plakát seriálu

Neviditelní

(Neviditelní)

Názory uživatelů

Nemusí pršet...

Neviditelní jsou příjemný relax. České Televizi se už dlouho nepovedl tak osvěžující seriál. Z těch (ne)dramatických dramat a stupidních komedií mě už bolí hlava. Tímto si ale ČT u mě černý puntík smazala a dokázala tím nemožné. Pozitivní na Neviditelných je, že v podstatě takový seriál, alespoň u nás a myslím, že ani ve světě, není. Značná podobnost s Jak utopit Dr.Mráčka, ale to byl víceméně prý úmysl.
Stačí prostě říct, že jsem se bavila a to je u tohoto seriálu hlavní. První díly byly sice nejlepší, potom šla kvalita dolů a závěr byl takový nedokončený. Že by ČT chystala druhou řadu? Doufám, že ano.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pro mne příjemné překvapení....

No tééééda....musím tedy říci, že jsem se na nějaký český seriál nedíval dobrých 10-15 let. O tomhle jsem slyšel, ale popravdě jsem si rovnou řekl, že to zas bude p......a, vlezte mne na záda. Pak když jsem tam viděl nějaké Novácké ksichty, tak jsem si nadále myslel, že to bude p......a,ale začalo se v práci o tom mluvit, smát se a dělala se prča, tak jsem si řekl, že to holt zkusím.
Sice nevím, proč je na titulní fotce ta mejkapová Danková, která tam zaplať bůh jen přicmrndává a evidentně jsou to nejlehčejc vydělaný prachy, ale na fotce by si zasloužil být úplně někdo jiný.
Ale ve zkratce: Sobota mne mile překvapil, že přeci jen něco umí, Barča a Simča excelentní a příjemně překvapil i Bartoška. Holky,všechny ostatní, týká se dalších rolí,tak ty se mne zamlouvaly taky móóc. Langoš byl ale vlastně u mne hlavní tahoun, proč jsem se začal vlastně dívat. Vysloveně mne tam nebyl nikdo, kdo by mne lezl na nervy, joo snad jen ta Danková, ale ta je nasáklá Novou a to je jeden z důvodů, proč ji opravdu nemusím...Kryštov taky dobrý.Ovšem sympaťák je Krysa, ještě teď když si ho vybavím. třeba s hláškou Dynamit..joo 20 století že..atd tak se směji.
I mne to docela zamrzelo a to se tedy dááá co říci, že je jen 13 dílů.
Takže pokud bude druhá řada, tak se budu těšit a se mnou můžete tedy počítat.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Neviditelní

Když jsem úplně poprvé uviděla upoutávku v televizi, říkala jsem si, co to proboha zase vymysleli za hovadinu. Nakonec mě ale přece jen zlákala vidina Kryštofa na obrazovce, a tak jsem se na seriál začala online dívat, když už byl v televizi šestý díl ... Říkala jsem si, že to prostě zkusím, že to kvůli Kryštofovi vydržím ... Vlastně se mi do sledování ani zas až tak nechtělo ... Jenže po shlédnutí prvního dílu, kdy jsem se smála snad od začátku do konce, jsem totálně změnila názor a ještě ten den sjela všechny díly, které mě zatím chyběly. Pak už jsem netrpělivě čekala na páteční večery a nemohla se dočkat, co nám zase tvůrci naservírují. Musím říct, že svět vodníků měli scénáristi opravdu dokonale promyšlený. Navíc všechny ty legendární hlášky, kterým se směju ještě teď! Konečně po dlouhé době se zase někdo pustil do seriálu, který nesmí být brán vážně a který dokáže svým občas až primitivním vtipem pobavit snad úplně každého. Vůbec bych se nebránila, kdyby se tvůrci rozhodli pro druhou řadu!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vodníci mezi námi

Konečně český seriál, který skutečně využívá toho nejlepšího, co se u nás dá najít - výborní herci a chytrý humor v satirické komedii založené na překvapivě propracované a lehce absurdní mytologii vodníků mezi námi. Na takový solidní základ se už dá vystavět cokoliv. (Pod)vodnické pletichaření, policejní patálie a dokonce i hledání 100% nevěsty jsou ok, ale ta rádoby náboženská zápletka by tam vůbec nemusela být a nikdo by ji nepostrádal. Čechům to není vlastní, neumí s tím pracovat a tak to tam působí jak pěst na oko.

