Nashville

Nashville (Nashville) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Someday You'll Call My Name

Matka Juliette je na scéně. Na každém rohu zpěvačku otravuje, Juliette ji ale stále odmítá. Rayna s Teddym musí řešit jejich nepříznivou finanční situaci. Gunnar se Scarlett nahrávají písničku pro Whita, ale Scarlett není ve své kůži, vůbec jí to nejde hladce. Deacon pokračuje v tajném vztahu s Juliette. S Raynou mají problémy a Juliette vycítí perfektní příležitost, jak ho přetáhnout do své kapely. Povede se jí to? Rayna se dozví, proč její otec nepodporuje její hudební kariéru. Scarlett si promluví s Avarym o zpívání před Whitem. Ten ji podpoří a dodá odvahu.

Juliette je na photoshootu. O přestáce za ní přijde manažer a řekne jí, že se její matka objevila v nahrávací společnosti a chtěla po nich její adresu a telefon. Dali jí 100 dolarů, aby odešla. Juliette je naštvaná. Její matka je závislačka, nikdo by jí neměl dávat peníze ani informace. Navíc Deacon stále není člen její kapely a to jí žere. Chce ho pod exkluzivní smlouvou, ale manažer jí řekne, že to asi nebude možné, protože včera začal Deacon s Raynou jejich turné.

Ráno Rayna nestíhá. Musí vzít holky do školy, musí je donutit sníst snídani, navíc Teddy chce radu ohledně kravaty a do toho volá Deacon. Teddy se nabídne, že holky odveze. Deacon si chce promluvit, ale Rayna ho odbyde a zavěsí mu. Deaconovi volá právník ohledně Juliette a jejího tour. Deacon řekne, že odpověď je stále "ne".

Gunnar zpívá se Scarlett duet. Do toho přijde Avery a je trapná chvilka. Scarlett je pořád trapně z toho, že ona má schůzku s Whitem a Avery nic. Ten se nakonec uklidí do ložnice a nechá je, ať píšou songy.

Rayna a Teddy se baví s poradci o jejich finanční situaci. Oni je varují, že za pár měsíců budou muset vyhlásit bankrot, což se nebude líbit Teddyho voličům. Radí Rayně, aby šla na turné s Juliette, nebo aby si půjčila peníze od táty. Rayna oboje odmítne.

Juliette jde s manažerem a asistentkou k autu, když na ně vybafne její matka. Juliette je v šoku a utíká do auta a odjíždí. Manažer se postará o matku. Juliette si prohlíží fotky z photoshootu. Deacon stále říká "ne", Juliette proto vezme záležitosti do svých rukou. Zavolá mu, že pokud chtějí jejich song na albu, musí ho nahrát ještě dnes.

Scarlett s Gunnarem jsou v nahrávacím studiu. Oba jsou hodně nervózní, ale zároveň nadšení. Scarlett pořád plete slova, White nakonec řekne, že pro dnešek stačilo. Potom, co Scarlett odejde, si jde White promluvit s Gunnarem.

Rayna s Deaconem si projíždí songlist na turné. Rayna chce velké slavné hity, on je spíš pro intimní duety, které se k prostředí menších hospůdek lépe hodí. Deacon ji v tom nechá, ať se rozhodne sama, a odchází.

Rayna si s dcerami probírá šatník, když zazvoní poslíček. Otec jí poslal šek na půl milionu dolarů.

Juliette nahrává Undermine (společný song s Deaconem), když přijde Deacon. Už je na čase, odvětí Juliette. Oba písničku nazpívají. Potom, co si ji poslechnou, se jí Deacon ptá, o kom ta písnička je. Juliette se svěří, že je o její mámě. Deacon se zeptá, jestli jsou si stále blízké, na což Juliette odpoví, že vůbec.

Gunnar řekne Scarlett, že White chce, aby song nazpíval s někým jiným. Nejde o ně jako umělce, ale jako skladatele, je jedno, kdo to nazpívá. Scarlett se na oko tváří, že je to v pořádku, ale uvnitř jí to pěkně žere.

Rayna se pohádá s Teddym ohledně půjčky od jejího otce a ohledně podmínek, které musí splnit, aby půjčku dostala. Teddy odchází raději pryč.

