Narcos

Narcos (Narcos) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
IZFNP

27. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Niekedy nemožno inak, než oceniť kvalitu

Zo začiatku zdĺhavé, no keď divák vydrží, odmenou je mu kvalitný náhľad na osud kráľa kokaínu. Tak kvalitný, že si plné hodnotenie bez pochýb zaslúži, ale subjektívne sa pre mňa nejednalo o výnimočný seriálový zážitok, preto ostávam na 80%. Moura je výborný, Holbrook a Pascal potom jeho príbeh dopĺňajú a robia prístupnejší divákovi. Spracovanie je na vrchole televíznej tvorby a réžia je vymazlená - mrazivá, spotená a na nič sa nehrajúca. Pre niekoho, koho téma zaujíma, sa jedná o dokudrámu, ktorú nemožno nevidieť. Čo sa mňa týka, niektoré pasáže som ani nedýchala, avšak iné som zas trošku pretrpela. Ale úroveň spracovania ako seriálový fanúšik jednoducho musím oceniť.

Avatar uživatele
štelér

3. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Byla taková doba....

Pravděpodobně jsem zaspal dobu a k seriálu jsem se dostal až koncem minulého roku.Dnes toho můžu litovat,jelikož se mi seriál opravdu líbil.Hrané scény v kombinaci s archívními ukázkami jeho atraktivnost ještě zvyšují a některé záběry podtrhují atmosféru té doby v Kolumbii.V této válce proti drogovým kartelům zemřelo několik tisíc lidí.Neskutečné bohatství bossů těchto kartelů pouze klasikova slova,že pokud nevyděláš na lidské hlouposti,tak jinde nevyděláš.
Hlavní postavy Escóbar a Peňa předvádí,jak těžké bylo přežít v té době,ale myslím si,že v dnešní době to není jinak,spíše je to ještě propracovanější.Byl jsem překvapen autenticitou prostředí a také výbornými hereckými výkony,

Avatar uživatele
stepuska23

17. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Velice dobré a nebezpečné.

Po shlédnutí všech sérií, teď aktuálně sleduji třetí řadu, musím konstatovat, že seriál si našel v mém seznamu místo a jen tak ho něco odtamtud nedostane.
Seriál mě neskutečně baví, hlavní aktéři hrají úžasně, Wagner Moura, jež představoval Pabla, byl famozní, jeho hraní prostě bylo odzbrojující.
Atmosféra seriálu je napjatá, skličující a dělá se mi husí kůže na pomyšlení, že takové věci se doopravdy děly.

Avatar uživatele
alephzdravi

16. listopadu 2015

90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Narcos-Mafie,drogy,bohatství,intriky a 80-90.léta

Narcos je seriálem,který Vás vtáhne a nepustí,osobně doporučuji se pozorně dívat a nepřemýšlet jen se nechte unášet příběhem,který má vše co potřebuje dobrý serial.Hlavní postavy at záporné nebo kladné rozvíjejí hotovou exhibici herectví,herci jsou plně ztotožněni s osobou,kterou hrají.Rovněž se dozvíte kolik se na výrobě a prodeji drog živý lidí nebo kolik drogy vynáší peněz,to že je ovlivněna i politika je jasné.Budete svědky zrodu DEA a jeho vlivu nejen v Americe,ale i v jižní Americe.Neustálé zvraty a šokující obrázek o tom jak bojuje stát proti narkomafii pocítíte v každé vzhlédnuté minutě.Terorismus a využívání kohokoliv k čemukoliv je jednoduše realný jako náš současný život.Kdo má rád drama,akci,nervy drásající boj si příjde na své.Takže já osobně dávám tomuto serialu 100% a určitě jak bude utíkat čas bude hodnocen jako serial s velkým S.

Avatar uživatele
tomsn40

16. listopadu 2015

82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Pablo Emilio Escobar Gaviria

Tak tohle je nejluxusnější seriál posledních let. Nechápu že to má tak “málo“ hodnotitelů. A to že tu píšu úplně první názor, tak to už je úplný vrchol!

Okamžitě všichni sedněte k PC, televizi, mobilu, nebo nevím co ještě, a zkoukněte to.. Doporučuji všech 10 dílů naráz.

A proč?

- postavy (Herecké ztvárnění je prostě úžasné, skoro jsem měl pocit, jako bych se díval na oscarový trhák, ano herci, jsou až tak dobří!

- prostředí (retro seriály já vyloženě nemusím, hlavně krimi.. Ale tohle je úplně něco jiného.. A v čem je ta výjimečnost? KOLUMBIE. Postavy mluví španělsky, přitom to dělali amíci(což je dobře, jinak by to nemělo tu správnou atmosféru). :)

Ale úplně nejvíc vás dostane (teda mělo by) vyprávění příběhu. Máte pocit, jako by jste tam doopravdy byli, je to fakt mazec..

Pablo Emilio Escobar Gaviria - pro některé novodobý Robin Hood, pro jiné prašivý zločinec. Ale jedno je jisté, jeho příběh je prostě dokonalý, Pablo se vyvíjí každým dílem víc, a víc. Nechybí akce, napětí, krev, atd... Je to prostě luxusní seriál, tak na co ještě čekáte??

Avatar uživatele
Jandulina

10. října 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Narcos

Výčet superlativů na tenhle seriál by byl nekonečný - takže stručně, jasně. Narcos je absolutní seriálovou bombou a jeden z nejlepších seriálů, který kdy vznikl. Kdo neviděl, nechť napraví - přicházíte o hodně :-)