plakát seriálu

Nejlepší trapasy

(Nejlepší trapasy)

Epizoda 1×04 – Nemocnice, Zuby od partyzána, Omyl, Zásah, Šifra (Díl čtvrtý)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Celý soubor povídek otevírá příběh s názvem Nemocnice. Poté, co se zedník dostane po pádu ze žebříku do nemocnice, nejen že mu schází pohyb, ale i něco jiného. Rozhodne se proto přemluvit sestřičku, aby mu s choutkami pomohla. Ta je ochotna mu pomoci. Nic ale není tak, jak to vypadá.

V povídce jménem Zuby od partyzána nastupuje na místo vysloužilého zubaře mladý nadějný a ambiciózní zubař. Dostane k ruce i půvabnou asistentku. Ta mu ale zamotá hlavu, a tak dojde k prekérní situaci, při které se ztratí nejedny zuby.

Do třetice je tu Omyl. Mladý doktor na své první noční službě neudrží své chutě na uzdě a po lahvi šampaňského stráví noc ne na doktorském pokoji, ale na pokoji pacientů. Samotné zjištění následujícího rána, kde vlastně trávil noc, už by bohatě stačilo, ale o to horší bude, když se dozví, s kým noc strávil.

Povídka nazvaná Zásah vypráví o zamilovaném a ješitném mladíkovi. Ten by pro svou lásku udělal vše a protože se jí chce zalíbit, začne trénovat box. Jenže neodhadne své síly a již po první chvilce v ringu jeho večer končí úplně jinak, než si původně představoval.

V poslední povídce s názvem Šifra se dva doktoři rozhodnou vyjet si na hory. Jenže jak to tak bývá, doktorské písmo je netrénovanému oku nerozluštitelné. Když ho nedokáže přečíst ani lékárník, to už je opravdu oříšek. Proto je potřeba najít někoho, kdo by šifru prolomil, a mohlo se tak honem odjet na hory.

Jak dopadnou tentokrát osudové situace a jak se s nimi jednotlivci vypořádají?

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
V závěrečných titulkách je povídka "Zásah" nadepsaná "Zásash".
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevNemocnice, Zuby od partyzána, Omyl, Zásah, Šifra
Původní názevDíl čtvrtý
Rok natočení2013
Premiéra24. září 2013
Česká premiéra24. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka70 minut
Autoři profilu epizody