Rayna se u besídky u holek potká s tátou. Ptá se ho, proč jim chce půjčit peníze. Ten jí odvětí, že podporuje Teddyho a holky. Rayna ho pošle do háje. Holky zpívají piano verzi písničky od Juliette a celé obecenstvo je z nich nadšené, opravdu jsou moc talentované. Rayna s Teddym jsou pišní.

Juliette a Deacon leží po sexu v posteli. Ona se ho zeptá, proč tenkrát v baru pozval na zpívání Raynu, ne ji. Řekne mu, že chce být ta holka, která stojí za to, aby si ji někdo vybral. Deacon odpoví, že teď je tam s ní. Juliette se ho opět snaží přemluvit do své kapely.

Rayna se baví se ségrou o tom, proč jejich táta tak nesnáší její kariéru. Sestra přizná Rayně, že jejich matka měla deset let (až do své smrti) poměr s nějakým písničkářem. Díky tomu její manželství vydrželo, jako by dva chlapi tvořili to pravé pouto. Rayna je v šoku. Další den jde za otcem a řekne mu vše, co jí celý život vadilo. Nakonec mu řekne, že si od něj nevezme ani penny.

Gunnar řekne Averymu, že Scarlett spanikařila při nahrávání. Myslí si, že to bylo částečně kvůli Averymu, protože se bojí, že když bude mít úspěch, tak on ji opustí. Avery mu řekne, že to je nesmysl.

U Juliette doma se ukáže její matka. Prosí ji, aby jí nechala u sebe. Juliette s brekem odmítá a odchází pryč od brány. Jde zpátky do domu, kde je Deacon. Rayna prozvání Deacona a ten rychle odchází od Juliette. Volá Rayně zpátky. Rayna si s ním chce promluvit tváří v tvář.

Teddy jde do banky a chce půjčku. Vypadá to, že to ale bude těžší, než si myslel, banka totiž prověřuje finanční záležitosti klientů několik let nazpět. A Teddy si nemůže dovolit, aby se někdo hrabal v jeho podnikatelských záležitostech.

Avery chce po Scarlett, aby mu zazpívala. Ta nechce, ale Avery ji podporuje, dodává jí odvahy. Řekne jí, že klidně půjde s ní, aby ji podpořil. Scarlett ho s úlevou obejme.

Rayna je v parku s Deaconem. Oba se bojí říct, že je definitivní konec. Rayna ho bere jako hudbu, je to srdeční záležitost. Nedokáže se jen tak odpoutat. Snaží se udělat tu správnou věc, ale správné jí to nepřijde. Deacon pochopí a raději odejde.

Gunnar se Scarlett podruhé nahrávají písničku, Avery se kouká. Gunner zpívá pro Scarlett, ta zase pro Averyho. Jde jim to jako po másle.

Juliette je přesvědčená, že si Deacona získala. Ten jí ale řekne, že s ní nepojede. Juliette nakonec vezme svou matku k sobě, ale je zhnusená. Jde do obchodu, kde nakupuje, když se náhle rozhodne, že něco ukradne. Při tom ji ale natočí tři dívky na video.

HUDBA V EPIZODĚ

Fade Into You (Nashville Cast Version) (Sam Palladio & Clare Bowen)

Scarlett a Gunnar jsou ve studiu, aby znovu natočili demo pro Wattyho.

Telescope (Lennon Stella, Maisy Stella)

Rayniny dcery zpívají v talentové show.

Undermine (Nashville Cast Version) (Charles Esten & Hayden Panettiere)

Juliette a Deacon jsou ve studiu a natáčí písničku pro nové CD.

Telescope (Nashville Cast Version) (Hayden Panettiere)

Juliette zpívá svou písničku.

If I Didn't Know Better (Nashville Cast Version) (Sam Palladio & Clare Bowen)

Scarlett a Gunnar jsou ve studiu a nahrávají demo pro Wattyho.

She's Just a Girl I Used to Know (George Jones)

V pozadí scény, kdy se Rayna a její asistentka probírají věcmi ve skříni.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Someday You'll Call My Name
 • Someday You'll Call My Name
 • 1. série, 3. epizoda (celkově 3. díl)
 • 24. října 2012
 • 2012
 • 43 minut
 • 6 540 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2349262/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly