plakát seriálu

Nejlepší trapasy

(Nejlepší trapasy)

Epizoda 1×10 – Kočárek, Osobní strážce, Robinson, Fotbal (Díl desátý)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tentokrát začínáme povídkou s titulem Kočárek. Jak už název napovídá, bude se jednat o historku ze světa rodičů a malých dětí. Když dítě nechce spát, rodič musí chtě nechtě popadnout kočárek a dítě ukolébat ke spánku. Jenže když toto kolébání trvá celou noc, není čemu se divit, že je pak rodič nevyspalí, na což v práci může doplatit.

Předchozí povídku tématicky doplňuje Osobní strážce. Otec hlídající svou dceru jako ostříž nehodlá dopustit, aby randila jen tak s kdekým. A jako policista tělem i duší si nápadníka hodlá dobře proklepnout. Jenže ani to mu stačit nebude. Proto se rozhodne svou dceru špehovat, což samozřejmě jinak, než pořádným trapasem, skončit nemůže.

Třetí je v tomto díle Robinson. Každému se asi vybaví osamělý poustevník na osamělém ostrově. Tentokrát tomu ale tak není. Hlavním hrdinou je totiž novopečený otec, který i přes svou nechuť k alkoholu následuje tradici a potomka zapije. Jenže jaké bude probuzení uprostřed noci v liduprázdném a hlavně zamčeném lokále? No přece plné neuvěřitelných okamžiků.

A končíme historkou pojmenovanou Fotbal. Fotbaloví fanoušci jsou pro tým důležitá věc, ale už ne pro manželku, který fotbal z duše nenávidí, tedy alespoň prozatím. I takto pro ni nepříjemná věc, se kterou bojuje každý den, může totiž přinést své ovoce.

I pro tentokrát osud pro hlavní hrdiny nastražil pasti po jejich cestě životem. Jak z nich dokáží vyklouznout?

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Bob Klepl, jakožto hasič, ve třetí povídce sleduje v televizi třetí díl Nejlepších trapasů (konkrétně povídku "Co jste hasiči").
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevKočárek, Osobní strážce, Robinson, Fotbal
Původní názevDíl desátý
Rok natočení2013
Premiéra19. listopadu 2013
Česká premiéra19. listopadu 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka70 minut
Autoři profilu epizody