Noční směna

Noční směna (Night Shift, The) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

misha222

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Titulky
30.8.2017 / 11:06:58 (před 15 týdny)

Stephaniie napsal(a):

Chci se jenom zeptat jestli budou titulky k dalším dílům čtvrté série. Anglicky neumím a tak se bez titulek dívat nemůžu. :)

Omlouváme se za pomalý překlad, titulky se tu časem objeví :)

kneznaL

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

ON-LINE
Bez nadpisu
12.10.2017 / 19:47:03 (před 9 týdny)
No, tak doufám, že to bude do začátku nové sezóny. Vím, že prostě život běží a čas prostě není, mám to taky tak, ale kdyby byl vidět aspoň nějaký malý pokrok. Těch 15% je tam skoro 3 měsíce :-(
Soren

Cool level: 21
Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.10.2017 / 15:06:38 (před 9 týdny)

kneznaL napsal(a):

No, tak doufám, že to bude do začátku nové sezóny. Vím, že prostě život běží a čas prostě není, mám to taky tak, ale kdyby byl vidět aspoň nějaký malý pokrok. Těch 15% je tam skoro 3 měsíce :-(

Tak to buď v klidu... Další sezóna seriálu nebude, tak času dost... :D :(

kneznaL

Rajesh Koothrappali

ON-LINE
Bez nadpisu
15.10.2017 / 19:46:52 (před 9 týdny)
Nj, to jsem to ještě nevěděla :-(
Soren

Cool level: 21
Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.10.2017 / 00:03:07 (před 8 týdny)

kneznaL napsal(a):

Nj, to jsem to ještě nevěděla :-(

Promiň za nemilé překvapení... Taky mě to mrzí... ;( A na titulky taky čekám, ale už jsem si nějak zvykla... :(

Stephaniie

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.11.2017 / 15:55:39 (před 4 týdny)
Já vím že jsem se už ptala, ale budou někdy ty titulky, 15% je tam už strašně dlouho a žádný pokrok tam není. :-(
kneznaL

Rajesh Koothrappali

ON-LINE
Bez nadpisu
25.11.2017 / 11:35:43 (před 3 týdny)
Já už to vzdala :-( Chápu, že třeba není vůbec čas nebo možná i chuť,všichni máme svůj život, ale kdyby tady aspoň někdo z překladatelů něco napsal. Ať už pozitivního, či negativního. Je to poslední série a je na to čas, ale po těch super sériích bych chtěla ten konec vidět a s anglickýma to prostě nejde.
_karel_

Cool level: 43
maj. Frank Burns

OFF-LINE
Bez nadpisu
25.11.2017 / 19:41:21 (před 3 týdny)
Já to teda zkusím dorazit. Nemám moc času, tak to potrvá, ale snad se na to víc dostanu o svátcích. Jestli tu ještě zbyli nějací zájemci o titule, tak vydržte.
bettyragy

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
25.11.2017 / 20:08:55 (před 3 týdny)

_karel_ napsal(a):

Já to teda zkusím dorazit. Nemám moc času, tak to potrvá, ale snad se na to víc dostanu o svátcích. Jestli tu ještě zbyli nějací zájemci o titule, tak vydržte.

Super zpráva. DÍKY.

mattahaj

Rajesh Koothrappali

ON-LINE
Bez nadpisu
27.11.2017 / 17:35:31 (před 2 týdny)

_karel_ napsal(a):

Super zpráva, díky moc. Celou dobu jen trpělivě čekám, ale je to opravdu už hodně dlouhý.