plakát seriálu

Nikdo není dokonalý - Speciál

(Nikdo není dokonalý - Speciál)

Epizoda 1×10 – Epizoda 10
89 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Nevědomost českého národa se opět ujme hlavní role v zábavném pořadu Nikdo není dokonalý Speciál ve společnosti Jiřího Krampola a jeho VIP hostů. Pozvání přijala modelka a moderátorka Diana Kobzanová a skupina Těžkej Pokondr. Jaké příhody mají hosté s fanoušky?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Soutěžit o titul dokonalejšího města budou Beroun a Jihlava. Jaké perly nevědomosti vyjdou z náhodných kolemjdoucích například při otázce, za jaký tým NHL hraje Lenin? A koho označí za prezidenta Antarktidy?

Hosté Diana Kobzanová i Miloš Pokorný a Roman Ondráček mají bohaté zkušenosti z rádiového vysílání. Obzvlášť dvojice Pokondrů se proslavila svými originálními vstupy. Jak vzpomínají na legendární ranní buzení? A proč jim byly některé vtípky vedením zakázány? „My jsme třeba uváděli Kurz pro sebevrahy,“ přiznávají oba relaci, která leckomu nebyla po chuti pro příliš drsný humor.

Modelka Diana Kobzanová vyvolá v Jiřím Krampolovi i u obou mužských hostů velkou spoustu otázek. Opravdu se dostala do vysílání jen díky svým nahým fotkám? „My jsme cestu za kariérou neměli tak jednoduchou jako tady Diana,“ postěžují si Pokondři.

Sláva přináší i oběti a ne každý fanoušek je celebritám příjemný. „Mně píšou fanoušci, většinou tedy z vězení,“ přizná Diana Kobzanová a dodává: „Lidi po mně například chtějí, abych jim platila půjčky.“ Jakou zkušenost s fanoušky má seskupení Těžkej Pokondr? „Jednou jsme se museli od fanoušků tajně vyplížit ve dvě ráno,“ zavzpomínají na jednu z mnoha vtipných historek.

Známá dvojka s typicky břitkým humorem předvede nakonec opravdu kouzelnický zázrak. Dokáže s podporou diváků Roman ve velkém vypětí zvládnout nelehký uzel na šňůrce?

Hlavní postavy
moderátor anket
Vedlejší postavy
sám sebe - Těžkej Pokondr
sám sebe - Těžkej Pokondr
Informace k epizodě
Český názevEpizoda 10
Původní názevEpizoda 10
Rok natočení2010
Premiéra2. listopadu 2010
Česká premiéra2. listopadu 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut
Autoři profilu epizody