plakát seriálu

Nová holka

(New Girl)

Názory uživatelů

"It's perfectly fine to watch TV all day." (Nick Miller)

Jsem opravdu ráda, že jsem na tento seriál narazila. Dlouho se mi nepovedlo shlédnout všechny doteď vypuštěné série (4) tak rychle. Od známých mám na New Girl názor z větší části takový, že nemají zájem koukat na ukňučenou, trhlou a pošahanou ženskou v divným oblečení. Ale právě tohle se mi na Jess líbí. Právě ta její afektovanost a citlivost se mi na ní líbí.
To, že je to vtipný, je naprosto jasné. Snad u každého dílu jsem měla alespoň malý záchvat smích. Hlavně protože - Nick Miller. "Is it possible to be sexualy attracted to an object?" Chci Nicka za muže! Za mého muže! Ne Jakea Johnsona, ale Nicka Millera. Jeho zásobník hlášek je snad nevyčerpatelný.

"In the future I might do something really bad to you, and I hope you'll forgive me."

"This place is fancy and I don't know which fork to kill myself with."

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Zooey jako nová holka

Tenhle seriál má prostě zvláštní styl humoru. První epizody, jsem tomu pořád nemohla přijít na chuť, ale jakmile jsem se do toho humoru dostala, už nechci jinak. :))) Já se u komedií či komediálních seriálů moc nahlas nesměju, spíš se bavím sama pro sebe, ale tady se občas najde takový zásek, že to prostě nemůžu zadržet. Není to sice seriál nadupaný jednou vtipnou perlou za druhou, ale když už, tak to stojí za to. Je jiný než ostatní, proto rozhodně stojí za to, aby mu lidi dali šanci.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

"Jess, you can't laugh at a naked man. And especially Nick. Nick is delicate. Like a flower. Like a chubby, damaged flower who hates himself"

Seriál jsem poprvé spatřila letos o prázdninách. V Londýně na hotelovém pokoji na britské televizní stanici, navíc epizodu z poloviny druhé série. Slyšela jsem o New Girl už dříve, ale bála jsem se, že mě bude čekat jen trapný "spolubydlící" seriál, jakých existují stovky. Ale opak byl pravdou. Po návratu jsem zhlédla obě série s titulky jedním dechem a prakticky každou epizodu se u mě dostavovaly záchvaty smíchu. Samozřejmě záleží na tom, kdo má rád jaký typ humoru, ale komika v New Girl nadchla jak mě (ještě teenagera), tak hodně dospělé a vysokoškolsky vzdělané příbuzné, takže rozchechtané rodinné večery s NG u nás nechybí. Ona vtipnost stojí na hercích, kteří jsou v tomto seriálu naprosto báječní, rozkošnou Zooey počínaje a Jakem "Turtle Face" Johnsonem konče. Každá postava je svým způsobem praštěná, ale tak mile praštěná, že se dle mého názoru člověk v každé z nich trochu najde. Tedy člověk, který nepostrádá smysl pro humor a dětskou hravost. Oceňuji i krátké zábavné flashbacky do minulosti hrdinů a epizodní hostování dalších hvězd. Ano, najdou se i slabší díly, ale povětšinou budete slzet smíchy a juchat nad výrazovou a slovní komikou osazenstva seriálu. Nebojte se toho!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

New Girl

Tenhle seriál mi hodně přirostl k srdci. New Girl se točí kolem mladé učitelky Jessica, která je velmi přátelská, sympatická, trošku naivní, ale vždy s dobrou náladou a většinou šílenými nápady, dále kolem jejich spolubydlících (Nick, Winston a Schmidt) a její nejlepší kamarádky Cece, která je modelka.

Na seriálu mě baví spousta skvělých hlášek, smysl pro humor a celkově charakter postav a jejich vztahy. K obsazení seriálu nemám žádnou výtku. Samozřejmě děj není nějak extra hluboký, ale New Girl je perfektním odpočinkovým seriálem.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Milé prekvapenie

Ešte keď som tento seriál nevidela, myslela som si o ňom, že to bude nejaký dievčenský seriál a že to bude o ničom. Po pozretí hodnotenia som sa ale zarazila, že tento seriál asi nebude až taký zlý. Prečítala som si nejaké názory a povedala si "Toto musím vidieť."

Som zo seba sama prekvapená, že si dokážem pozrieť nejaký seriál za niekoľko dní. Neskutočne som sa pri ňom nasmiala. Presne takýto druh seriálov mám rada.

Ak niekto číta tento názor, ešte tento seriál nevidel a má rad seriály ako The big bang theory tak odporúčam.

Seriálu dávam hodnotenie 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Season 4

New Girl se zatím každou řadou zlepšoval. Herci k sobě měli pořád blíž a to se promítlo na výsledcích před kamerou. Když se navíc dali dohromady Jess a Nick, bylo zaděláno na velké věci. A taky že ano. Třetí řada přinesla neskutečnou smršť humoru, u kterého jsem se celou dobu nesmírně bavil. Děsil jsem se pouze okamžiku, kdy by se rozhodli tento geniálně poťouchlý pár rozdělit. To se bohužel stalo ke konci třetí řady a jak napověděly závěrečně epizody trojky, vtip se ze seriálu najednou vytratil. Proto jsem se bál toho, co mělo přijít další rok. Mé obavy se ukázaly jako správné. To kouzlo, co jsem cítil po dobu tří sezón, jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizelo. Porozchodová éra neměla šmrnc. Po většinu času se seriál choval více směšně než vtipně. I Zooey působí v polovině případu spíš trapně. Co ve čtvrté řadě s tímto seriálem udělali, je mi záhadou. Musel jsem se přemlouvat k sledování a to je prostě špatně. Ke konci letošní řady ale přišla jiskřička naděje. Zachránil to zejména děj. Ten se totiž někam posunul a dokázal diváka zaujmout. Je pravda, že ve velkém na mě zapůsobila nostalgie, přeci jenom seriál sleduji 4 roky, ale najednou začal působit i humor. Dokázali se rozloučit s hrdostí. Teď si jen budu tiše přát, aby si tvůrci uvědomili, co tuto komedii činilo vtipnou. Máte skvělý casting, který mezi sebou má chemii. Využijte toho naplno a prosím, ať se Jess a Nick dají dohromady. Patří k sobě!
Season 4 - 65%

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tehdy a nyní

Ačkoliv seriál sleduji již od samotného začátku, hodnocení přidávám až nyní po 18. dílu 4. série a to zejména z toho důvodu, že jsem ve sledování měla více než roční pauzu.
Popravdě už si první dvě série moc nepamatuji, ale na co si vzpomínám, že jsem si dlouho nemohla zvyknout na Jessinu naivitu a afektovanost, díky čemuž mi většina epizod připadala trapných a hloupých a sledovat jsem je vydržela jenom díky čekání, jestli a jak se vyvine vztah Jess a Nicka.
Ke třetí sérii jsem se tedy vrátila po delší přestávce víceméně z nudy, protože už jsem neměla co jinýho sledovat a nelituju toho. Třetí a půlku čtvrté série jsem zhltla za jeden víkend a New Girl se tak zpátky zařadila mezi pravidelně sledovanou dávku seriálů.
Jess už není jenom bezhlavě pomatená holka, ale konečně dostala i jistou míru sebereflexe, což dělá seriál rázem koukatelnější a paradoxně i vtipnější. Postavy se pořád sice opětovně naházejí v bezvýchodných situacích a tak nějak se plácají ve svých životech, ale dělají to již s určitou dávkou vyspělosti a nadsázky, což dělá seriál uvěřitelnější, upřímnější a pro mě osobně více zábavný než v prvních dvou sériích, po kterých jsem hodnotila 60%.
Neaspiruje sice na klenot televizních obrazovek, ale je to příjemná oddechovka, ve které se čas od času najde i nějaké to životní moudro. Proto nyní vylepšuji na 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Guilty Pleasure

Tenhle seriál je skvělá oddechovka, která pobaví, i když je občas až moc šílená jako Jess a občas jsou absurdní situace až moc absurdní, ale bavila jsem se hodně a až budu mít čas, rády bych si to zkoukla ještě jednou, takže určitě jedna z nejpovedenějších amerických oddechovek.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

It´s Jess

Jeden z mála seriálů, který chytnul i přítelkyni, takže o důvod víc proč ho sledovat. Navíc je to vtipný. Jess je správně praštěna a její spolubydlící se s přibývajícíma dílama taky pěkně rozjeli. Do konce série jsem si stihnul Jess hodně oblíbit, mezi letošními sitcomy vládne společně se servírkama z 2 Broke Girls. A postupem času i spolubydlící baví víc a víc. Ale pomyslnej kousek k dokonalosti mi pořád chybí, třeba příští sezónu. Ale jedno se upřít nedá a to chytlavá úvodní znělka...

Ve druhé sérii už mě měla tahle partička v hrsti a na každou epizodu jsem se hodně těšil. Oni jsou totiž tak skvěle zvláštní a divní, že není těžké si je oblíbit. Podobná partička se totiž v televizi neobjevuje. Série měla vyvrcholit svatbou, ale přesně podle předpokladů to všechno nakonec dopadlo jinak než jak si představujeme ideální svatbu.

Na třetí sérii jsem se znovu těšil a to hodně. Po ní můžu s klidným svědomím říct, že patří momentálně mezi nejlepší sitcomy v americké televizi. V této sérii se navíc vrátil Coach, jehož postava mě baví a příjemné oživení byla i návštěva Jessiiny sestry. Kromě toho se taky dal dohromady pár Nicka a Jess, aby se v závěru znovu stihl rozdělit. Už se nemůžu dočkat dalších divokých příběhů, které si pro nás připraví.

Stejně jako u předchozí série jsem se skvěle bavil. Tahle partička sice nesedne každému, ale pokud se vám líbí, tak s ní asi jen těžko přestanete. Některé díly jsou neskutečně narvané a bavil jsem se od začátku do konce a některé díly jsou o něco slabší. Celkově jsem však pořád spokojený víc než dost. Velká škoda je, že nás po čtvrté sérii opět opustí Coach, protože jeho postavu jsem měl rád. Skvěle zapadl a myslím, že mi bude chybět. I tak se ale těším na další skopičiny v podání Schmidta, Nicka, Jess, Cece a Winstona.

Pátá série a oni mě pořád baví, nebudu tvrdit, že víc, ale pořád stejně hodně. i když tentokrát byla série jiná než předtím a to hlavní díky skutečnému těhotenství Zooey. Kvůli tomu se vysílala až později (začala v lednu) a ke konci série měla dokonce dvojité epizody, které dobře zafungovali hlavně i při rozlučkách se svobodou a při svatbě. Navíc tam samotná Zooey několik epizod nebyla a nahradila jí nová postava v podání Megan Fox. Hlavní náplní téhle série každopádně byla svatba Schmidta a Cece, která se na konci odehrála a cesta k ní byla lemována povedený epizodami a vydařenými vtipy, takže já jen doufám, že v tom budou pokračovat i za rok.

Ani New Girl už po letech možná není tak vtipná a dobrá, jako kdysi. Jenže si nemůžu pomoct a pořád mě baví a chci další epizody. Parta kolem Jess má své kouzlo a i dvě nové postavy (Megan a Aly) se do ní docela dobře dokázaly začlenit. Příběh by určitě ještě mohl pokračovat a s jistotou lze říci, že má kam. Na druhou stranu vyústění téhle série vyznívá jako zakončení seriálu a vlastně bych se vůbec nezlobil, kdyby se o konec seriálu nakonec jednalo.

Závěrečná a rozlučková série New Girl, která nám dopřála ještě pár posledních vtípků se známou a oblíbenou partou. Na Jess, Nicka, Schmidta, Cece a Winstona budu po letech vzpomínat jen v dobrém, bavily mě celou dobu a i když se možná časem trochu okoukaly, tak nikdy neklesly na laťku, kdy by se z nich stal nudný a nekoukatelný seriál, za což jsem rád.

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

The New Girl

The New Girl je hodně zvláštní seriál. Je vtipný, ale ne ve stylu házení jedné hlášky za druhou, spíš tak divně vtipný.

Pilot a následující díly mě nejdřív dost zklamaly. Kdyby tam nehrála Zooey, tak bych to asi vzdala. Mužské osazenstvo v podstatě nemělo co nabídnout a Jess mi připadala strašně trapná a otravná, ale buď se seriál postupně zlepšil, nebo jsem si zvykla:-) Každopádně mě New Girl baví.

Jasně, uznávám, že seriál má svoje mouchy. Naivita Jess snad nezná mezí a někdy mi ten její snový život mimo realitu leze na nervy. Humor je občas dost těžkopádný a někdy se může zdát, že v seriálu snad ani není. Nahradit po pilotu jednoho černocha druhým bez většího vysvětlení vůbec není divné, černoch jako černoch. Navíc Winston je pro mě asi nejslabší článek, i když i on má svoje dobré chvilky. Kupodivu mě nejvíc baví Schmidt, který sice chvílemi působí jako totální sexistické hovado, ale snad jako jediná postava ukazuje i svoji druhou stránku a trochu se posouvá kupředu. Potěšila mě i účast Justina Longa, ten jeho učitel byl snad ještě větší pako než sama Jess.

Co dělá seriál seriálem je podle mě to, že The New Girl nikam nepospíchá, nikam přesně nesměřuje, jenom tak pomalu plyne. Divák tak nemá žádná přehnaná očekávání, co by se v budoucnosti téhle pětice mohlo stát. Sice bych brala Jess a Nicka jako pár, ale myslím, že tenhle vztah seriál zatím nutně nepotřebuje.

Každá postava do seriálu přináší něco zvláštního, určitý svůj druh humoru, něco, čím je prostě nenahraditelná, a společně jim to kupodivu funguje docela dobře. Určitě budu s The New Girl pokračovat i v další sérii.

60 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Weird, big-eyed, crazy, new girl ... It's Jess!

Jak už je řečeno v nadpisu, tenhle seriál je jako stvořený pro pochmurné nedělní odpoledne. Zaručeně se u něj zasmějete a zaujme vás jeho odlišnost. Za 1) S postavou, jako je Jess jsem se ještě v žádném jiném seriálu nepotkala. Přecitlivělá, bláznivá a naprosto nepředvídatelná bomba plná hormonů. Občas pětileté dítě, občas stařenka plná mouder. Za 2) Pánské osazenstvo mi přijde naprosto zženštilé, nehrají si na tvrďáky (a když už jo, tak je to hrozně roztomilé). Z celého seriálu mám pocit naprosté spontánnosti a upřímnosti, kdy jeden před druhým nepotlačují své přirozené chování a jako jediný seriál mě to rozesměje opravdu nahlas. A samozřejmě miluju Zooey. Podle mě geniální herečka!

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Jak upéct krocana v pračce

Neodpustím si takový krátký spoiler do budoucnosti. Dámy prominou, pánové pochopí. Tak se to myslím říká. To byla ta nejúžasnější epizoda.

S Novou holkou jsem včera strávil osm hodin čistého sledovacího času, když jsem projel celou první sérii. Z toho už může být patrné, jak vlastně skvělá Nová holka je a nemusel bych nic psát dál. Jenže já to napíšu.

Osobně si rozděluji sitcomy na dva typy. Zaprvé ty s agresivním humorem. Takové ty co tam mají přímo ten smích ostatních, jak se to točí před publikem. BBT např. Ty vás prostě nutí smát, protože teď se smějí všichni tak ty musíš též. Proč? No teď je přece ten vtip! A pak je druhý typ alias ty s nenuceným humorem. Což je případ Nové holky.

Nová holka podle mě není ten seriál, který by servíroval hlášku za hláškou nebo vtip za vtipem. Je vtipná, ale tak nějak jinak. Je to milý, příjemný, nenucený sitcom, který k ničemu nenutí. S neskutečnou přirozeností. Se spádem a hezkým vývojem postav.

Samozřejmě v ústředí je postava Jess, takové ztřeštěné motovidlo. Tu buď budete milovat nebo ji budete nenávidět. U mě to byla láska na první pohled. Packal, naivka, celej já. Kluci jí pak zdárně asistují. Někdy více či méně zdařile. Ale šlape jim to společně krásně. A vy jim budete věřit každičké slovo, každičkou slzičku.

Co jsem moc nepochopil byla náhrada kouče. Vůbec to nebylo vysvětleno, taková náhrada, jakože zaplácneme to jiným černochem, protože ten druhý asi nemůže a budeme doufat, že to nikdo nepozná. Já to teda poznal a dost mě to otrávilo.

Dál jsem si těžko zvykal na Schmidta. Přijde mi to prostě jako snaha vytvořit dalšího Barnyho, ke kterému jsem hold nikdy nesdílel obecní nadšení. Prostě být takový děvkař mi přijde těžko uvěřitelný v normálním životě, natož aby kolem toho vytvořili charakter postavy (viz. jsem naivka, odstavce výše). Ale s tím dokážu žít.

A určitě dokážu žít se skvěle natočenou Novou holkou i v dalších sezónách. Jen se pokusím si ji dávkovat víc postupně.


Aktualizováno 10/03/2015

Jenom krátký dovětek. Nenechte se rozhodit tím, že by snad měl seriál po třech řadách ztrácet kvalitu. Neztrácí. Šlape stejně dobře jako na začátku.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Peernis

Seriál se Zooye? To by byla chyba mého života nedát mu šanci.
New Girl se rozhodně vymyká ostatním seriálům. Balancuje na bodu trapnosti a je pouze na člověku, jestli něco takového dokáže skousnout a pochopit. U mě se to povedlo celkem rychle. Střelenou Jess Zooye ztvárňuje naprosto bravurně, Nickovi grimasy nemají konkurenci a Schmidtova postava je tak otravná, až jí nelze nemilovat.
Možná škoda, že ''Kouče'' vyškrtli...na druhou stranu tolik extrémních postav by nedělalo dobrotu. A tak proč ne. Winston je prostě Winston. :)

...a mimochodem...tohle video mě nepřestane bavit asi nikdy!
http://www.youtube.com/watch?v=Zkf5SSdfQYA

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

a bude dalsia seria

Prave som citala, ze obnovili pre 5. seriu. Ako - som od zaciatku fanusik ale podla mna serial upada... rapidne. Sem tam sa clovek zasmeje ale ani zdaleka to nie je to, co byvalo prve dve serky. Ano - neustale sledujem... proste to nevzdavam i ked to obcas odkladam... proste sa na to neponahlam.. stale cakam na nieco "lepsie" ale tie vtipy su ozaj otrepane... Jess s Nickom - akoby absolutne nikdy spolu netvorili par... toto pokaslali totalne... casom ma proste serial sklamal... podla mna nema na to aby sa tahal dalsie roky... ale uvidime

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bylo to dobrý

První a druhá série byla prostě bezvadná, vážně jsem se těšila na další a další díl. A poté to začalo upadat, vtipy nebyli vtipné ale trapné. Sem tam se najde světlý díl, a směju se a vzpomenu si proč jsem si vůbec dávala New Girl do watch listu. Tak doufám ze to bude lepsi a lepsi. Protoze by si to ten serial zaslouzil :-(

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nová holka: Moderní sitkom, který se nestydí za to, že je

Sitkom, který se nestydí za to, že je. Ale co. No právě sitkom! A proklatě zábavný.

Sitkom, zvláště ten americký, bývá zřídkakdy považován za kvalitní kulturní počin. Jde to tak daleko, že nejoceňovanější sitkomy posledních let jsou v USA takové, které jsou minimálně z poloviny výtečné (Taková moderní rodinka, Parks and Recreation). Případně ty, kterým se povedlo klasická sitkomová témata (tedy vztahy, ať už rodinné, či partnerské) oživit méně všeobecnými motivy (např. věda a gekovská fakta v Teorii velkého třesku). Jinými se moderní sitkom především snaží nevypadat jako sitkom. Představíme-li si pod pojmem „sitkom“ kousky jako Dva a půl chlapa nebo novější 2 Socky, kde dosud nechybí dokonce umělý smích těžko to považovat za ztrátu. Kam si ale současný divák dojde pro ne zcela výplachový relax typu kultovních Přátel? Inu, třeba k Nové holce.

Seriál, na který dokonce producentsky dohlíží Brett Baer, jeden z výkonných producentů Joeyho, nepříliš úspěšného pokračovatele Přátel, se sice uměle nesměje ani se neustále nezavírá ve studiových kulisách, jinak jde ovšem o čistokrevný sitkom. Pod vedením scénáristky komedie Hlavně nezávazně (2011), Elizabeth Meriwether se točí kolem partičky různorodých spolubydlících, jejich vztahů, pracovních a milostných úspěchů. A víc se nekomplikuje. Scénář je sice prosycený inteligentně absurdním humorem, vypráví o banalitách obyčejného života, kde událostí bude spíše než let do vesmíru stěhování nebo svatba.

Toto sebelimitování všedností pochopitelně v důsledku znamená, že překvapivé jsou maximálně jednotlivé gagy, nikoliv zápletky, díky kvalitnímu obsazení nicméně nemá divák pocit, že by sledoval jen kolotoč dějových vzorců, jak je lenivý scénárista vyčetl z učebnic. Jak název napovídá, původně chtěl seriál stavět hlavně na Nové holce Jess/Zooey Deschanel (500 dní se Summer, 2009) a její roztomilostí/ko­mediálnímu talentu. Postupně si však i ostatní herci vydobyli prostor, takže dnes je skutečně na místě srovnání s Přáteli. I proto, že bychom našli pár/nepár kopírující milostné patálie Rosse a Rachel – s Deschanel ho tvoří svérázný flákač Nick Jake M. Johnson (Jurský svět, 2015). I další postavy jsou postavené na stereotypech, přesto působí přirozeně, ať jde o přehnaně čistotného metrosexuála Schmidta (Max Greenfield), Cece (Hannah Simone) coby divočejší protiklad k Jess anebo prostě šíleného Wilsona (Lamorne Morris). A pokud to náhodou nestačí, nemá Nová holka problém pomoci si speciálním hostem, jakým byla kolem sté epizody například Megan Fox. Což roličky Brada Pitta a Bruse Willise v Přátelích sice netrumfne, leč rozhodně je to dobrý start.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bavím se!

Tenhle seriál mě baví, čím dál víc (dokoukávám 3. sérii)! Všechny postavy seriálu jsem si ihned oblíbila - nejradši mám Jess, která je totálně praštěná. Ze začátku mi přišlo, že je to trochu přehnané, ale postupem času se Jess "zklidnila" a je to o moc lepší. Líbí se mi, že opět do seriálu zapojili Coache, který se ztratil už ve 2. dílu, ale teď opět dodává ten správný náboj pro pokračování seriálu.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hodnotím kladně

Zhlédnul jsem prvních asi 7 dílů a seriál mě moc nezaujal. Bylo to hodně divný a hodně trhnutý. Nastala pauza. Jednoho dne nebylo na co koukat, tak jsem vytáhnul New Girl a docela dobře jsem se pobavil. Další a další díly mě bavily čím dál tím víc. Po dalších několika dílech se stal seriál mojí asi nejoblíbenější komedií co sleduji. Super děj, každá postava je něčím specifická a i přes to zatím nenudí. Herecké výkony jsou hodně dobré a nevím, jestli by obsazení šlo vymyslet lépe.

Seriál je o třech spolubydlících, ke kterým se přistěhuje trhlá Jess (Zooey Deschanel). Kombinace postav je nepopsatelná, doporučuji! (95%)

EDIT po třetí sérii:
Třetí série byla trochu slabší a snížil jsem tak hodnocení. Autoři slibují, že ve čtvrté zase bude víc humoru a méně vztahů, tak snad své slovo dodrží. :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Saturday is a day for sleeping...

Strašne dlho som tomuto seriálu odolávala, ale som rada, že som mu nakoniec podľahla. Je pravda, že má veľmi osobitý zmysel pre humor, ale práve takýto humor sa mi páči, a to aj napriek tomu, že najväčšie záchvaty smiechu dostávam pri scénach, ktorých zámerom nie je byť vtipný – hlavne vtedy, keď sa Nick háda buď s Jess, alebo so Schmidtom. Taktiež sa mi páči prostredie, v ktorom žijú – či už sú to nejaké tie vonkajšie priestory, ale hlavne ich dokonalý byt – tak strašne by som tam chcela bývať s nimi! Milujem ich, milujem Jess pre jej úžasný štýl, ale hlavne jej dobrosrdečnú povahu a to, ako sa každý problém snaží vyriešiť tou lepšou cestou. No ale hlavne milujem tých troch úžasných chlapov! Ani z jedného som nespadla na zadok (ale na to tu mám iné seriály, všakže), ale majú neuveriteľný charakter. Milujem, ako sa hádajú, ich bláznivé nápady (napr. True American), to, ako sú občas mimo, Schmidtove pravidlá a zvyky, ktoré sú v konečnom dôsledku strašne smiešne, rovnako ako Nickove snaženie sa byť serióznym. Napriek všetkému sa vždy na koniec ukáže, že majú dobré srdce a vždy stoja pri sebe, nech sa deje čokoľvek. Týmto všetkým mi veľmi prirástli srdcu a ja sa teším na každú jednu ďalšiu epizódu, pretože viem, že si pri nej dokonale oddýchnem. A mám pocit, že s každou ďalšou sa nám všetky postavy viac a viac otvárajú, a my vidíme tú ich stránku, o ktorej by sme si ani len nepomysleli, že ju majú.

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Life is messy, but the messy parts are the best.

Nikdy som nebola na seriály tohto typu a nikdy ma nebavili "sitcomy", ale toto ma dostalo. Možno práve preto, že ten humor je iný. Nebije do očí a nenúti vás zasmiať sa keď sa zasmiať nechcete.

New Girl je o partii mladých ľudí, ktorí bývajú spolu. Keďže majú rôzne povahy, nikdy nie je nuda. Nieje tam žiaden herec, z ktorého by mi výzorovo padla sánka na zem ale zato sú vám od začiatku desne sympatický a získajú si vás. Každý je úplne iný a predsa im to spolu perfektne pasuje. Hlavná postava si ma úplne získala, nehovoriac o ostatnom obsadení, kde si naozaj každá postava našla cestu do môjho srdca. Winston sa vám najprv bude zdať ako úplne normálny jedinec a nakoniec zistíte že je to farboslepý podivín :D. Nick (turtle face) a jeho anger issues spolu s tým negatívnym postojom k životu sú top, každopádne spôsob akým za tých 7 sérií dospeje neuveriteľne sadol jeho postave. Navonok najnormálnejší z osadenstva je (faty) Schmidt, ale to len na prvý pohľad (douchebag jar!). Hneď od začiatku si želáte, aby ste aj vy natrafili na rovnakých spolubývajúcich, ktorí by boli rovnako trafení, rovnako nenormálni a rovnako loveable.

Hneď v prvých častiach si uvedomíte, že niekedy netreba rozprávať o tom ako máte niekoho radi a kľudne sa môžete navzájom hádať a urážať.. ale vtedy keď treba ste tu, proste sa ukážete. Tento seriál vám vie ukázať tie pravé hodnoty priateľstva. Rodiny. Ani nebudete vedieť ako a prirastie vám k srdcu. Správnymi hodnotami, vtipom, pohodou, hravosťou, myšlienkami. Myslím si, že najviac som sa s nimi stotožnila práve preto, že aj napriek tomu, že sú to dospelí ľudia vždy mali v sebe to dieťa a to je niečo, čo by nikto z nás nikdy nemal v sebe zadupať. Tento seriál odporúčam každému všetkými desiatimi a bude mi neuveriteľne chýbať. (teraz mi ostáva už len naučiť sa hrať ich drinking game true americans!)

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Herecky osvěžující The New Girl

Zooey Deschanel a Jake Mark Johnson. Myšlenka na trojku s těma dvěma mě u toho seriálu udržela. Tohle je asi trochu nevkusný výkřik, ale podle mě ten seriál fakt za moc nestojí. Světlé momenty, když se jako kamarádi podrželi. Škoda, že to nebylo v tom seriálu častěji. Škoda že to nebylo častěji vtipné. Škoda, že je to další slaboduchý rychlodabing v řadě. Škoda, že vždycky zapomenu na svoje předsevzetí dívat se na seriály v originále.

20 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Who's that girl

Chtěla jsem načít nový seriál a jelikož mě zaujalo obsazení rolí v podobě Zooey a spol., zkusila jsem se podívat na první díl.

Pilotní díl mě bohužel ani nenadchnul, ani neurazil. Dialogy mi přišly nemastné a neslané, ale přesto tu byla pořád taková jiskra, která mě nutila podívat se na další díl a tak začala závislost na seriálu New girl. Jedinou věc, kterou bych vytkla je snad jednoduchý děj, který prokoukne absolutně každý. Naštěstí vtipné hlášky a situace tomu dodávají potřebnou šťávu.

Seriál mě po pár dílech příjemně překvapil a bavil, klobouk dolů :)

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zooey válí

Není to seriál pro každého, ale svojí cílovou skupinu si našel. Má velmi osobitý humor, na který si musíte zpočátku zvyknout.
Největším plusem je obsazení. Zooey je roztomile praštěná, na Schmidta ze začátku koukáte, jak vorvaň, ale nakonec si jeho postavu prostě zamilujete a dá se říct, že je spolu se Zooey tahounem seriálu.
Ale ani zbývající dva spolubydlící nezůstávají pozadu. Hlavně Winston konečně dostal více prostoru a dokázal, že tam není jen do počtu.
Už jen díky Zooey stojí za to dát New girl šanci, plus některé hlášky stojí prostě za to.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Who's that girl? It's Jess! Ty sis složila znělku?!

Je to opravdu zvláštní seriál, není vtipný tím obvyklým způsobem. Je to hlavně totálně ztřeštěné a ujeté.
bohužel to mělo zprvu pomalý rozjezd, což možná odradilo spoustu lidí, ale postupem času jsem si zvykla na ty šílenosti a seriál mi přirostl k srdci.
Postavy jsou od sebe rozdílné, každá je svým prapodivným způsobem šílená a Jess několika způsoby. A velkým plusem je samozřejmě Zooey :)
Děj je takový pomalý, odpočinkový a nedějí se tam extra velké zvraty.
Se seriálem rozhodně budu pokračovat, právě jsem dokončila první sérii a už se docela těším na druhou :)

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

It´s Jess!

Seriál The New Girl je zajímavý svým trochu specifickým humorem. Není to jen prvoplánové házení jedné hlášky za druhou, ale zvláště poskládané věty, které přesto působí vtipně.

Samozřejmě má seriál pár chyb, někdy humor trochu a vázne a někdy zase trochu překračuje hranice vkusu.

Ale jako celek působí vtipně a přirozeně a jako oddychový seriál je bezvadný.

Skvělá je hlavně Zooey v roli naivní a střelené Jess. Její vtipy, nervozita, hlášky, problémy a zpívání skvěle táhnou celý seriál.
Nick a Schmidt mají každý svojí osobnost, svůj osobitý humor, svojí (společnou) minulost.
Naopak Winston mi přijde trochu do počtu a to ani nemluvím a počáteční nevysvětlené výměně po Pilotu.

Ještě bych zmínila výbornou a chytlavou znělku a zakončila to tím, že tenhle sitcom určitě stojí za to vidět. Alespoň já jsem si ho oblíbila. :))

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Umělé

Začínám si myslet, že ta nekonvenčnost a roztomilost u hlavní hrdinky bohužel není tak úplně pravdivá. Čím víc Zooey vídám v "New Girl" tím víc se nemůžu ubránit dojmu, že šíleně přehrává. Já jí tu její praštěnost prostě nevěřím, působí to dost uměle bohužel. Přitom jsem si po 500DOS jistá, že hrát umí-ale tahle postava jí naneštěstí vůbec nesedla. Humor občas milý, jindy trapný, ještě uvidíme, jestli mě něco při dalších epizodách překvapí.PS:musím konstatovat,že jediné,co se mi opravdu,opravdu líbí, jsou Zooeiny vlasy!:-)

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Trhnutý, divný, pohodový, opäť trhnutý

New Girl je seriál, ktorý ja osobne neviem slovami opísať. Je trhnutý, divný, extrémny, ale zvláštne pohodový. Postavy su karikatúrami karikatúr, ale ak im divák príde na chuť, dokáže si epozódu užiť. Minimálne ja som sa koncom prvej série do seriálu zamilovala a moja láska trvá. Humor tu je špecificky prehnaný a ujetý, čo na ňom tak milujem. Zooey ma k seriálu nalákala a udržala, ale postupne sa k nej pridali ostatné postavy, seriál našiel sám seba, svoju cestu a svoj štýl. NG radím ku svojim najobľúbenejším komédiám. Možno som divná, ale každú časť si nenormálne užijem.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Blázni ze 4D

Na tento seriál jsem začala koukat kvůli Zooey Deshanel, která hraje ztřeštěnou a naivní Jess dokonale. Nakonec se z toho vyklubal pohodový a oddychový seriál. Doufám, že nezůstane jen u dvou sezón.
P.S. Velké plus seriálu je úžasná a nápaditá znělka.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

"Ne mami, nekoukám na hříšný tanec."

No nevím. Jsem z toho nějaká rozpačitá. Sice jsem teprve začala, a mám za sebou velkou část 1. série, takže si nedovolím ohodnotit celý seriál, ale pouze to co jsem viděla.
Na seriál jsem narazila z nudy, ale tak to mám u každého seriálu, který jsem si zamilovala, takže je docela možné, že zachvilku už bude zamilovaný. Hlavní hrdinka je celkem fajn. Viděla jsem hodně situací, kdy jsem se s ní dokázala ztotožnit, což je pro mě velkým plus. Vidím to zatím takhle. Super oddychovka. Jinak to popsat asi nedokážu.
Nedám plnou stovku, nechám si rezervu. Uvidím jak to bude pokračovat.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Do I regret it? Yes. Would I do it again? Probably.

Hneď na úvod: I am in love with Nick :3

Nie každému sa to páči, lebo nie všetci chápu takýto štýl humoru. Ale ja áno.
Chápem, zbožňujem, milujem.
Postavy sú skvelé, zabávate sa na nich, ani jedna vám nelezie na nervy, každý má nejaký prínos. Nad stupiditou ich nápadov vám niekedy stojí rozum (a niekedy si hovorím, že by som spravila presne to isté). Niekedy to má aj hlboké myšlienky
“Life sucks! And then it gets better, and then it sucks again.”

Samozrejme, komu by sa nepáčila myšlienka spolubývajúcich (nie úplne normálni 3 chlapi a 1 šialené dievča). Samozrejme, že to musí byť zábava. A ten byt milujem (milujem staré industrial style apartments).

Humor je skvelý (aj keď prvá séria vás možno nepresvedčí, ale majte vieru a vytrvajte).

Neviem čo k tomu písať, ja to proste milujem a budete to milovať aj vy, príjemné pozeranie.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ujde ;)

Seriál mi nepřipadá až tak špatný. Samozřejmě znám mnohem lepší seriály, ale proti tomuto žánru také nic nemám.Nemyslím si, že bych si ho někdy ''zamilovala'' jako jiný seriál, ale ráda se na něj podívám.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Miluji?

Pro mě jeden z nejoblíbenějších seriálů. Poprvé jsem ho zahlédla jen tak náhodou v TV a hned mě zaujal, později jsem si ho vyhledala a koukala na něj vždy když jsem měla volný čas. Je pravda že jsem mu dala šanci hlavně kvůli tomu že tam hraje Zooey Deschanel a je takový trochu tahač seriálu. Bohužel je pravda že po prvních 2 serií začal seriál lehce upadat. Pořád se u toho člověk zasměje ale přeci jenom je pravda že už to záchvaty smíchu a nebo hlasitý smích není.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The New Girl

Popravde k pozeraniu prvej polovice prvej série ma donútila len Zooey Deschanel, no ale na konci prvej série som vedel, že to je seriál pre mňa. Zaujímavé je porovnanie prvej a druhej s., takmer akoby dva rozdielne seriály, čo sa kvality humoru týka. Teraz na New Girl už nedám dopustiť.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Střeštěnost především

Jedním slovem, je to ÚLET. A přesto, musím dát 90%. Zoey je tak neskutečné praštěná, jiná a roztomilá, že jí člověk prostě musí milovat. Čekám jak se to vyvine. Ale moc jí fandím ať udrží sledovanost na alespoň jednu další sérii.

90 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Trochu naivní...

Seriál o mladé, pěkné učitelce, která se náhodou přistěhuje ke třem vtipným a skvělým chlapům. Už to, že se po první sérii mezi nimi nic nestalo svědčí o tom, že je to neskutečně naivní seriál. Neurazí, ale ani neoslní - pořád tomu něco chybí. Každopádně, oddechovka je to dobrá, a vždy se na ní ráda podívám.

70 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zhouba jménem Zooey...

Po pilotu vzdávám. I když jsou v celém dílu 3 dokonalé vtipy, které vyvolali opravdu záchvat smíchu, zbytek nestojí vůbec za nic a je opravdu až odpudivě trapný, škoda. Zooey je tou zhoubou. ... Doporučuji 2 Broke Girls - přesný opak! ;-)

40 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

New New Girl

New girl si mě naprosto dostala a to hlanvě díky Zooey Deshanel, která je v roli Jess skvělá. Doufám že New girl nás bude těšit ještě spoustu let.
PS: Po 5. epizodě můžeme s jistotou říct jak to asi dopadne v budoucnu a nebo možná někdy dřív

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

New Girl

Vždy som mala Zooey rada a tak keď vyšiel seriál, povedala som si že to si iste pozriem. Avšak ako to už býva, dostala som sa k nemu až v podstate teraz, keď bola víkendová nuda a chceli sme si pozrieť niečo funny. Tak prečo nevyskúšať práve tento seriál....

Prvý dojem bol trochu šok. Humor je v seriály veľmi svojrázny, občas kus trápny ale nieje to nič na čo by ste si nemohli zvyknúť. Vlastne nás to začalo baviť až tak, že sme celú prvú sériu dali za víkend.
Niečo na čo som si ale nezvykla je tá znelka. Tá sa mi nejak tak zarezávala až do kostí a nie práve príjemným spôsobom.

Každopádne, už po pár častiach som si zamilovala hlavné postavy (aj keď správanie Jess ma dokázalo šokovať asi neustále), ich vzťahy medzi sebou a hlavne ich byt. Vážne. Hneď by som sa tam nasťahovala a kludne aj namiesto nej :D

Po prvej sérii sme sa nadšene pustili aj do druhej a tu... akosi zrazu prichádza problém. Akoby vyprchala iskra a nejak to prestáva byť zábavné. Každopádne po pár častiach sme to vypli a uvidíme či tomu ešte dáme šancu. Možno keď nebude čo pozerať...

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak napůl

Asi tak průměr se světlými momenty. Občas ale i horšími momenty. Ty světlé ale stojí za to.

70 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

1 díl nestačí

Náhodou jsem na Comedy Central viděla první dva díly ze 4. série a natolik mě ten seriál zaujal, že jsem za pár dní zvládla shlédnout všechny díly. Už se těším na další díly. :) Tyhle blázny nejde nemít rád. :)

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

4D

Tuhle partičku jsem odkládala na neurčito. Chyba to nebyla, protože díky tomu jsem mohla obě série zkouknout během relativně krátké doby :-) Z pánů fandím Schmidymu, je to týpek, jak se patří. Jeho kousky stojí za shlédnutí :-D Herecké obsazení je výborné. Vřele doporučuju!

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zooey

Já tuhle slečnu zbožňuji už léta. Tak nádherná, sympatická a hlavně šikovná slečna. Seriál je vtipný, dějově trošku kolísá, mám ráda, když se v pozadí seriálu odehrává hlavní děj. V půlce první série jsem trošku zaostala, ale druhá půlka mě pak naprosto nakopla. Postavy mi přirostly k srdci a nenechávám si ujít nové díly. Doufám, že to seriál dotáhne daleko.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Who's that girl...

Praštěná Jess a její úžasní spolubydlící to je super kombinace, která vám pomůže zahnat nudu. Po prvním dílu jsem trochu váhala, zda to má cenu, ale pak mě seriál opravdu chytil. Nicméně na 100% to ještě nedosáhne, stále to má své mouchy, které doufám budou s dalšími díly mizet. No nechme se překvapit, co bude dál....

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Who's that girl..It's Jess

Proč se dívat na New Girl? Zooey Deschanel. V tomto seriálu je nepřekonatelná a nedokážu si představit, že by tam nebyla. Zooey asi nikdy neměla úplně normální roli, ale k ní se ti prostě hodí. Seriál to není nějak detailně promyšlený, ale pobaví. Ještě se enstalo, že bych se u nějakého dílu vyloženě nudila.

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Zooye

Na toto som sa tešila, ale sklamal ma. Zooye som si obľúbila vďaka jej úlohe v (500) Days of Summer, no akosi...

Je to trápne!

Pokiaľ by tam nebola ona, celkom by asi padol. Celé to stojí na nej, no i ona to občas so svojimi divnými grimasami a vyjadrovaním preháňa. Aspoňže posledné epizódy boli fajn.

50 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ať žijí blázni

Ne New girl mám nejradši postavu Jess, je tak správně trhlá. Je to blázen na entou a to miluju. Myslím, že to bude částečně tím, že se s ní občas ztotožňuji a někdy si naopak říkám, tak zas tak trhlá nejsem. To je fajn. Není to úplně nejvtipnější seriál, přesto má místo v mém časové rozvrhu a čekám čím mě překvapí.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

new girl and her room-mates

Zooey je úžasně ztřeštěná, milá a sympatická. Seriál mě hodně baví a snad bude bavit i dál. Jess a Nick úžasné jak to mezi nimi jiskří, ale nevím jestli by měli být pár - uvidíme. Každá z postav tam nějak zapadá a bez ní by to nebylo ono. Je to opět sitcom, kde je každá postava jiná a přesto jsou pořád spolu a rozumí si, to se asi neohraje. Těším se na další díly.

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Crazy girl next door

Nejvíc ztřeštěný seriál poslední dekády,mam ráda Zooeyiny filmy, to mě přivedlo ke shlédnutí pilotu, a poté i dalších dílů. Není to nic extra, ale je to milý a vtipný, to mi zatím stačí...ale, jak řikám, zatím!

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

zklámáni

Na tenhle seriál sem z trailerů tak hrozně těšila a přitom mě zklamal. Od Zoey sem čekala daleko víc, a ne jen praštěnou (ve špatným slova smyslu) zpívající učitelku se zlomeným srdem.

40 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

slabé

Veľmi slabý síťkom, prvá časť nebola vyložene zlá, ale nulová motivácia pozerať ďalšie. Aj podceňovanú whitney hodnotím lepšie

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jen krátce

Jako, zasměju se u toho, ale je to docela dost trapný humor a přijde mi to poměrně přeceňované. Zooey mám ráda, ale nominaci na Emmy v kategorii herečka v komedii? Ehm, to mi opravdu nepřijde odpovídající, ale budiž.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí