plakát seriálu

Nikdo není dokonalý - Speciál

(Nikdo není dokonalý - Speciál)

Epizoda 1×04 – Epizoda 4
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Do hlubin nevědomí českého národa pronikne v dalším díle pořadu Nikdo není dokonalý Speciál moderátor Jiří Krampol společně s modelkou Agátou Hanychovou a psychiatrem Janem Cimickým. K veselému povídání jim zazpívají speciální hosté Xindl X a Olga Lounová.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Soupeřit v odpovídání na záludné otázky bude Frenštát pod Radhoštěm proti Českým Budějovicím. Kromě tradičních odpovědí dospělých se však tentokrát předvedou i děti, které leckdy překvapí. Jak dobře dokážou popsat například slůvko „bankrot“?

Jiří Krampol si pozval sexy modelku a podnikatelku Agátu Hanychovou a svého kamaráda, známého psychiatra Jana Cimického. Jak zvládala modelka žít v celkem třináctičlenné rodině? „Sourozencům jsem běžně podepisovala úkoly,“ přizná Agáta. Proč dostal Jiří Krampol trojku z chování za cynismus?

Kariéra modelky a celebrity bulváru uchvátí Jiřího Krampola natolik, že si nechá Agátou poradit, jak by se měl jako model pohybovat. Proč jej bude chtít Agáta svléknout do spodního prádla? A co si myslí o starších modelkách v této branži? „Je rozdíl, když chodí v plavkách babička, nebo osmnáctka,“ komentuje dnešní stav zkušená Agáta. Jak si vedle vysokých modelek připadá Jiří Krampol?

Psychiatr Jan Cimický připomene některé historky ze své profese a chybět nebudou ani vtípky na téma bláznovství. „Podle statistik se každý třetí člověk dostane v průběhu života aspoň jednou na psychiatrii,“ tvrdí odborník. Jaké má vzpomínky na spolupráci s Jiřím Vimrem?

Hosté se nevyhnou ani tématu bulvár. Co nejvíce zacloumalo s Agátou? A kdy bulvár zachránil někomu život? Atmosféru rozproudí i hudební hosté Xindl X a Olga Lounová se svým hitem Láska v housce. Jak vznikají jejich texty plné sexuálních narážek?

Hlavní postavy
moderátor anket
Vedlejší postavy
sám sebe - Xindl X
sama sebe
sám sebe
Informace k epizodě
Český názevEpizoda 4
Původní názevEpizoda 4
Rok natočení2010
Premiéra21. září 2010
Česká premiéra21. září 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut
Autoři profilu epizody