plakát seriálu

Nebezpečná identita

(Ringer)

Názory uživatelů

When your life is a lie, can anything be real?

Tak tohle bylo mé obrovské guilty pleasure!

Pamatuju si, když se objevily zprávy o tom, že se SMG vrací zpět na televizní obrazovky. A stejně tak dobře si pamatuju, jak jsme všichni byli nadšení z toho, že se Ringer přesunul na CW. Vždyť na CW stačí minimální sledovanost a seriál lehce získá druhou řadu! No jo, byli jsme bláhoví.

Upřímně nechápu, kde se co pokazilo. Pravděpodobně si Ringer vykopal hrob hned v pilotu.. na tu slavnou scénu na lodi asi jen tak někdo nezapomene. Naopak si troufám tvrdit, že se v budoucnu bude zmiňovat jako o jednom z nejhůře vytvořených seriálových momentů.

Jednou z kritik, které padaly na hlavu seriálu, bylo, že Ringer je pro Američany příliš komplikovaný. Když jsem tohle četla, měla jsem chuť někomu vrazit. Co je tohle za blbost? To jsou opravdu Amíci natolik jednodušší, že dokážou strávit pouze jednoduché sitcomy a epizoidní děj kriminálek? To přece nemůže být pravda! Ringer rozhodně není nejzamotanější show, jakou jsem kdy viděla. Možná je tam trošku víc dramatu, než by se hodilo, ale na druhou stranu je označován jako moderní soap opera, takže to ho omlouvá.

Jasně, u CW seriálu se nedá očekávat, že vyplodí nějaký klenot, při jehož sledování budete chrochtat blahem nad bezchybnými hereckými výkony a originálním dějem. Ale i tak si myslím, že Ringer měl něco do sebe. Ze začátku jsem byla přehnaně nadšená ze Sarah. Od Vánoc se ale epizody začaly velmi slušně rozjíždět. Každý týden scénáristé dokázali přijít s něčím, na co jsem doslova zírala s otevřenou pusou. Nepamatuju si, kdy jsem byla naposled z vývoje událostí překvapená tolik, jako právě u Ringeru. A dokonce to vypadalo i věrohodně! Víte.. na soap operu.

Co se týče herců, tak jsem víceméně spokojená. Hodně jsem si oblíbila Juliet, Sarah je samozřejmě jasná volba (i když Buffy je jen jedna). Nejvíc mě ale překvapil Andrew. Ioana Gruffudda jsem znala z dřívějška, ale nikdy jsem ho nijak zvlášť nemusela. Ovšem Andrew.. a Bridget.. dohromady byli neodolatelní. Přiznávám, bylo tam těch štěněčích očí možná trošku moc, ale za to, jakou spolu měli neuvěřitelnou chemii, jim jsem víc ne ochotná odpustit. Naopak jsem byla hodně zklamaná z Henryho. Kristoffer Polaha byl báječný v LUX, ale jeho Henrymu jsem za celý rok nepřišla na chuť. Byl jen nudná figurka, která řekla půl slova za epizodu, celá jeho prezence se omezovala na utrápený výraz a váhavý postoj s rukami v kapsách. Pořád ale s hercem neztrácím naději. Doufám, že v další roli se přiblíží bezstarostnému Natovi.

Konec seriálu nepotěšil. Ani v nejmenším nepotěšil. Unhappily ever after to vystihuje do puntíku přesně. Pořád jsem doufala, že Andrew pochopí, proč Bridget lhala.. možná že by to pochopil.. v druhé sérii. To už se ale nedozvíme. Ale přiznávám, že ta scéna s Bodawayem, když se dozvěděl, že jsou vlastně stále obě naživu.. pohled k nezaplacení.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Sarah a zase Sarah

Na Ringer jsem se těšila už od doby, co jsem se dozvěděla, že CW seriál převzala od CBS. Samozřejmě to mělo jediný důvod... SMG. Tu musí milovat snad každý, kdo (nejen) vyrůstal na Buffy.

První díl mi přišel hodně rozpačitý, moc jsem Sarah její dvojroli nevěřila, námět mi taky nepřišel nijak originální. Ale k mému překvapení se to rozjelo a Sarah byla skvělá. Určitě tomu napomohly vedlejší postavy představované Ioanem Gruffuddem a Zoey Deutch. Ta mě opravdu překvapila, byla výborná, zřejmě nikdy nezapomenu na její hlášku poté, co se dozvěděla, že nebudou mít miminko... "Možná bychom si místo toho mohli pořídit psa".
Ve druhé polovině už to opravdu nabralo spád, v každém díle mě něco překvapilo a já se těšila na každý další díl, protože nikdy nic nebylo tak, jak se zdálo.
Jediné, co mi opravdu vadilo, byla postava Henryho. Ten byl strašně na pěst a kdykoliv se objevil, začaly mi skřípat zuby.
I s koncem jsem byla poměrně spokojená, něco se uzavřelo, ale něco si nechali v rukávu pro případ, že by CW nakonec schválilo druhou sérii. To se nakonec bohužel nestalo a z letos zrušených seriálů mi tenhle bude chybět asi nejvíc.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Maybe We Can Get a Dog Instead

Na seriál som sa tešila od vtedy od kedy som zistila,že v ňom bude hrať SMG (v istom období v detstve som mala svoju mániu a zbierala o nej všetko+Buffy).
Seriál sa rozbiehal síce pomalšie,ale po čase sa rozbehol a myslím,že po vianočnej pauze prišli diely s koncom ala WTF?! Dej sa zamotával a rozmotával a prinášal so sebou dôvod pozerať ho ďalej a vlastné konšpiračné teórie.Plus má u mňa aj za originálne názvy,ktoré boli použité z nejakej hlášky v seriály.Najlepšie asi hádzala Juliet.
S obsadením som bola spokojná,našli sa postavy,ktoré som mala rada od začiatku a postavy,ktoré by som najradšej zabila.Potešilo ma,že sa tu objavil Ioan (pretože toho herca môžem a tej jeho prízvuk).Určite mi vadil Henry,bolo na ňom proste niečo čo mi vadilo.

Koniec?!Otvorený a poriadne.Pri tomto seriály ma jeho zrušenie asi mrzí najviac zo všetkých zrušených.Jak ja som dúfala,že Brig a Andrew budú spolu.Možno mi bo čase mohli byť v druhej sérii,kde by si to nejak vysvetlili všetko.Hold ľudia sa pozerajú radšej na niečo s jednoduchým,jednotvárnym a obohraným dejom.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Otevřené konce by měli zakázat

Další seriál, který mě utvrzuje v tom, že otevřené konce jsou špatné. Celá serie byla fajn, byla jsem nadšená z postav, chvílemi jsem překvapeně zírala na obrazovku a pak přišel konec. Když zbývalo několik posledních pár minut, tak jsem pomalu vlezla do obrazovky počítače, protože jsem nemohla uvěřit, jak to mají všechno stihnout dořešit do konce dílu. A ono to nakonec nestihli. Zůstala spousta otevřených záležitosti, spousta otázek, co bude dál a to je všechno.
Jako konec bych si představovala, že by v předposledním díle Bridget zjistila, že Siobhan je naživu, Andrew by zjistili, že Siobhan je Bridget a nakonec by si to všichni vyřešili v posledním díle. Siobhan s Bridget by se možná usmířili, Siobhan by s holkama odjela do západu slunce a s Bridget s Andrewem na líbánky. Prostě šťastný a hlavně uzavřený konec.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

I'm a good twin

Ako každý, keď som sa dozvedela, že SMG bude hrať v novom seriáli, neváhala som a samozrejme som ho začala pozerať. Bolo zaujímavé sledovať ako jedna osoba hrá dve postavy a ich spoločnú interakciu. A myslím si, že sa to tvorcom podarilo dokonale. :-) A taktiež Sarah. Prečítala som si tu pár názorov a musím súhlasiť s tým, že jediný kto mi tam vadil, bol Henry, dokonale nudná postava bez priestoru, ktorá len stála a hýbala perami ako Muppet-ka. S ostatnými som bola nadmieru spokojná. :-) Samozrejme so Sarah na čele, tá dokonalá chémia medzi Bridget a Andrewom. Škoda len, že sa to všetko nemohlo rozvíjať ďalej v podobe 2.série, prinajmenšom na Siobhan som bola zvedavá ako sa to bude ďalej vyvíjať a taktiež vďaka otvorenému koncu, bola som zvedavá, či Andrew odpustí Bridget alebo nie. Bolo mi jej ľúto. :-( Myslím si, že aj pozadie deja, celý ten príbeh mal niečo do seba. A páčila sa mi tam aj dejová línia Andrewovej dcéry a taktiež to, že sa tam zjavil Jason Dohring! Škoda len, že ho poslednú dobu vidím len epizódne v nejakom seriáli. Takže zrušenie seriálu bolo pre mňa asi najväčším sklamaním zo všetkých, lebo nechápem z akého dôvodu sa to stalo. Bol rozhodne kvalitný, so skvelým obsadením, a stále sa dal rozvíjať ďalej dej. Premrhaná šanca pre stanicu CW.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Okoukané téma v dramatickém a unikátním kabátku

Ještě u třetího dílu jsem si říkala, že je to skvělý seriál, ale o žádné nové guilty pleasure nejde. Potom jsem se podívala na hodiny, zjistila, že je půl druhé ráno a já si celá napnutá div neokusuju nehty u šestého dílu :-) Ringer je překvapivě výborný seriál, je pravda, že téma záměny dvojčat už tu několikrát bylo, ale určitě ne v takovém dramatickém a dospělém kabátku. Proč se seriál v Americe neujal je mi záhodou...na druhou stranu se asi není čemu divit, Ringer nemá na růžích ustláno v době seriálů typu Vampire diaries a Gossip girl. Změna je ale vážně osvěžující, tolik zvratů v jednom díle nepamatuji ani u Prison Break :)) Sarah Michelle Gellar dvojroli zvládá skvěle, ať si říká kdo chce co chce. Pro ty, koho nebaví puberťácká Lying Game a navíc miluje drama, je Ringer jako dělaný.. EDIT PO SHLÉDNUTÍ SERIÁLU: Jsem dost zklamaná, že pokračování nebude, ten konec k tomu přímo vybízí.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jako vejce vejci.

Po opětovném zhlédnutí musím svůj názor přehodnotit a to sice tak, že je dobře, že seriál skončil, ale měl mít ten uzavřený konec pro divákův pocit zadostiučinění, že seriál nesledoval zbytečně. Já říkám, i když má seriál jenom jednu sérii, tak zakončení je podmínkou!

Pokud se ohlédneme na dvě hlavní hrdinky v podání jedné herečky, tak musím říct, že rozdíl mezi nimi je sice viditelný nejen v účesu, přesto mi Bridget jako fetačka, alkoholička s krušným obdobím přijde až moc hodnoučká, poctivá až skoro nevinná jako poupě.
Siobhan(proč se to nevyslovovalo "saobhen", zní to mnohem líp než "šivan")ta mi v tomhle naopak sedla, jako ta mrcha, co si jde za svým, je jí jedno, co jí to bude stát a co pro to musí udělat.
Né, že bych to hodné dvojče neměla ráda, ale přijde mi, že z ní tvůrci udělali až moc velký protiklad toho zlého dvojčete, což se k jejím kořenům nehodí. Kdyby to byla nějaká poctivá spoluobčanka, co se náhodou do těhle věcí zapletla, tak to beru, ale s její minulostí je docela těžký jí ten obrat věřit. Fetáci nejsou příjemní lidé.

Mnohem přesvědčivější byla Siobhan, co si hraje na Bridget, než Bridget, co si hraje na Siobhan, nějak moc nechápu, že jí tu změnu z bezohledné mrchy na poctivou ženušku a mamču sežrali. Kdyby Bridget byla o něco chytřejší, mohla si tak žít dávno. No z toho vyplývá, že mám radši tu bad twin, které to šrotovalo na všechny obrátky.

Co se děje týče, jelo to. Každý díl se něco dělo, řešilo se toho všude fakt hodně a sem tam byla nějaká akce. Bohužel od poloviny série se začalo vytvářet jaksi umělé napětí a nudné vsuvky s Jul a její matkou, to se mi zkrátka nelíbilo. Informace divák zjištoval hlemýždím tempem, nebot dokud Bridget neměla něco přímo před nosem, tak si toho nevšimla.
Henry byl zpočátku docela sympaták, ale postupem času začal být docela páté kolo z vozu, přesto z mužských charaktérů zde byl asi nejlepší. Andrew mě nezajímal a přijde mi, že spolu Bridget a Andrew neměli vůbec žádnou chemii, mezi Siobhan a Henrym to jiskřilo mnohem víc. Na Victora si stěžovali jako na otravného poldu a otravovat pravda, to uměl dokonale, přesto mě ta postava bavila.
Fetáckou spratkovitou dcerku jsem nemusela, později jsem si jí docela oblíbila a nebudu popírat, že zásluhu na tom má Bridget, která napravila to, co Siobhan zničila.

Ke konci mě to upřímně už zas tolik nebavilo, furt a dokola se tam řešilo to samé a ke konečnému rozuzlení snad ani nedošlo, nemluvě o tom "it's over" partu s Andrewem a B.

Myslím, že seriálu ta jedna série stačila, přesto se to mělo ukončit a nespoléhat se na to, že seriálu přiklepnou druhou sérii. Přeci jen, CW je stanice pro teenky, takže tohle téma se jim do noty moc netrefilo.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nebezpečí neuzavřenosti

Tohle mě bavilo více, než jsem čekala. A to hlavně díky skvělé Sarah, která dvojroli zvládá bravurně, krásnému Ioanovi a zajímavému příběhu, kde vás některé věci mohou hodně překvapit. Škoda, že to má jen jednu sérii, která neskončila úplně uzavřeně.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dvojitý zásah

Chytrá a troufalá soapka, která nikdy nedostala šanci. Na teenagerovsky laděné stanici CW, kde diváci a divačky hladově hltají nové stránky Upířích deníků či nadsazené zvraty a drby od Gossip Girl, nemohly gradující intriky krásné Siobhan nebo snahy neméně krásné Bridget uspět. Ve světě blonďatých dvojčat se hraje na dlouhodobé linky, promyšlené plány, pomsty chystané za studena, ale v pozadí všeho i na lásky a vzplanutí, co v životě vyskočí hlavně ve chvílích, kdy je čekáte nejméně. Jako v každém správném dramatu je tu nenáviděníhodná mrcha (Catherine), charizmatický chlapík plný rozporů (Henry) i hrdina, po kterém by ráda hrábla každá divačka (Andrew). A jako v každém správném dramatu mají tajemství tendenci se prozrazovat. Hodně silné čtyři hvězdy pro příběh, který určitě neměl končit po první sérii, ale nakonec co se týče uzavřenosti dojíždí až překvapivě se ctí.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ringer

Tento seriál som zachytila ešte v čase jeho vysielania ale nevedela som sa k nemu odhodlať. Nie som z tých, čo vyrastali na Buffy a samotná Sarah Michelle Gellar mi sympatická nikdy nebola. Po prvej sérii oznámili zrušenie seriálu a brala som to tak, že za veľa asi nestál.

Opätovne som na tento seriál natrafila koncom minulého roku, keď som hľadala nejaký seriál, ktorý si pozriem. Osobne mám rada seriály s tematikou výmeny dvojčiat a recenzie na tejto stránke ma presvedčili, že to bude stáť za to.

Počas sledovania prvej časti som neverila, že tento seriál dopozerám. Sarah som jej dvojičky neverila, tá scéna na lodi bola fakt príšerná a aj dej prvej časti nestál za veľa. Avšak v recenziách písali, že sa to rozbehne....tak som to prekusla a pustila si ďalšiu časť a ďalšiu.

Neviem presne kedy - možno niečo pred polkou série som si uvedomila, že ma to fakt chytilo. Sarah hrala dvojičky čoraz viac presvedčivejšie a stále sa objavovali nové a nové nečakané zvraty.

Druhá polka seriálu bola o dosť lepšia. V tom čase som sa učila na štátnice a po naučení strany som si vždy pozrela 5 minút z Ringer, neskôr už len 2,5 minúty. A vždy v tých 5 minútach sa niečo dôležité udialo. V každej časti boli perfektné zvraty, ktoré vás nepustia a musíte si pozrieť ďalšiu a ďalšiu časť.

Teraz po skončení musím povedať, že naozaj ľutujem, že nebola aj ďalšia séria. Je pravda, že prvá polka bola možno pomalšia ale neskôr sa to dosť rozbehlo a bolo by fajn vedieť ako by to ďalej pokračovalo. Aspoň, že na konci sa Bridget dozvedela, že Siobhan žije, pretože si to zaslúžila zistiť. A my vidieť ako to zistí.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Škoda, velká škoda

To byl jeden ze seriálů, na kterých jsem závislá. Bavil od prvního momentu až po ten poslední i když vlastně vůbec ne.
Jsem strašně zklamaná, že nebude žádné pokračování, když potenciál byl tak úžasný.
Někdy jsem v rozpacích, když se prodlužují už zcela zbytečně některé seriály do obřích rozměrů, tak ale v tomhle případě jsem byla nesmírně zklamaná jeho ukončením, který já osobně zdaleka za ukončený nepovažuji !!

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ringer

Ringer měl pomalý rozjezd, se spoustou otazníků a člověk se soustředil víc na nalezení spojitostí než na samotný děj. Ale zhruba od druhé poloviny 1. série se začala většina záhad rozuzlovat a já se začala těšit na následující díly víc a víc.

Nápad s hlavní zápletkou je velmi dobrý, řekla bych, že je i dobře podaný. Divák nikdy neví, komu může věřit a na čí straně má být.

Trošku mě zde ovšem zaráží herecký výkon Sarah Michelle Gellar. V životě bych nevěřila, že něco takového řeknu, ale připadá mi, jako by své herecké schopnosti rozpůlila a rozdělila je tak mezi své dvě role. Viděla jsem s ní snad každý film, Buffy samozřejmě, a rozhodně dokáže předvést víc než ukazuje v Ringerovi.

Ale celkově mě seriál zaujal, dávám tedy 90%.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Naprosté rozpolcení...

Tenhle seriál na mě zatím (po 8 dílech) má hrozně rozporuplný vliv...

Co se mi nelíbí:
*Bohužel hlavní hrdinka. Nic proti S. M. Gellar, já osobně jsem ji před tímto seriálem neznala, nikdy dřív jsem na ni nenarazila a vypadá hrozně mile, o tom žádná. Ani to není tím, že by byla nějak výstředně špatná nebo ošklivá... Ale mě prostě do téhle dvojrole nesedí. Popravdě mi nesedí na ani jednu ze sester - feťačku Bridget jí moc nevěřím, stejně tak to její "rebelské" oblečení (kožené náramky se skobami, jaké jsme mohli vidět v 8. díle 1. řady)... Na feťačku a striptérku (!!!) prostě vypadá moc milounce. A jako Siobhan (BTW to je jedno z nejotřesnějších jmen, co se kdy v jakém seriálu objevilo, vůbec se to mezi NY smetánku nehodí, jako protiklad ke jménu Bridget taky moc ne)? Zaprvý ji divně oblíkají (například ty zelenkavý šaty, co měla opět v díle 1x08 na té pracovní večeři, v těch vypadala hodně neforemně, jako kdyby opravdu byla těhotná...), navíc je jaksi nerozhodná (např. často se dívá takovým pohledem, jakoby zapomněla text a hledala ho ve tváři kolegy herce), vůbec ve mně nevzbuzuje pocit mrchy, jakou má být. A to mluvím jak o situacích, kdy je na scéně falešná Siobhan (každý by ji hned musel prokouknout, když se z ní přes noc stala ze sebevědomé mrchy hodňoučká a milující panička, která když se na vás podívá těma svýma psíma očima, chce se vám ji obejmout) i pravá Siobhan (mrchu v ní nevidíte ani když třeba telefonuje se svým "kontaktem", který jí oznamuje, SPOILER že Bridget není mrtvá KONEC SPOILERU apod.)... Je pro mě jednuduše těžký soustředit se na seriál, když to hl. hrdince nevěřím...
*Zpracování, různé logické skoky, nepřesnosti, blbosti, málo vysvětlení k některým situacím, neplynulost... Například ten hlavní záporák, ten proti kterému měla Bridget svědčit, svůj podnik provozuje ve Wyomingu. To opravdu nemohli najít zapadlejší kout Ameriky, kam umístit zlotřilého vraha, drogového dealera a majitele striptýzového baru? To jako opravdu? To mi prostě přijde odbytý... Stejně tak vždycky, když se na tohodle záporáka podívám, vidím indiána, kterej se vážně a přísně kouká. Nějak mi v něm ten vrah, co by skoro vraždil pohledem a rozmáčknul vás jako červa a je tak nebezpečný, uniká...
*Děj zatím není tak svižný a neubírá se zrovna tam, co jsem čekala a doufala... Zatím to vnímám negativně, ale třeba se to do budoucna vylepší...
*Postava agenta Machada - to se pak Američanům nesmíme divit, že neradi spolupracují s policií a FBI, když tam mají tak dotěrné a nepříjmené agenty... Vím, že se snaží dopátrat pravdy a zavřít nebezpečného vraha, ale trochu taktu a ohleduplnosti mu do vínku dát teda mohli...
* Krátká stopáž na úplném začátku každé epizody "This is story of two sisters who share the same face" - má divnou hudbu a přijde mi zbytečný pouštět ho pořád do kolečka.
* Osobně mi přijdou nepovedený ty scény, které pak skoro celou první sérii pouštěj dokola jako opakování "Previously on Ringer" - "I ran to my sister Siobhan. ... I saw an easy way out and I took it, they all think that I am her." Přijde mi, že to SMG říká tak falešně, zvlášť tyhle scény jí vůbec nevěřím a kdybych seriál neznala jako celek a tohle naběhlo v televizi, okamžitě bych přepla...

Co se mi líbí:
* Ioan Gruffudd - ten je prostě úžasnej, hned byste ho falešné Siobhan přebraly. Miluju jeho přízvuk. Postava k němu sedí.
*Vedlejší postavy - nevlastní dcera Juliet, její učitel, ten týpek, SPOILER co s ním má Siobhan v Paříži poměr KONEC SPOILERU...
*Zajímavý, dejme tomu originální námět (i když vás honí neodbytná myšlenka, že tohle jste už někdy viděli a slyšeli), "napětí" (v tomhle případě ne napětí, ale spíše zvědavost) co se bude dít dál, co na Bridget navalí za další problémy...

Co mi přijde zvláštní, zajímavé (nevěděla jsem zda to zařadit do kategorie líbí se mi nebo nelíbí se mi):
* Je zajímavé sledovat Bridgetiny reakce, když předstírá, že je svá sestra a někdo se jí na zeptá na něco, o čem ona nemá ani páru - protože vždycky přemýšlím, co bych řekla já, co bych udělala já. Málokdy nebo spíš snad nikdy bych neudělala nebo neřekla to samé. Nevím, zda je dobrá věc nebo špatná, protože já nelžu a nikdy bych nepředstírala, že jsem moje sestra, lépe řečeno já bych se nikdy nedala na drogy, nestala se prostitutkou a kdybych byla svědkem vraždy, neutekla bych těsně před tím, než soud začal - BTW tenhle Bridgetin krok jsem nikdy moc nepochopila, to si myslela, že bude víc v bezpečí, když Bodaway bude na svobodě? Třeba to časem osvětlí, mě ale přijde, že tvůrci potřebovali nějak způsobit, že si sestry vymění místa a nic lepšího je nenapadlo. Na druhou stranu je možná dobře, že Bridget reaguje jinak než já, možná proto je to pro mě zajímavější, protože nevím, jak bude reagovat... (EDIT: No tak s nějakým vysvětlením Bridgetina útěku tvůrci přišli, ale mě tedy nepřesvědčilo...)

Hodnocení možná změním po 1. řadě, to snad už budu mít nějaký celistvý dojem... Zatím musím říct (přestože jsem vyjmenovala víc negativ než pozitiv, a to jsem možná nezmínila vše), že mě seriál docela baví a vždy se docela i těším na další díl, ale to má asi hodně co dělat s tím, že jsem seriálovej a filmovej závislák/freak, takže denně potřebuju svoji dávku nějakýho toho podíváníčka ;)

V tomhle případě bylo velmi těžké dát svůj názor do přesných slov, spíš se jedná o můj pocit, dojem jaký ze seriálu zatím mám...

EDIT po 20. díle 1. série: Musím říct, že ve druhé části 1. série je děj trochu logičtější, nabyde na napětí (i když tedy některé intriky mi přijdou trochu moc a bojím se, aby tvůrci nekombinovali a nekombinovali až by vše překombinovali a ztratili se v tom)... Takže pokud máte z prvních dílů takový rozporuplný pocit jako jsem měla já, zkuste u toho vydržet, možná, že vás to pak víc chytí...

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Bring back Ringer ...

Měl to být hvězdný návrat SMG po dlouhých letech po ukončení Buffy....
Comeback se podařil, Sarah se své dvoj-role zhostila na výbornou, ale nebyla dostatečně oceněn a tak tenhle skvělý seriál končí po první sérii s velkým potenciálem na další. Děj sice nepřinese nic nového, ale je to podávané takovou formou, že si to snad každý zamiluje :)
Pz: Jsem jednoznačně pro obnovení, protože otevřenější konec jen tak nenajdete.

Ringer
23.10.2013 - 14.11.2013
Oblíbené postavy - Bridget, Gemma, Henry
Nejméně oblíbené postavy - Olivia, Victor Machado
Celkově zhlédnuto dílů - 22/22
Celkové hodnocení - 75%

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oh Gawd, There's Two of Them?

Striptérka Bridget je svědkyní vraždy. Rozhodne se zavolat své sestře (dvojče) Siobhan. Po určitých okolnostech se rozhodne vydávat za svou sestru, která žije ne zrovna normálním životem....
Seriály CW mám obecně rád, tehle není vyjímkou. Když si odmyslíte některé jisté věci (například dva hlavní podezdřelí si volají mezi sebou vlastními telefony, pokud možno řeší nelegální věci apod. a policie tohle vůbec neřeší), dostanete slušný seriál se zajímavým námětem. Na seriálu oceňuji také napínavost a občas i moment překvapení, protože někdy jsem na konci dílu zůstal sedět s otevřenou pusou ještě další dvě minuty.
Dávám 85%

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Neuvěřitelná show

Docela nemohu pochopit, jak tento seriál nemohl mít sledovanost. Málo nahoty, sexu, úchylností jakožto hlavní atributy pro nynější seriály, které táhnou? No ale ten samotný děj!

Je to seriál, který aspiruje spíše na oslovení dámského publika, ale není to žádná slaďárna. Má to zápletku, napětí a i když jsou jistá místa, kde divákovi nastíní nějaký problém a odpovědi se mu dostane třeba až po deseti dílech, přičemž některé souvislosti už vám vyprchají z hlavy, tak není o zvraty v ději nouze a ani jeden díl vás vyloženě nezklame.

Hodně nadějných seriálů končí, protože své esa vybouchají předčasně nebo se z původně nadějného jasného děje stane docela překombinovaná akce jako v případě Hrdinů nebo ještě hůř seriál nevyvrcholí, ale spíše vyprchá a dojem z něj je nakonec takový neslaný nemastný. To však není tento případ.

Zde se podařilo skloubit skvělý námět, zajímavé a krom Michelle i neokoukané dobré herce, seriál baví a poslední díl je vskutku vševysvětlující a napínavý. Samozřejmě sice končí otevřeně a některé otázky měly být zodpovězené v případné druhé sérii, ale to hlavní se rozuzlilo, takže to nakonec až tak na překážku není. Jen kvůli nepokračování seriálu dávám za 90%, pokud by i druhá série měla podobný ráz a celý děj se uzavřel, byl by to aspirant na stovku.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak já vám nevím...

I po 10 dílech stále nevím, co si myslet. Zajímavé to určitě je, jinak bych nevydržela. I téma seriálu zajímavé, celkem neokoukané. Celkově napětí v seriálu stoupá a vtahuje diváka víc a víc, ALE mám s tím jediný zásadní problém. Moc to té Sarah M. Gellar nežeru:(

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Já jsem to hodné dvojče

Váš život je v troskách... Jste bývalá feťačka, nemáte peníze a k tomu všemu vám někdo usiluje o život. Do toho vaše identické dvojče spáchá sebevraždu a vy ztratíte i svoji rodinu. Smutný, co? Jak se dostat z téhle bezvýchodné situace? Je to jednoduché. Předstírejte, že vaše sestra nezemřela, předstírejte, že jste ona. Absurdní? Možná. Váš život ale tímto činem získá úplně nový rozměr. Jako mávnutím kouzelného proutku jste najednou bohatí, máte úspešného manžela, kamarády, dům, vlastně vše, co si můžete přát. Ale co by to bylo za seriál, kdyby vše bylo tak idilické? Všechno totiž nemusí na první pohled být takové, jaké se zdá. Ani život vašeho zdánlivě ideálního a lepšího dvojčete. A tady začíná ta pravá zábava. Ringer je boží guilty pleasure, u kterého si napětím budete ohryzovat nehty a budete sjíždět jeden díl za druhým. O to více překvapivé je rozhodnutí o jeho zrušení. Je to škoda. Seriál s takovým potencionálem se nerodí každý den. Jsem ale ráda i za tu jednu sérii, byla prostě super. Já jsem ji stihla zkouknout za dva dny. Kolik budete potřebovat vy?

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ringer

Tak za tímhle seriálem si stojím. Konečně seriálové drama, které jsem musela(!) dokoukat až do konce, a hlavně které i drama bylo. Role SMG sedla a když se děj rozeběhl, tak bylo na co se dívat. Když už jsem si začínala myslet, že vím, kdo co udělal a s kým spolupracuje, tak přišel dějový zvrat a vše bylo zase jinak.
Škoda jen, že vše začíná i končí s první sérií. Nu, co se dá dělat... Siobhan se ještě mohla vyřádit ve svých intrikách.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

WOW!

Tenhle seriál se rozjel už při pilotu, což někdy přináší zklamání, ale to neni tenhle případ. S.M. Gellar po Buffy dospěla, už k řešení svých problémů nepotřebuje kolík :D Po deseti viděných dílech, mohu říci, že je to jeden z nejlepších "drama" seriálů za posledních pár let. Pokud chcete vidět řešení sourozeneckých, manželských i mileneckých rozporů, pár recidív a nějaké to vstání z mrtvých, je tenhle seriál pro vás jak dělaný.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Ne-e.

Další ze seriálů plných lží a faleše. Pro mě bylo těžké najít si nějakou oblíbenou postavu. Blonďatá hlavní hrdinka tomu moc nepomáhala. Sarah Michelle Gellar mi nikdy nebyla moc příjemná. Celý seriál jsem projela bleskovou rychlostí jen proto, abych ho už měla za sebou. Vlastně je to Lying game (2011) v trochu jiném kabátku. Řekla bych, že jsou na té samé úrovni, takže hodnotím stejně.

40 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dve sestry - jedna tvár

Pred spustením prvého dielu som nevedel, čo mám od Ringer čakať. O seriáli som prakticky okrem informácie, že v ňom hraje SMG, nič nevedel. Po skončení prvého dielu som ale vedel, že seriál chcem sledovať aj ďalej.

Seriál sa pohráva s celkom obohratou zápletkou: Bridget sa po zlých skúsenostiach zo svojho života rozhodne, že bude žiť životom svojej sestry - dvojčaťa Siobhan. Už po krátkej chvíli ale zistí, že ani jej život nie je taký dokonalý, ako si ho predstavovala. Dej seriálu oživujú rôzne dejové zvraty, ktorými autori rozhodne nešetrili, a kľudne sa môže stať, že na obrazovke uvidíte niekoľko zvratov za diel. Tým pádom seriál neupadá do stereotypu, stále sa totiž niečo deje. Bohužial uprostred série začala upadať sledovanosť, čo malo za následok predčasný koniec seriálu, čo je jednoznačne škoda, pretože koniec bol veľmi otvorený. A otvorený koniec nepristane žiadnemu seriálu. Aj napriek tomu ale seriál vrelo doporučujem.

90 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Sarah a Ioan

Moji oblíbení herci společně v seriálu? OMG! Když jsem si přečetla o čem by to mělo být, tak jsem tím nebyla nějak extra unešená, ale první díl mě absolutně dostal. Bridget/Shiobhan? Sarah uměla dokonale zahrát obě dvě. Škoda jen, že seriál měl pouze jednu řadu a obzvlášt' poslední scéna vyžadovala druhou řadu. Bohužel no. Každopádně doufám, že Sarah si střihne roli v nějakém stejně podařeném seriálu.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Správná volba

Ringer je přesně můj šálek kávy. Má všechny prvky, které zbožňuji - akci, napětí, podvody, slepou důvěru a zlé dvojče.
Nemůžu si pomoct, ale pro mě je Shiobhan ta zlá, vypočítavá potvora, ovšem nerada se nechávám unést "prvním dojmem". Ráda si počkám, jak se situace vyvine. Napjatě očekávám druhou půli seriálu a jsem víc než zvědavá, co si pro nás tvůrci přichystají. :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Skvělý

skvělý, skvělý! Nejlepší ze seriálů co se začaly v loňském roce vysílat. SMG je prostě dobrá, já ji teda miluju už od dob Buffy, ale tady jí to sedlo. Se vzrůstajícím počtem dílů se objevovaly nové a nové zvraty, až k "šokujícím" předfinálovým dílům... závěr pro mě tak trochu zklamání (neuzavřen jak bych čekala) a budu se modlit za pokračování 2. série...:)Naděje umírá poslední... protože tohohle seriálu by ve srovnání s gossip girl, 90210 nebo secret circle bylo fakt škoda.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Letošní jednička

Když jsem poprvé o Ringeru četl, nijak mne to nenadchlo a neměl jsem v plánu se na něj vůbec kdy dívat. Pak jsem ale četl recenze a ten humbuk, který kolem něj vypukl, a tak jsem se mrknul na pilot. A pak na druhý díl. A pak na třetí díl. A už mě to nepustilo. Nekoukám se na něj pouze kvůli SMG, Buffy jsem viděl asi třikrát v životě, ale hlavně proto že děj je originální a chytne vás. Je to dobře zahrané a seriál má co nabídnout. Je to jeden ze tří letošních novinek, které se u mě chytly. Doufám že si Ringer povede dobře a bude s námi ještě dlouho...

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Příjemně překvapena

Teda ze začátku jsem si nemohla zvyknout, že je SMG ve dvojroli. Prostě mi to nesedělo, když jí znám z jiných rolí. Po prvních dílech a souvislostech jsem na ten pocit zapomněla. Nechala jsem se unášet novým dějem a novou rolí. Zajímá mě jak se bude děj vyvíjet dál. Snad si udrží svojí startovní úroveň.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bitch, bitch and again Bitch!!!

Na Ringer mě zaujal popis. Podíval jsem se na Pilot a naprosto mě seriál uchvátil. A je to jednoznačně první místo v mém seriálovém žebříčku. A nejlepší překvapení sezóny 2011-2012. Škoda,že to zrušili..pro mě to bude dlouho na prvním místě.

100 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Škoda seriálu Ringer

Skvělej seriál - veliká škoda, že ho neprodloužili, moc mě bavilo na něj koukat, u většiny dílů jsem "čuměla" s otevřenou pusou! :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

seriál roka

U mňa jednoznačne seriál roka. Nepamätám, kedy ma nejaký seriál takto donútil čakať a tešiť sa na každú jednu epizódu. A pritom to neni ani síťkom, ani klasická detektívka.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Cože ???

Moc se mi líbí tenhle seriál. Něco tak komplikovaného a zamotaného jsem dlouho neviděla. Fajn a příjemné obsazení Gruffudd a Gellar se mi velmi líbilo. Ale takový Kristoffer Polaha je tak odporně sladký až se mi chce zvracet při každém pohledu na něj. Jinak seriál hodnotím velmi kladně. Jen co musím vytknout tak otevřený konec za to bych tvůrcům nakopala zadeček. Jak to sakra teda dopadlo!

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí