plakát seriálu

Nešika

(Awkward.)

Epizoda 1×06 – Queen Bee-atches
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jennina matka se chce stát členkou charitativní organizace, ale to znamená, že jak ona, tak Jenna musejí udělat dobrý dojem na ostatní. Jenna se tak ocitá v domě Sadie, jejíž matka je shodou okolností ředitelkou organizace.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jenna spolu s Tamarou vlezou k Sadie do pokoje a chtějí si přečíst její deník. Při tom je nachytá Lissa a Jenna tak musí k sobě deník schovat. Pak zjistí, že se nejedná o deník, ale o zápisník toho, co kdy Sadie snědla. Sadie totiž ať dělá, co chce, nemůže zhubnout, má k tomu dědičné indispozice a nemůže se smířit s tím, že holky okolo ní jsou hubené a mohou jíst, co chtějí. To ona drží přísnou dietu a ta moc nezabírá.
Sadie na toaletě schválně nahlas řekne, že na příští akci organizace je potřeba přijít ve společenském oblečení. Ví, že ji Jenna poslouchá. Ta ale neví, že je to past. Skončí tak s matkou ve společenském oblečení na rozdávání jídla chudým. Matka je za to na ni naštvaná. Jenna se rozhodne pro pomstu. Výměnou za členství v organizaci jí vrátí zápisník. Sadie souhlasí, ale Jennina matka Lacey pak slyší mámu Sadie, jak říká, že když jsou charitativní organizace, měli by mezi sebe brát i takové případy jako je Jenna a Lacey, že jí to poradila Sadie. Lacey pak zavolá Jennu a odejdou.
Jake prozradí Mattymu, že Jennu políbil. Rozhodne se, že si o tom s ní promluví a ujasní si, že to nic neznamenalo. Matty také napíše Jenně, aby se sešli a je zklamán, že jemu neodpověděla, ale se schůzkou s Jakem souhlasila. Jenna se rozhodla, že už se sebou nenechá vláčet a že Matty nebude ten, kdo má v jejich vztahu poslední slovo.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Heart Goes Pitter Patter (Simone & Girlfunkle)

Jenna mluví na charitativním večírků.

Devils (Say Hi)

Jenna konfrontuje Sadie.

Cozy in Space (Andrew Dost)

Jenna mluví na záchodech ve škole.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Jenna: Vypadám jako šlapka? Má mamka mě donutila nanést si řasenku.
Hlavní postavy
Jenna Hamilton
Lacey Hamilton
Matty McKibben
Jake Rosati
Sadie Saxton
Ming Huang
Valerie Marks
Vedlejší postavy
Darlene Saxton
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevQueen Bee-atches (neoficiální název)
Původní názevQueen Bee-atches
Rok natočení2011
Premiéra23. srpna 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry2 360 000 diváků
Autoři profilu epizody