plakát seriálu

Nashville

(Nashville)

Epizoda 1×04 – We Live in Two Different Worlds
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Rayna nabídne, že Teddymu pomůže získat voliče tím, že zazpívá na jedné z jeho akcí. Deacon souhlasí, že ji doprovodí na kytaru i přes to, že se s Teddym nemají rádi. Juliette musí řešit celou aféru s krádeží. Její publicistka jí domluví rozhovor v ranní talkshow. Scarlett s Gunnarem začnou pracovat pro Whita. Gunnar se seznámí s Hailey, se kterou si ihned padne do noty. I když si to Scarlett nechce přiznat, částečně na Gunnara žárlí. Rayna se v country klubu potká s Peggy, se kterou Teddy sdílí velké tajemství.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Rayna má erotický sen o Deaconovi. Ráno ji probudí Teddy, který se chystá do práce.

Za Juliette ráno přijdou policisté. Miliony lidí viděli na Youtube video o tom, jak kradla v obchodě. Juliette jim přibouchne dveře před nosem.

Ségra říká Rayně, že Teddy ztrácí příznivce v kampani. Rayna navrhne, že by mu mohla na příští akci zazpívat, jestli by to pomohlo.

Situace je tak vážná, že za Juliette přijede její publicistka. Juliette to ale vůbec neřeší, nechce se o té události bavit.

Scarlett napjatě očekává zprávy o tom, jak dopadlo jejich nahrávání u Whita. Gunner přijde a přinese dobré zprávy, mají dohodu! Scarlett je nadšená, ale místo, aby objala Gunnara, běží za Averym a nadšeně se mu vrhne do náručí.

Teddy poděkuje Rayně za to, že mu bude zpívat na jeho kampani. Rayna se ho ptá, proč jí nikdy neříká o své práci, hlavně to, když se mu nedaří. Teddy odpoví, že ji nechce zatěžovat. Rayna se dozví, že bude zpívat v Country klubu, jediné místo na zemi, které vyloženě nesnáší.

Manažer řekne Juliette, že její sponzoři kvůli celé události s krádeží odstupují. Její turné se prozatím ruší. Její publicistka jí řekne, že musí udělat interview v Good Morning, America, jedné z nejsledovanějších talkshow.

Manažer Rayny volá Deaconovi a přesvědčí jej, aby celá kapela doprovázela Raynu při zpěvu na Teddyho kampani.

Scarlett a Gunnar získali práci u Whita. Ten má dům skladatelů, kde mohou v klidu pracovat. Gunnar se tam seznámí s Hailey. Hailey je oba pozve na pracovní večeři, Scarlett si sebou přivede Averyho.

Rayna se dozví, že Deacon bude vystupovat s ní na Teddyho akci a je překvapená, že k tomu svolil. Juliette se dozví, že talkshow interview je jediná možnost, jak zachránit svou kariéru, a svolí k němu.

Na pracovní večeři se Scarlett snaží chválit Averyho a jeho hudbu. Vznikne z toho trapný moment, který jí posléze Avery v soukromí vyčte a od hádky odchází pryč.

Rayna v country klubu potká Peggy, která bývala zamilovaná do Teddyho. Teddy Raynu ujistí, že ona je pro něj ta nejlepší manželka.

Matka Juliette se ji snaží utěšit. Udělala jí její oblíbené lasagne, ale Juliette to neocení. Pohádají se a Juliette jí vyčte, že je závislačka a prohrabe se její taškou. Nenajde tam však nic jiného než fotku jí s malou Juilette. Zpěvačka se zhroutí v návalu pláče.

Ráno se Gunnar probudí s Hailey v posteli. Ujistí ji, že to pro ni chce udělat v práci co nejtrapnější. Oba se smějí. Když vychází z domu, uvidí je Scarlett a schová se, aby ji nezpozorovali.

Juliette se chystá na své interview. Deacon obědvá se Scalett.

Je čas Rayniného vystoupení. Deacon má zpoždění a všichni jsou nervózní. Když konečně přijde, stihne se ještě před koncertem pohádat s Rayniným otcem i Teddym. Po koncertě se pohádají i Rayna s Deaconem a nadobro se rozejdou. Doma Rayna řekne Teddymu, že Deacona vyhodí z kapely.

Juliette se snaží zůstat během svého rozhovoru v klidu. Jakmile ale moderátorka zmíní její matku a rodinné problémy, Juliette vybuchne a odchází pryč.

Teddy má tajnou schůzku s Peggy. Dozvíme se, že spolu již dlouho mají poměr. Teddy jí řekne, že se o nich nikdo nedozví, pokud to ona nikomu neřekne.

Za Juliette přijde její manažer a řekne jí, že už dál nemůže. Té se ho podaří přesvědčit, aby jí dal ještě jednu šanci. Slíbí, že udělá vše potřebné, aby se její kariéra dala zase na správnou cestu. Potom zavolá Deaconovi, aby k ní přišel, a on souhlasí.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

This Can't Be the Last Time (Sugar & The Hi Lows)

Scarlett, Gunnar, Avery, Hailey jsou na večeři

This Can't Be the Last Time (Sugar & The Hi Lows)

Scarlett, Gunnar, Avery a Hailey jsou na večeři

Murder of Crows (Lindi Ortega)

Policie jde do Juliettina domu.

Alright You Restless (AgesandAges)

Juliette dělá jógu

Ammunition (Trent Dabbs)

Hailey a Gunnar spolu mluví ve vydavatelství, Teddy jede navštívit Peggy.

Changing Ground (Connie Britton)

Rayna vystupuje na Teddyho kampani.

By Your Hand (Los Campesinos!)

Gunnar přišel říct Scarlett, že souhlasí s dohodou.

Hit the Road (Sherrie St.Germain)

Scarlett vidí Gunnara a Hailey, jak jdou z jeho bytu.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Saturday Night Live

Manažer oznamuje Juliette, že SNL o ní dělá skeč.
Hlavní postavy
Juliette Barnes
Rayna Jaymes
Lamar Wyatt
Deacon Claybourne
Teddy Conrad
Avery Barkley
Scarlett O'Connor
Gunnar Scott
Vedlejší postavy
policista
Anne Hanke
Tandy Wyatt
Charlotte Slatter
Dotty Peck
Jeanne Buchanan
Daphne Conrad
sama sebe
Maddie Conrad
Glenn Goodman
Jolene Barnes
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevWe Live in Two Different Worlds
Původní názevWe Live in Two Different Worlds
Rok natočení2012
Premiéra31. října 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry5 740 000 diváků
Autoři profilu epizody