův advokát. V poslední chvíli zachrání DiNozzo s McGeem Cassidyovou. Gibbs může zase v klidu spát. Příští den - v sobotu se bude Boone smažit na elektrickém křesle.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon