plakát seriálu

Nejlepší trapasy

(Nejlepší trapasy)

Epizoda 1×06 – Striptýz, Musíš se víc snažit, Záletníci, Jen tak si lítám (Díl šestý)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Celý cyklus otevírá příběh Striptýz. Když se výstup striptéra v policejní uniformě a s umělohmotnou výbavou, tj, pouty a zbraní, smísí se zákrokem opravdového uniformovaného policisty s opravdovou výbavou, je o malér postaráno. O to více, pokud dojde mezi nimi k záměně, o které nikdo nemá tušení.

Druhá povídka, Musíš se víc snažit, sleduje obyčejné dny jednoho obyčejného smolaře, který ať se snaží sebevíc, nedaří se mu. A nedaří se mu ani v profesním životě, ani v životě soukromém. Ničemu nepomůže ani jeho vehementní snaha vše zlepšit, ba naopak.

Do třetice tu jsou Záletníci. Když je pán pryč, myši mají pré. To platí vždy a za všech okolností. Když je volný kvartýr, může přijít milenka. Jenže co když jde o cizí, půjčený, byt, ze kterého se navíc musí rychle utéct? Pak je o dokonalou zápletku postaráno.

Poslední je povídka nazvaná Jen tak si lítám. Jak jinak může skončit omylem odeslaná textovka někomu jinému, než pořádným problémem. Jak jinak to může dopadnout, když člověk neumí textovku otevřít a choulostivou zprávu mu přečte někdo jiný, než další malérem. Tolik maléru najednou, z toho nemůže vzejít nic dobrého.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
První povídka s názvem Striptýz skončila v roce 2008 v divácké anketě mezi prvními třemi.
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevStriptýz, Musíš se víc snažit, Záletníci, Jen tak si lítám
Původní názevDíl šestý
Rok natočení2013
Premiéra15. října 2013
Česká premiéra15. října 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka70 minut
Autoři profilu epizody