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nejistota

Pořád si nejsem jistá, jestli je dobré dělat politickou satiru zrovna na takové téma...Od vodníků jsem čekala nenáročný humor, díly na sebe nenavazující, abych nemusela příliš přemýšlet, prostě sitcom ve stylu Krok za krokem...Zatím oceňuji občas výborné hlášky, úžasnou zlatokopku Moniku v podání skvělé Barbory Polákové a detektivku Jarou s vynikající Simonou Babčákovou...První díl se mi líbil až v druhé části, kdy jsem pochopila o co jde a ten druhý ne, protože tam bylo na mě až příliš politiky.Počkám si však na další díly, třeba jako celek to nakonec vyzní jinak ;)

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Novinka

Viděla jsem první díl a mě osobně to nadchlo je tam hodně pravdivých scének o tom jak to chodí v dnešní politice líbí se mi tam to hvězdné obsazení a u pár scén jsem se i zasmála líbí se mi ta myšlenka o tom jak se snaží nevyhynout.Čekala jsem podobnou kravinu jako když natočili pokračování jak Poslat tatínka do polepšovny ale myslím si že nelze hodnotit seriál hned po prvním dílu doufám že každý díl bude čím dál tím lepší

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

k zamyšlení???

Tak jsem též shlédla tento seriál a musím říct, že je hodně k přemýšlení. Jak se zákony dají vysvětlit ve svůj prospěch, i když to určitě bylo míněné původně jinak. A politický podtexty se nedají přehlédnout. Ne že by se člověk přímo popadal smíchy za břicho, ale hlášky jsou excelentní. Monika jako pipka to hrála fantasticky, že si až říkám, že takové nanynky opravdu jsou a většinou si je pracháči vydržují právě pro jejich jednoduché až naivní myšlení, protože si myslí, že jsou tak hloupučké a hlavně se dají krotit. V celku se dá říct, že jednou zkouknout a stačí. Dávám 70 % za perfektní herecké obsazení.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nenáročné, oddechové

Parádní seriál přesně na pátek večer. Není to vůbec náročné, nijak zvlášť se po nás nechce, abychom nad tímto přemýšleli. Když do toho ještě zapojíte spoustu celbrit, máte páteční večer, jak vyšitý!

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vodník - politik nebo podnikatel?

V tomto seriálu je vidět obraz české politiky a podnikatelů ,kde skoro každej ví něco na toho druhého.Ale kdo ví třeba jsou to doopravdy VODNICI kdo to tady ovládá.Nejlepší je když postava hraje sama sebe a dovede si ze sebe dělat srandu.Dost povedený bylo když Eda scháněl na facebooku informace o své dceři a ptal se různých herců a politiků po celém světě.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Auuuuuu

Tak skvele to mohlo byt a tak nedotazene to je. Na jednu stranu vytecny napad, propracovanost pribehu i deje a na druhou stranu mi pripada, ze se skrtalo, aby bylo na 13 dilu a tak se urcite osudy "hodili pres palubu" a zaver se narychlo zhustil, aby se to veslo.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Vodníci .... jako téma, dobré

K naší tvorbě jsem velice shovívavá, ale takovou "splácaninu" (omlouvám se, ale nevím jak tento počin nazvat) jsem asi ještě neviděla.
Zlákaly mě recenze a skvělé obsazení, ale až na pár hlášek opravdu podprůměrné. Moc mě to mrzí, protože naše komedie mám docela ráda, ale tato se dle mého nepovedla. Viděla jsem jen první dva díly, k ostatním jsem se již nedonutila. Škoda...

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí