O.C.

O.C. (O.C., The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

The Disconnect

Ryan, Seth a Marissa odvezli Johnnyho z nemocnice domů. Kirsten s Julií se rozhodli, že budou podnikat. Ryan je s Mattem v kanceláři v Newport Group a Sandy jim zadává důležitou práci, která musí být do druhého dne hotová. Seth uvažuje, že by si podal přihlášku na stejnou školu jako Summer.

U Cohenů Kirsten s Julií přemýšlí v čem budou podnikat. Dohodnou se, že budou připravovat večírky.

Ryan, Marissa a Seth odvezou Johnyho z nemocnice k němu domů. Zjistí, že bydlí v malém ošklivém domku. Marisssa s ním zůstane a pomůže mu.

Kluci ve škole potkají Summer a zjistí, že má velmi dobrý výsledek testů studijních předpokladů. Seth je nešťastný, protože má víc bodů než on.

Marissa se stará o Johnyho u něj doma. Přijde jeho matka. Oznamí jim, že sjednala schzku s nejlepším sportovním doktorem v okolí. Doktor má ale pořadník, takže to může trvat několik měsíců.

Ve školní společenské místnosti se baví Summer se Sethem. Řekne mu, že když si vylepší známky, tak že může jít na Brown s ním. Seth se netváří moc nadšeně.

Pro Marissu k Johnymu prijede Summer. Johny se jí svěří, že se o něj Marissa moc stará, ale že jemu se to líbí. Zamiloval se do ní. Marissa požádá Summer, aby se přimluvila u svého otce za Johnyho. Její otec pracuje ve stejné nemocnici jako dobrý sportovní doktor.

Julie s Kirsten jsou v restauraci. Mluví o společném podnikání. Kirsten odejde do auta pro seznam dodavatelů. K Julii si přisedne bohatý muž. Objedná si je k sobě domů, aby připravili večeři za 5000$.

Ryan je s Mattem v kanceláři v Newport Group. Sandy jim zadá důležitou práci, která musí být do druhého dne hotová. Matt ale zavede Ryana do nočního klubu.

Marissa řekne Johnymu a jeho matce, že se s doktorem můžou setkat za týden. Chtějí to oslavovat. Marissa zavolá Ryanovi, aby přišel taky. On nakonec nedorazí a Marissa u Johnyho usne.

Druhý den jí Summer vynadá, že u nich nespala. Summer vyndá tubu. Ryan přijde pozdravit Marissu.

V Newport Group se koná schůzka s investory. Matt práci, kterou mu Sandy zadal, neudělal a investoři odejdou. Ryan řekne Sandymu co včera dělali.

Marissa se opět stará o Johnyho, dá mu prášky na bolest. On jí řekne, že je do ní zamilovaný.

Kirsten s Julií přijdou k muži, kterého potkali v restauraci. Zjistí, že si je objednal jen proto, aby mohl povečeřet s Julií.

Seth přijde za Ryanem do domku pro hosty. Bojí se, že Summer inteligence může narušit rovnováhu. Ryan se snaží najít věci, ve který je Seth lepší. Nakonec mu řekne, že Summer nechce být jako on, ale s ním, tak aby se jí omluvil.

Ve firmě Ryan řekne Sandymu, že Matta opustila dívka a proto jednal tak jak jednal. Přijde tam jedna tanečnice z nočního klubu a vysvětlí jim jak to bylo s investorama. To ona Matta s nima skontaktovala. Sandy dá tedy Mattovi druhou šanci.

Seth se jde omluvit Summer. Řeknou si, že na Brown můžou vzít i dva studenty z Harboru.

Julie přijde ke Cohenům. S Kirsten vymyslí, že založí nóbl seznamku.

Johny přijede za Marissou. Řekne jí, že to co řekl myslel vážně. Zeptá se jí, jestli můžou být kamarádi.

Ryan přijde k Marisse do pokoje, ale ona tam není. Marissa přijde do domku pro hosty a Ryana také nenajde. On jí zavolá a řeknou si, jaký měl kdo víkend.

HUDBA V EPIZODĚ

Hard To Be You (The 88)

The Stroke (Billy Squier)

Come On (Client)

My Worst Nightmare (Fine China)

Make It Bounce (The Invisible Man)

On And On (Nikkita Costa)

Go Sadness (Shout Out Louds)

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Pukki
Thierry14
Licvido