Nemocnice na kraji města po dvaceti letech

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (Nemocnice na kraji města po dvaceti letech)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Synové

Blažej ví, co privatizace bude znamenat a je ochoten to přetěžké břemeno nést. Ale nemůže např. sehnat nikoho na ortopedii, protože se v odborných kruzích říká, že je privatizace špatně připravená a že se sesype jak domeček z karet. To si myslí taky ing. Verner, který tím uklidňuje Machovce, aby vydržel s nervy. Jenže už i Dana Králová si všimne, že Machovec operuje pod vlivem alkoholu. Nezaslouženě při té příležitosti vynadal asistujícímu Hynkovi, kterého se Dana zastane. S Hynkem ji to sblíží a oba čelí Eliščině obsesi s absencí otcovské autority.

Blažejův vztah s Naďou pokračuje, ale primář nemá dost sil na to, aby ho fakticky naplnil. Má stále méně času a je čím dál tím víc unavený.

Václav Pěnkava stále nechce z domu a prohlédne všechny Martiny lsti. Marta uteče během své služby z nemocnice a jede k Horvátovým pro Matěje. U syna ale nepochodí. Kamila dovede být i tvrdá: ona málem potratila, když je pan Pěnkava vyhodil z domu, teď je na Martě, aby se se situací vypořádala sama. V nemocnici se Martina nedovolená absence neutají. Blažej toho má dost těch jejích mimořádných žádostí o volno. Vážně ji varuje.

Alžbětě zprostředkovala agentura hlídání malé Pavlínky u bohatého podnikatele Hamouze. Manželé Hamouzovi se rozvedli, Hamouz dostal dcerku do výchovy, miluje ji až příliš, ale nemá na ni čas. Pavlínka je roztomilá všetečka, nadprůměrně inteligentní a s Alžbětou si náramně rozumí. Ale když Hamouz zjistí, kdo Alžběta je, pokládá její jednání za nějakou deviaci a pro jistotu jí dá výpověd. Jenže děvčátko je silnější než otec. Prosadí si, aby Hamouz vzal Alžbětu zpátky.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Synové
  • Synové
  • 1. série, 10. epizoda (celkově 10. díl)
  • 2003

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268