plakát seriálu

Nikdo není dokonalý - Speciál

(Nikdo není dokonalý - Speciál)

Epizoda 1×02 – Epizoda 2
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Do křesel hostů moderátora Jiřího Krampola zasednou velké dámy českého hereckého nebe – Jiřina Jirásková a Iva Janžurová. Závan nové herecké generace s sebou přinese třetí host Martin Písařík.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

V dalším díle Nikdo není dokonalý Speciál budou proti sobě soutěžit Jiřinou Jiráskovou oblíbené Malenice nad Volyňkou proti Žirovnici u Pelhřimova Ivy Janžurové. Jak se dvě první dámy českého divadla k sobě chovají a chovaly v minulosti? Byla mezi nimi někdy i rivalita?

Společně s Jiřím Krampolem zavzpomínají obě herečky na své herecké i životní partnery, stejně jako na nezapomenutelné osobnosti české filmové a divadelní scény. Jakou měl Vladimír Menšík teorii na vznik žacího stroje? A proč přijali Ivu Janžurovou na herectví?

Herecká esa si zažila i nejeden trapas na divadelních prknech. „Nejhorší bylo slyšet paní v první řadě, jak se dívá vpravo i vlevo a pak si povzdechne: ‚Tak. A jak teď ven?‘,“ vzpomíná paní Jirásková. Hrála tato proslulá herečka opravdu někdy i s Brucem Willisem?

Nejznámější spoluprací Ivy Janžurové a Jiřiny Jiráskové byla komedie Světáci. „Jakákoliv blbost, která nás napadla, v tom filmu zůstala,“ přiznává paní Jiřina. Které legendární scény byly vlastně zcela improvizované? Jak se vypořádala tehdy mladičká a nezkušená Iva Janžurová s rolí po boku hereckých es?

Jiří Krampol zavzpomíná mimo jiné na precizního herce, který byl pověstný tím, že se bezkonkurenčně nejdéle a nejpečlivěji líčil. O koho se jednalo?

V pořadu se však kromě vzpomínání na slavné herecké osobnosti bude i zpívat. Jako host totiž dorazí příslušník mladší herecké generace Martin Písařík a přivede s sebou i svou kapelu.

Hlavní postavy
moderátor anket
Vedlejší postavy
Informace k epizodě
Český názevEpizoda 2
Původní názevEpizoda 2
Rok natočení2010
Premiéra7. září 2010
Česká premiéra7. září 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut
Autoři profilu epizody