Nashville

Nashville (Nashville) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

I Fall to Pieces

Rayna je po autonehodě v komatu. Její fanoušci na ni myslí, je ve všech zprávách. Juliette má vycházet nové album a bojí se, že ji zprávy o Rayně zastíní. Rozhodne se proto jít do nemocnice, aby se ukázala v dobrém světle. Tam se ale dozví jedno tajemství. Teddy si promluví s Peggy o jejím těhotenství. Deacon je ve vězení, tvrdí, že řídil auto opilý. Jeho nová mladá právnička se však rozhodne, že ho z toho vyseká, i když on to odmítá. Scarlett mu chce zaplatit kauci, ale on nechce. Scarlett se loučí s Bluebird, pořádá se na její počest oslava, kde se objeví Avery i Gunnar. Tandy se dozví znepokojující novinku o autonehodě její a Rayniny matky, při které před lety zemřela.

Epizoda začíná tam, kde skončila první série. Deacon a Rayna mají autonehodu. Deacon je vzhůru a podaří se mu Raynu vytáhnout z auta. Doktoři ji ovšem kvůli otoku na mozku drží v komatu. Deacon je ve vězení, nechce právníka a říká, že je vinen.

Juliette kouká na zprávy, které jsou plné modlících se fanoušků Rayny. Její album vychází další den a Juliette se bojí, že kvůli rozruchu kolem Rayny nebude na prvním místě. Nemá ani čas truchlit za matku. Na pozici jejího asistenta se přihlásí nový kluk - mladý krasavec. Juliette se s ním vyspí.

Scarlett odmítla Gunnarovu nabídku k sňatku, zůstává u kamarádky a Gunnar přemalovává byt společně s Willem. Ten mu dohodí na odreagování nějaké holky, jelikož Gunnar se pořád trápí kvůli Scarlett.

Juliette odmítne Scarlett, když ji požádá o půjčku na Deaconovu kauci. Will na párty seznámí Gunnara s mladou dívkou.

Teddy se setká s Peggy, ale řekne jí, že už rodinu má. Jediné, co může nabídnout, je finanční pomoc, pokud se Peggy rozhodne nechat si jejich dítě.

Ve flashbacích vidíme mladého Deacona a Raynu, zamilovaný a šťastný pár. Deacon požádá Raynu o ruku. Ráno však přijde trpké probuzení. Rayna zjistí, že Deacon v noci znovu pil. Dokonce si ani nepamatuje, že by jí žádal o ruku. Rayna na něj hodí prstýnek a uteče.

Lamar navštíví Raynu v nemocnici. Vyčítá si, že ve stejné situaci před lety nebyl na blízku své ženě. Tandy mu řekne, že důležité je, že je tady teď. Lamar se Rayně omlouvá za všechno, co jí způsobil.

Deacona ve vězení navštíví mladá právnička. Deacon stále žádnou obhajobu nechce, ale ona se nevzdává. Zjistí, že auto řídila Rayna.

Holky navštítí Raynu v nemocnici, když se ji doktoři snaží probudit. Jsou ale svědky toho, když má záchvat. Peggy jde k doktorce, ta jí ale musí oznámit, že potratila.

Juliette má koncert k promoci nového alba. Využije Raynin stav k tomu, aby se ukázala v dobrém světle. Věnuje jí písničku a mluví o ní jako o svém idolu. Potom všechny vyzve, aby ji doprovodili k nemocnici, kde se budou modlit.

Scarlett přijde za Deaconem do vězení, ten je ale naštvaný, že se snaží sehnat kauci. Řve po ní, že není její otec, že není ničí otec, a aby už za ním nechodila.

Gunnarovo rande po něm skočí, ale pro něj je to ještě brzo. Ona mu poradí, aby zapálil gauč, což se ovšem zvrtne v trošku větší oheň.

Juliette přijede k nemocnici, plánuje se vytratit hnedka zadem. Ale před vchodem ji zastihne Raynina dcera Maddie. Juliette si s ní povídá a Maddie jí řekne, že Deacon je její otec. Jules ji ujistí, že za to Maddie rozhodně nenese vinu.

Scarlett se loučí s Bluebirds. Při své písničce požádá Gunnara, aby ji doprovodil a zazpíval si s ní duet.

Lékaři probudí Raynu z komatu. Ta poznává svou rodinu a potvrdí, že Deacon neřídil auto. Toho propustí z vězení. Za Tandy přijde člověk, který tvrdí, že její otec měl co dočinění s autonehodou její matky.

HUDBA V EPIZODĚ

How You Learn to Live Alone (Jonathan Jackson)

Avery zpívá v Bluebird.

This Love Ain't Big Enough (Hayden Panettiere)

Juliette zpívá Rayninu píseň a přeje jí brzké uzdravení.

Bad Women (Jeffrey James)

Na večírku Gunnar vysvětluje Svannah, co mu brání v tom užívat si.

Why Can't I Say Goodnight (Clare Bowen, Sam Palladio)

Scarlett a Gunnar zpívají v Bluebird na Scarlettině rozlučkovém večírku.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • I Fall to Pieces
 • I Fall to Pieces
 • 2. série, 1. epizoda (celkově 22. díl)
 • 25. září 2013
 • 2013
 • 43 minut
 • 6 500 000 diváků (2,00 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt2911800/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly