plakát seriálu

Nikdo není dokonalý - Speciál

(Nikdo není dokonalý - Speciál)

Epizoda 1×03 – Epizoda 3
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Legendární zábavný pořad Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý ani tentokrát nezklame výběrem svých hostů.

Výjimečným vtipem okoření anketu o nedokonalosti českého národa nezapomenutelní baviči Petr Novotný a Zdeněk Izer. A pány doplní jako speciální host někdejší modelka a nyní moderátorka a hlavně maminka Jana Štefánková.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tentokrát proti sobě zkříží své zbraně Izerův Brandýs nad Labem a Novotného Praha 6. Porazí Pražáci desetitisícové městečko? Nebo klání skončí ostudou české metropole? Co na sebe prozradí bavič a tvůrce legendárních skečů? „Nikdy v životě jsem ho neviděl naštvaného. Ten člověk má neustále dobrou náladu, a to mu závidím,“ složí poklonu jednomu z nich Jiří Krampol. Na přetřes přijdou mimo jiné i bouřlivá školní léta. Byl Zdeněk Izer zamlada vzorným žákem? „Nosil jsem dvě poznámky denně – jednu ze školy, jednu z družiny,“ přizná upřímně. Jak asi vypadá jeho vynález školního rušítka?

Také Petr Novotný si školní léta uměl pořádně vychutnat. „Na střechách kolejí to vypadalo jako na lázeňské kolonádě,“ zavzpomíná známý bavič se svým typickým úsměvem. V pořadu tentokrát nebudou chybět ani veselé dopravní historky. Komu se podařilo vjet na neexistující most? Jak oblafnout policistu při dopravním přestupku? A jak to vypadá, když opilí policisté kontrolují opilé řidiče? Jiřího Krampola bude zajímat i kulinářské umění Petra Novotného.

Prozradí nám oblíbený moderátor recept na servítkový knedlík s povidly a vepřovým sádlem? A jaká vlastně byla jeho cesta k profesi baviče? „Byl jsem takový veselejší moderátor,“ říká o svých začátcích a s nadsázkou dodává: „Mně dá vlastně takovou práci vymyslet něco vtipného.“ A budou přítomní baviči sršet vtipem i v přítomnosti speciálního hosta – krásné Jany Štefánkové? Nebo jim humor při pohledu na sexy ženu dojde?

Hlavní postavy
moderátor anket
Vedlejší postavy
sám sebe
sám sebe
Informace k epizodě
Český názevEpizoda 3
Původní názevEpizoda 3
Rok natočení2010
Premiéra14. září 2010
Česká premiéra14. září 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut
Autoři profilu epizody