plakát seriálu

Nešika

(Awkward.)

Epizoda 2×10 – Vyber si mě, zvol si mě, miluj mě (Pick Me, Choose Me, Love Me)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jenna nechtěla jít kvůli zveřejnění svého blogu do školy, ale když málem rodiče nachytala, jak si užívají návratu k sobě, radši se rozhodla do školy jít. Lacey ji tam zaveze a před školou jí Jenna oznámí, co všechno se jí přihodilo. Lacey tak musí čelit onomu dopisu, co napsala. A stojí ji to kamarádku...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Valerie jí poví, že se s ní nemůže kamarádit. Sama jako dítě byla outsider a jediné, co ji drželo nad vodou a s čím mohla počítat, byla bezpodmínečná láska rodičů. Jenna je ve škole za hvězdu, všichni se jí bojí. Dokonce i Becca, takže Ming si zase může užívat výhody býti asiatkou. Valerie pustí třídě film a Jake s Mattym si díky němu uvědomí další věci a nakonec se usmíří. Jenže oba stále chtějí Jennu, a ta se proto musí pro jednoho rozhodnout. Jenna si nechá čas na rozmyšlenou. Jede domů a tam je její mamka těsně před zhroucením, celou dobu jí volají domů lidé a nadávají jí. Lacey Jenně přizná, že napsala onen dopis, protože zrovna v ten den jí matka vmetla do obličeje, jak špatně ji vychovala. Ona si to připustila k tělu a dopis byl na světě. Pak jí sdělí, že otec se vrátil domů kvůli ní a také to, že ona ji bude vždycky milovat, ale ona má na výběr. Její otec jí prozradí, že s Lacey zůstane, ona mu také odpustila ošklivé věci, co řekl a udělal. Nebyl vždycky po ruce a ničilo ho, když Jenna jako malá nechtěla, aby ji držel. Uspal ji až s ukolébavkou, kterou vymyslela její mamka a naučila ho ji, protože chtěla, aby byl on ten hrdina. Jenna si pak vybere mít mamku ráda a lehne si k ní do postele a začne ji zpívat onu ukolébavku.
Sadie díky zveřejněnému blogu upadne v nemilost a dokonce se obává, že má herpes a málem se na naléhání Lissy rozejde s Rickeym. Doktor jí ale zavolá, že herpes nemá, na puse má pouze opar.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Anchor (Tu Fawning)

Jenna si píše deník.

Heartbeat (Kopecky Family Band)

Lidé žádají rady od Jenny.

Palamino (Mates of State)

Matty a Jake chtějí, aby se mezi nimi Jenna rozhodla.

Breakfast (EMA)

Lacey Jenně vysvětluje, proč jí napsala dopis.

Elephants (We The Committee)

Kevin řekne Jenně, co pro něj Lacey znamená.
Hlavní postavy
Jenna Hamilton
Lacey Hamilton
Matty McKibben
Kevin Hamilton
Jake Rosati
Sadie Saxton
Ming Huang
Valerie Marks
Vedlejší postavy
holka na záchodech
kluk u auta
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVyber si mě, zvol si mě, miluj mě (neoficiální název)
Původní názevPick Me, Choose Me, Love Me
Rok natočení2012
Premiéra30. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry1 742 000 diváků
Autoři profilu epizody