plakát seriálu

Nešika

(Awkward.)

Epizoda 2×01 – Předsevzetí (Resolutions)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jenna si není jistá, zda má řešit to, že její matka napsala onen dopis, protože především v poslední době se k ní chová skvěle. Také se nedokáže rozhoupat k tomu, aby přijala Jackovu internetovou žádost, která by vykřičela do světa, že spolu chodí. Jelikož také neví, zda se úplně dostala přes Mattyho, který jí její rozhodnutí nijak neulehčí, když jí na silvestrovské párty sdělí, že o ni chce bojovat.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jenna potká před domem, kde se koná oslava, Valerii v autě. Ta je hotová z toho, že její přítel Alok měl zpoždění, a tak si myslela, že se na ni úplně vykašlal, protože takové zkušenosti má se svými ex-příteli. Jenna jí poradí, aby nenechala minulost zasahovat do přítomnosti, ovlivňuje tak její rozhodnutí a drží ji zpátky. Jenna si zvolí Jakea a o půlnoci políbí. Odkopnutý Matty se dá do řeči se Sadie, která za ním přišla. Ta správně uhádla, že celou dobu vzdychá po Jenně. Sadie se vytočí, když se jí zeptá na radu, jak vše pozorovat z druhé koleje. Poví mu, že je do něj zabouchlá už takovou dobu a on chce teď zrovna od ní povzbudit, když konečně ochutnal hořkou pachuť odmítnutí. Matty jí políbí, ale v polovině svlékání vytuhne. Sadie je zklamaná, že líbání s vysněným idolem bylo podprůměrné, že je opravdu přeceňovaný. Aby se ujistila, že chyba není na její straně, políbí Rickyho, se kterým chodí Tamara, který je z toho unešen. Sadie je proto opět v sedle. Jakea trochu rozhodí zjištění, že Jenně dal otec kondomy a učinil tak, i když chodila s minulým klukem a ona využila je. Jenna si uvědomí, že musí svoji nejistotu hodit za hlavu a potvrdí Jackeovu internetovou žádost. Pak dá matce dopis, kde je na papíru napsáno, že tohle je ona.
Lissa chce být vyrovnaná s Jennou, a tak ji přiměje, aby jí dala facku.
Tamara je naštvaná na Rickeyho, když ho uvidí na párty. Řekl jí, že tráví čas s babičkou. Rickey tvrdí, že ho sem babička dovezla dříve, aby mohl trávit čas s ní. Tamara se s ním usmíří, když jí babička do telefonu vše potvrdí.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Hyperflower (League)

Rekapitulace první serie.

Green Trees Red Hearts (Nat Jay)

Jenna píše na svůj blog.

Hey You (The Transients)

Jenna přijíždí na Mattyho silvestrovský večírek.

Winter Beats (I Break Horses)

Odpočet do půlnoci.

Trees & Trust (Kye Kye)

Matty v garáži mluví se Sadie.

Christmas Eve For Two (Summer Fiction)

Jenna v garáži mluví s Mattym.

Heart Of Stone (Tiger Baby)

Lissa se Jenně omlouvá.

Strawberry Shake (Pop Levi)

Tamara telefonuje s Rickyho babičkou.
Hlavní postavy
Jenna Hamilton
Lacey Hamilton
Matty McKibben
Kevin Hamilton
Jake Rosati
Sadie Saxton
Valerie Marks
Ming Huang
Vedlejší postavy
Clark Stevenson
Ricky Schwartz
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPředsevzetí (neoficiální název)
Původní názevResolutions
Rok natočení2012
Premiéra28. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Sledovanost premiéry2 154 000 diváků
Autoři profilu epizody