plakát seriálu

Necessary Roughness

(Necessary Roughness)

Názory uživatelů

Everyone has issues to tackle.

Stejně jako většina ostatních seriálů stanice USA Network, které jsem dosud měla to potěšení vidět, tak i Necessary Roughness mě nezklamal. Jde o příjemnou oddychovku se sympatickou hlavní hrdinkou, která má chytrý scénář, spád, zajímavé postavy, střídání dramatu s vtipem a tak dále. Prostě se nenudíte.

První dvě série jsou na stejné úrovni a se stejným nádechem. Doktorka Dani pomáhá fotbalovému týmu Hawks s jejich psychickými zábranami, které hráčům brání hrát hru naplno. Kromě toho má otevřenou soukromou praxi, kam jí chodí různí další sportovci se svými problémy. Ve třetí sérii dochází k poměrně značným změnám. Dani má nové zaměstnání s novou klientelou, vše je o několik úrovní výš... a to včetně zápletek. Fanoušci si asi budou muset na třetí sérii hodně zvykat. Osobně mi ale nepřišla horší. Naopak, změna prostředí, výměna několika hlavních postav mi přišla nutná a vítaná. Nové postavy vnesly do seriálu čerstvý dech, navíc byly hodně líbivé, především Connora a jeho vagón charisma si musel opravdu oblíbit každý.

Samozřejmě že zde nejde jen o práci, ale hodně i o vztahy. Ať už rodinné, které jsou nudné jako ve většině ostatních seriálů, tak romantické; ty už jsou o poznání zajímavější. Dani má se všemi svými partnery a kolegy výbornou chemii. V tomto ohledu je obsazení vybráno skutečně na výbornou. V podstatě ani nemáte oblíbený pár, protože s kýmkoliv to začne jiskřit, tak to stojí za to. Osobně jsem měla ráda Matta, ale Nico byl o stupínek výš. Škoda jen, že jim to trvalo tak dlouho, než se konečně dali dohromady :)

Finále mě potěšilo. Seriál je víceméně uzavřený, spravedlnosti bylo učiněno, láska zvítězila a sympaťák, ač zloduch, nebyl (zatím) potrestán. Tak nějak mi to vyhovovalo, že Connor, i když se ukázalo jaký je, tak že neskončil někde ve vězení. Je na to moc cool a i když nejednal dobře, tak jsem mu špatný konec nepřála. Asi mě dokázal pekelně okouzlit :) Každopádně konec vyvolal pár otázek, které už si každý fanoušek může domyslet sám. Neříkám, že bych nechtěla pokračování, ale jsem s tímto koncem spokojená.

Necessary Roughness je typický seriál od USA Network. Pokud máte rádi tuto stanici, určitě zkuste Dani Santino. Budete se skvěle bavit, díly vám budou utíkat a odpočinete si od starostí všedního života. A o to v seriálovém světě přece jde, no ne?

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé