plakát seriálu

Nejlepší trapasy

(Nejlepší trapasy)

Epizoda 1×09 – Krtek, Dieta, Turnaj, Rivalové (Díl devátý)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Cyklus tentokrát otevírá povídka s názvem Krtek. Krtek, to je potíž, obzvláště pro zapáleného zahrádkaře. No a když nepomáhají humánní a nutno podotknout mírumilovné prostředky, musí se hold přejít k něčemu drsnějšímu. Jenže co když nepomůže ani to? Pak musí přijít na řadu hrubá, opravdu hrubá síla.

Dále je tu Dieta. Když někdo rád jí, je to potíž. Ale ještě větší potíž je se nabraných kilogramů zbavit. Své o tom ví i hrdina této povídky. Protože rád pojídá a baští úplně všechno, hlavně to tučné a smažené, nezbývá mu ni jiného než dietu předstírat, a oblafnout tak všechny okolo.

Do třetice tu máme Turnaj. Policejní sbor je velice váženou institucí, alespoň ve většině případů. Proto není radno ho zesměšňovat. Když tedy přijde na řadu již tradiční turnaj v šipkách, musí se chtě nechtě zvítězit, aby nebyl onen policejní sbor k smíchu. Jenže co když šipky nejsou úplně silnou stránkou členů sboru? Pak přichází na řadu doučování od mistra mistrů v šipkách a paradoxně i v krádežích.

Cyklus uzavírá povídka nazvaná Rivalové. Krásná slečna, radost pohledět. Kdo by to neznal. Ovšem jak to tak bývá, nejeden nápadník se bude ucházet o její ruku. Každý jí má co nabídnout, jeden je učitel, druhý zase doktor. Jednu věc ale mají společnou, tedy kromě lásky k oné slečně. Oba nemají rádi toho druhého. No a jak jinak může skončit jejich vzájemná konfrontace, než pořádnou patálií.

I tentokrát si osud pro své "oběti" připravil řadu nástrah. Na našich hrdinech je, jak se s nimi vypořádají.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Kluci v akci

Ve druhé povídce sledují tento kulinářský seriál "Kluci v akci".
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevKrtek, Dieta, Turnaj, Rivalové
Původní názevDíl devátý
Rok natočení2013
Premiéra5. listopadu 2013
Česká premiéra5. listopadu 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka70 minut
Autoři profilu epizody