Nashville

Nashville (Nashville) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Lovesick Blues

Rayna a Juliette jsou nuceny zpívat duet na výroční oslavě svého nakladatelství. Musí vymyslet, jakou písničku společně dají, ale místo toho se pořád hádají. Scarlett je pořád zničená z rozchodu, Haley se jí tedy pokusí přivést na jiné myšlenky, což ale neocení Gunnar. Juliette chce sex se Seanem, on to ale vidí trošku jinak. Scarlett se rozhodne jít si s Averym promluvit, ale najde u něj nemilé překvapení. Juliette a Rayna přijdou na kompromis, který potěší je samé i fanoušky.

Rayna je spokojená s tematickým nádechem svého nového alba. Manažer jí řekne, že ředitel vydavatelství chce, aby oslavu výročí vydavatelství zakončili oznámením alba jejich největších hitů, ale Rayna nesouhlasí. Plánuje oslavu zakončit představením nové písně.

Juliette si užívá čas trávený se Seanem. Její manažer jí ale řekne, že ona mu dělá negativní ohlasy u fanoušků. Jde na schůzku s ředitelem vydavatelství, který jí řekne, že chce, aby oslavy výročí uzavírala spolu s Raynou.

Avery a jeho kapela má první velký gig. Jsou šťastní, ale Avery nemůže přestat myslet na to, že Scarlett byla na všech jeho důležitých vystoupeních.

Rayna chystá s rodinou filmový večer. Teddymu ale zavolá Coleman, že se musí ihned sejít. Ukáže mu fotky jeho s Peggy. Chce, aby Teddy rezignoval, nebo fotky uveřejní. Teddy jde za Wyattem, který mu říká, že fotky budou uveřejněné, když se vzdá, i když se nezvdá, takže to nemá cenu vzdávat. Doporučí mu, aby se přiznal Rayně předem.

Scarlett je zničená z rozchodu s Averym. Omlouvá se Gunnarovi, že poslední dobou nepíšou nové písničky. Scarlett bydlí s Deaconem, který ji donutí účastnit se oslav vydavatelství.

Rayna se setká s Deaconem poprvé od doby, kdy ho vyhodila. Je z toho mírně trapná chvilka. Za Raynou přijde ředitel vydavatelství, který ji řekne, že na oslavě zazpívá duet s Juliette a pomůže jí tak získat zpátky dobrou pověst, nebo okamžitě vydá album jejich největších hitů. Rayna souhlasí s duetem s tím, že jí teď Marshall dluží laskavost.

Haley jde za Scarlett a nachystá jí malou poměru, hezké šaty a boty, aby se jednou večer šla bavit a zapomněla na rozchod. Ke Scarlett hned přijde kluk a vyzve ji k tanci. Baví se dobře, Scarlett jde dokonce na pódium, aby si zazpívala Ring of Fire od Johnnyho Cashe. Gunnar se na ní nemůže přestat dívat, čehož si všimne i Haley.

Juliette se sejde s Raynou a pokusí se najít společnou písničku na duet. Ovšem stále se jen hádají a nedokáží se dohodnout. Rayna Juliette urazí a ta odejde pryč. Deacon ji ale brání a dá Rayně CD s Undermine, aby si poslechla, co Juliette už napsala.

Juliette je naštvaná a pozve si Seana, se kterým se chce vyspat. Ten ji ale odmítne s tím, že by měli počkat a víc se poznat. Juliette ho vykopne ven.

Scarlett nemůže přestat myslet na Averyho, jde za ním domů, chce si promluvit. Uvnitř ale najde jeho manažerku ve spodním prádle. Vyběhne ven a rychle odjíždí pryč. Avery za ní volá, že manažerku nemiluje, ale to je Scarlett úplně jedno.

Rayna jde za Juliette domů. Řekne jí, že se nikdy na písničce neshodnou, proto jim nezbývá nic jiného, než si napsat vlastní nový song. Píšou celou noc a ráno hotovou písničku předhodí Deaconovi.

Avery se na oslavě vydavatelství setká se známým producentem, který ho pozve do Atlanty. Uvidí tam Scarlett, která se k němu ale ani nepřiblíží. Scarlett jde za Gunnarem a řekne mu, že by byla ráda, kdyby od zítřka začali zase psát.

Před vystoupením přijde za Juliette do šatny Sean. Řekne jí, že ji hodně respektuje a moc se mu líbí. Ale je staromódní, nechce sex před svatbou. Chce jí ale víc poznat. Juliette mu odpoví, že až ji pozná, nebude se mu už líbit. Sean řekne, že už je pozdě, a políbí ji.

Rayna s Juliette uzavírají oslavu novou písničkou, která u obecenstva sklidí velký úspěch. Po skončení zdraví diváky, ale po očku na sebe nevraživě koukají.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Lovesick Blues
 • Lovesick Blues
 • 1. série, 7. epizoda (celkově 7. díl)
 • 28. listopadu 2012
 • 2012
 • 43 minut
 • 5 690 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2474832/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly