plakát seriálu

Nikdo není dokonalý - Speciál

(Nikdo není dokonalý - Speciál)

Epizoda 1×07 – Epizoda 7
91 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sondu do hlubin neznalosti českého národa provede moderátor Jiří Krampol tentokrát za asistence dvou mužských hereckých mistrů. Pozvání do oblíbeného zábavného pořadu přijali Pavel Zedníček a Miroslav Donutil. Co váže tyto dva herce k sobě? A jak vzpomínají na svá mladá léta?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jednoduché, ale přesto rafinované otázky budou zodpovídat obyvatelé Velkého Meziříčí a Prahy 8. Co si představují náhodní kolemjdoucí pod pojmem platonická láska? A kolik z nich nebude vědět, kde leží severní pól?

Hosty pořadu budou vynikající herci a kamarádi Pavel Zedníček a Miroslav Donutil. Jak vzpomínají na společná studia na JAMU? Byly jejich divadelní začátky v 70. letech obtížné?

S divadlem Husa na provázku a s celým jeho slavným souborem zažili oba hosté neuvěřitelné historky. „Já jsem například Bolku Polívkovi přitloukl sandále k zemi,“ zavzpomíná Miroslav Donutil na šprýmy a naschvály, kterými se během představení herci běžně bavili.

Vděčným tématem se ukáže také cestování s divadlem. Proč chtěla na Pavla Zedníčka krásná Francouzka volat policii? Co si chtěli koupit mladí umělci za pár franků v zahraničním sexshopu? A proč nemohl Pavel Zedníček vystát svého kolegu Jana Libíčka? „Vždyť bych se z něho zbláznil,“ komentuje vztah ke slavnému herci.

Veselé historky se tentokrát budou točit také kolem hospodských radovánek. „Kamarád mě jednou v hospodě požádal, abych šel k němu domů a lehl si vedle jeho manželky jakoby nic,“ přizná Miroslav Donutil jeden svůj neobvyklý zážitek. Proč se mu dobře míněná služba nakonec nevyplatila?

V pořadu nebudou chybět ani improvizované herecké etudy sehraných kolegů, stejně jako další dosud nezveřejněná historka o legendárním Frantovi Kocourkovi.

Hlavní postavy
moderátor anket
Vedlejší postavy
Informace k epizodě
Český názevEpizoda 7
Původní názevEpizoda 7
Rok natočení2010
Premiéra12. října 2010
Česká premiéra12. října 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut
Autoři profilu epizody