plakát seriálu

Nejlepší trapasy

(Nejlepší trapasy)

Epizoda 1×16 – O kolečko víc, Zvláštní schopnosti, Svérázná výchova, Znalkyně umění (Díl šestnáctý)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Povídka O kolečko víc je mezi Trapasy již klasikou. Legendární ztvárnění zloděje Císaře v podání Pavla Lišky se vrací v posledním díle. I tentokrát bude o zábavu postaráno, když Císař, ač nechtěně, pomůže mužům zákona v dopadení dalších zlodějů a zabrání rozkradení obchodu s potravinami. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. A tentokrát to platí dvojnásob.

V povídce nazvané Zvláštní schopnosti se podíváme na nastávajícího tatínka, který se musí zúčastnit sjezdu abiturientů po 15 letech. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, jenže podle svých slov oplývá tento nastávající tatínek zvláštními schopnostmi, které v něm probouzí alkohol. Jenže policistům se takovéto vysvětlení asi moc líbit nebude.

Následuje Svérázná výchova. Mladý a až po uši zamilovaný pár si užívá romantickou schůzku, když v tom mladík svou slečnu polije. Co teď? Snad jen sehnat nový svetr. Kdyby ale, byť jen vzdáleně, tušil, co bude následovat, na shánění svetru by se vykašlal.

A poslední je povídka Znalkyně umění. I mistr tesař se někdy utne. U světoznámé renomované znalkyně umění to ale může znamenat osudový přešlap. Polehčující okolností může snad jen být fakt, že oceňované dílo je dílem podvodným a jeho majitelem podvodník jakbysmet.

I v závěrečném díle je čemu se smát. Ale budou stejné situace brát s humorem i ti, jimž se staly?

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevO kolečko víc, Zvláštní schopnosti, Svérázná výchova, Znalkyně umění
Původní názevDíl šestnáctý
Rok natočení2013
Premiéra18. prosince 2013
Česká premiéra18. prosince 2013
Typ epizodyZávěr seriálu
Délka70 minut
Autoři profilu epizody