Nashville

Nashville (Nashville) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Move It on Over

Deacon a Rayna jsou na nože. Juliette u sebe musí dočasně nechat bydlet svou matku. Teddy se chystá na debatu proti Colemanovi. Gunnar se Scarlett mají skvělou pracovní příležitost, kterou ale Avery svou aktivitou zkazí. Deacon přesvědčí mámu Juliette, že si musí nechat pomoct a odveze ji na léčení. Deacon se v noci popere v baru a volá Rayně, aby ho dostala z vězení. Ta hovor ale nepřijme.

Julette nahrává nový song spolu s Deaconem jako hlavním kytaristou. Venku čeká její manažer a publicistka, kteří se shodnou na tom, že je dobře, že se alespoň zpěvačka vyhýbá problémům. Problém je, že nechce jít domů, dokud tam je její matka.

Juliette je hodně kritická, nemyslí si, že song je dostatečně kvalitní, i když se jí ostatní snaží přesvědčit o opaku. Deacon nabídne Juliette, že si promluví s její mámou. Sám byl závislý a ví, jak s těmito lidmi jednat.

Rayna si vybírá šaty na vystoupení. Její manažer se ji snaží přesvědčit, že potřebuje vydat album největších hitů, ale Rayna spíš vidí něco nového a svěžího jako svou další desku.

Teddy se chystá na debatu s Colemanem. Volá Rayně, která ho ujistí, že všechno bude v pořádku. Nabídne mu, že ho tam podpoří, ale Teddy jí řekne, že nemusí chodit. Když zavěsí, jde na schůzku s Peggy. Ta má stále strah z nelegálního obchodu, který spolu před lety prodělali. Případ nyní prošetřuje FBI, která s ní bude chtít dělat rozhovor. Teddy ji poprosí, aby mu dala den, že vše vyřeší. Peggy souhlasí.

Rayna nahrává komerční reklamu, kde využívá jednu ze svých písniček. Během přestávky jí ale manažer řekne, že Deacon, který song napsal spolu s ní, nesouhlasí se změnou slov ve verši a že v této verzi nehodlá povolit použití písničky v reklamě.

Hailey se bojí sblížit se s Gunnarem, protože si myslí, že je něco mezi ním a Scarlett. On ji ale ujistí, že Scarlett má přítele a že mezi nimi opravdu nic není. Scarlett má pro Gunnara skvělou novinku, oba předvedou své songy pro producenty Lady Antebellum. Pokud by se jim je podařilo uplatnit, byl by to nebývalý úspěch.

Juliette přijde domů, kde je nebývalé ticho. Je jí to podezřelé, netuší, kde je její matka. Jde do ložnice, kde ji najde opilou, zdrogovanou a polonahou s chlapem v posteli. Chlapa vyhodí, za což se matka naštve.

Teddy debatuje s Colemanem. Ten na něj vytáhne jeho otce, rodinné peníze a to, že je Teddy všechny ztratil, ten na to nemá co říct. Jeho debata dopadla katastrofálně.

Juliette si uvědomí, že ohledně matky musí požádat o pomoc někoho jiného. Zavolá Deacanovi a domluví si s ním doma schůzku.

Avery přijde večer z práce domů a slyší Scarlett, jak telefonuje mámě. Říká jí, že s Gunnarem potřebují ke svému koncertu doprovodného kytaristu. Avery se nabídne, že tuto pozici zastoupí.

Rayna si jde promluvit s Deaconem o použití songu v reklamě. Snaží se být milá a poprosí ho, aby změnu textu nechal plavat. Deacon je ale uražený a tvrdohlavý a odmítne. Rayna si uvědomí, že je mezi nimi opravdu konec, jak osobní, tak profesionální. Řekne svému manažerovi, že chce začít zkusit psát písničky sama.

Teddy jde za tchánem a řekne mu o celé situaci s Peggy. Wyatt mu slíbí, že situaci vyřeší a Teddy s klidným svědomím odchází domů.

Deacon přijde k Juliette a přesvědčí Jolene, aby šla na léčení. Jede spolu s ní a Juliette do léčebny. Při vystupování z auta Jolene vypadne tubička s léky, kterou jí Deacon zabaví. Jolene nechce jít do léčebny, naštve se a dá Juliette facku za to, že jí nutí tam jít. Když si uvědomí, co právě udělala, beze slova se otočí a jde dovnitř.

Scarlett s Gunnarem zpívají svůj song před producenty. Avery se ale nedrží zpátky a vtírá se k nim svým doprovodným zpěvem. Po vystoupení za ním Gunnar přijde a seřve ho. Pohádají se a Avery mu řekne, že se něco děje mezi ním a Scarlett. Vše slyší Haliey. Gunnar to ale odmítne a odchází s Hailey pryč. Rozhovor za rohem poslouchala také Scarlett.

Scarlett si jde pro výplatu a v baru se potká s Gunnarem. Řekne mu, že neví, jestli se mezi nimi něco děje, ale že si rozhodně vybírá Averyho. Gunnar ji ujistí, že je s Hailey. Zavolají jim z práce, producenti se rozhodli.

Ráno má deacon schůzku s Colemanem, který je jeho sponzorem. Ukáže mu tubičku s léky, kterou zabavil Jolene. Řekne mu, že je počítal celou noc, ale nevzal si. Nechá mu ji tam a odchází.

Wyatt si jde promluvit s Peggy. Řekne jí, že vše ohledně jejího obchodu s Teddym zařídí, ať se nestrachuje.

Deacon vystupuje v baru. Jeden z opilých hostů na něj zavolá, proč tam není Rayna. Po koncertě ho venku dále provokuje a Deacon se s ním popere a skončí ve vězení. Snaží se dovolat Rayně, ta ale hovor z věznice nepřijme.

Scarlett je na Averyho naštvaná za to, že se jim míchal do vystoupení. Řekne mu to, co Gunnarovi, že si vybírá jeho, vždycky si vybírá jeho. Poté následuje to, že si producenti jejich song nevybrali.

Deacona z vězení nakonec dostane Juliette. Řekne mu, že to přátelé dělají, pomáhají si. Deacon se rozhodne Rayně povolit použití písničky v reklamě. Juliette se přestěhuje do nového domu. Rayna nahrává první samostatně napsanou skladbu. Teddy se sejde s Peggy, která je šťastná, že celá kauza je pryč. Při této schůzce je ale někdo fotí.

HUDBA V EPIZODĚ

Buried Under (Connie Britton)

Rayna nahrává ve studiu, Deacon volá Bucky, Juliette se stěhuje do nového domu, Teddy mluví s Peggy.

Yellin' from the Rooftop (Juliette Barnes)

Juliette nahrává ve studiu.

American Beauty (Nashville Cast)

Rayna natáčí reklamu.

Loving You Is the Only Way To Fly (feat. Clare Bowen & Sam P (Nashville Cast)

Gunnar a Scarlett zkouší písničku a Avery se k nim přidá.

Fairlane (The Dirty Guv'nahs)

Cesta do vydavatelství.

Down in Tennessee (The Cadillac Black)

Deacon se dostane do rvačky.

Sideshow (Nashville Cast)

Deacon hraje v The Bluebird.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Move It on Over
 • Move It on Over
 • 1. série, 5. epizoda (celkově 5. díl)
 • 7. listopadu 2012
 • 2012
 • 43 minut
 • 6 070 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2385700/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly