Nešika

Nešika (Awkward.) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Pokračování páté série

erika.chytilova

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Pokračování páté série
20.11.2015 / 10:00:39 (před 148 týdny)
Ahoj, na konci 12. epizody zazní, že pokračování bude až po novém roce ... Ale ve watchlistu uz je nová epizoda jakože odvisílaná ... Nikde na netu jsem ji ale nenašla ... Mohl by to někdo spravit? Nebo nekam hodit dyštak odkaz na online epizodu pokud uz opravdu byla odvisílaná? Dík
@Riky
Catch

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.11.2015 / 15:19:38 (před 147 týdny)
http://www.mtv.com/news/2423691/awkward-season-5-return-teaser/

Malo by byť až po novom roku niekedy, tiež som hladala ten novy diel
Aldyska

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
24.11.2015 / 12:14:13 (před 147 týdny)

erika.chytilova napsal(a):

Ahoj, na konci 12. epizody zazní, že pokračování bude až po novém roce ... Ale ve watchlistu uz je nová epizoda jakože odvisílaná ... Nikde na netu jsem ji ale nenašla ... Mohl by to někdo spravit? Nebo nekam hodit dyštak odkaz na online epizodu pokud uz opravdu byla odvisílaná? Dík

Z toho, že ju nikde nie je možné nájsť mi vychádza, že má seriál pauzu. Otázne je dokedy. Zrejme až budúci rok, ale kedy presne, to by ma zaujímalo.

Legal proof will be found. No doubt. But personally, I don't need it. I just like to know I'm right. (Patrick Jane, The Mentalist)
mimi137

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Pokračování?
25.11.2015 / 11:12:00 (před 147 týdny)

erika.chytilova napsal(a):

Ahoj, na stránkách MTV není určité datum premiéry série 5B. Je tam článek ve kterém se dočtete že ještě není známo datum. Ale pokračování se plánuje.
Odkaz na článek: cartermatt.com/185698/mtvs-awkward-season-5-episode-13-preview-return-date-speculation-for-ashley-rickards-series/

Mischelle
Lucie Rosecká

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Aktualizace
26.3.2016 / 00:44:34 (před 130 týdny)
Mohli by jste prosím aktualizovat epizody?
Jolanda†

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.4.2016 / 21:49:20 (před 126 týdny)
Je to konec?? Dneska jsem odškrtla si epizodu a najednou, že je vše ohodnoceno? Lidi prosím, že to co jsem dnes viděla, nebylo finále. Řekněte mi někdo prosím, že to NENÍ konec, ale jen chybička v metrixu..:(
Why so serious?
ragelly

Cool level: 128
Ragnar Lothbrok

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.4.2016 / 22:00:22 (před 126 týdny)

Jolanda† napsal(a):

Je to konec?? Dneska jsem odškrtla si epizodu a najednou, že je vše ohodnoceno? Lidi prosím, že to co jsem dnes viděla, nebylo finále. Řekněte mi někdo prosím, že to NENÍ konec, ale jen chybička v metrixu..:(

Pátá řada má 24 dílů, takže konec ještě není :) Jen asi prozatím nejsou známá zbylá data vysílání.

Editováno: 1x | Naposledy: 20.4.2016 / 22:00:37
Jolanda†

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
22.4.2016 / 11:20:44 (před 126 týdny)

ragelly napsal(a):

Pátá řada má 24 dílů, takže konec ještě není :) Jen asi prozatím nejsou známá zbylá data vysílání.

Děkuju! Stejně mám z toho trošku nervy, že je to poslední série. Trochu mi došlo, že to není poslední díl, ale potřebovala jsem jistotu na uklidnění. Co budu dělat ale až přijde konec úplný?:D
P.S. jsem na telefonu omlouvám se za případné překlepy:)

Why so serious?