O.C.

O.C. (O.C., The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

The Showdown

Sandymu dělá starosti, že Kirsten opět holduje alkoholu. Trey se snaží mluvit s Marissou, ale zatím bez úspěchu. Marissa skrývá své modřiny před Ryanem. Zach chce po Summer vysvětlení ohledně minulé noci. Seth využívá komixový klub ke sledování Summer a Zacha.

Kirsten si dá svojí ranní skleničku vodky, když vstoupí Sandy do kuchyně, nechá skleničku v dřezu a odejde. Kdyz je pryč, Sandy skleničku zvedne, cítí z ní alkohol, pak jí vrátí zpět. Zřejmě je ustaraný.

Trey se nervózně snaží spojit s Marissou i přes její odmítnutí s nim mluvit.

Seth najde Summer ve studentském obývacím pokoji. Pokouší se přijít na způsob jak jí říct o jeho lízání šlehačky v Miami. Je to ovšem zbytečné mrhání energie, protože Summer měla možnost to vidět. Prozradí Sethovi že políbila Zacha. Ptá se jí co to znamená, ale ona neví.

Ryan se blíží k Marissině skříňce a všimne si, že se chová divně. Ona rychle zakryje modřiny na klíční kosti.

Zach přiběhne k Summer a chce vědět co znamenala minulá noc. Byla to jen pomsta Sethovi nebo to mělo něco znamenat? Ona uzná, že v tu chvíli to byla spíš pomsta, ale možná také něco víc. Těsně před párty řekně Zach Sethovi, že končí s románem. Taky mu řekne, že je připravený obětovat jejich přátelství k tomu aby byl se Summer.

Po škole, Marissa míří ke svému autu, když si najednou všimne Treye, který na ni čeká. Předstírá, že jí došel benzin a jede domů se Summer.

Seth se Zachem mají sjednaný oběd s Reed. Zach jí oznámí svůj konec. Ona mu řekne, že podepsal smlouvu a pokud nechce skončit před soudem, tak pracuje.

Kirsten se vrátí do prázdného domu a volá Carterovi, aby mu poděkovala za náhrdelník, který pro ni zanechal. Pak se omluví že volá a nepřeje si, aby jí hovor vracel.

Sandy přijde domů s kyticí, ale Kirsten nemá na nic náladu. Ráno jí přinese snídani do postele a řekne jí, že má obavy z toho jak hodně poslední dobou pije. Je to prací? Je to tím, že Carter odjel? Sandy je zvědaví, jestli musela převzít některé povinnosti za něj. Kirsten najednou přešla chuť k jídlu.

Mezitím Seth využíval komixový klub ke sledování Summer a Zacha. Jeden ze členů klubu mu zavolá jejich pozici. Seth je potká jak vychází z restaurace na molu. Seth se zmíní, že má být on a Zach na párty o půl hodiny dřív kvůli nějakému rozhovoru nebo co. Summer připomene Sethovi, že Zach ten jejich hloupý román opustil. Seth předstírá, že má namířeno do restarace. Summer křičí a tlačí Zacha pryč. Summer navštíví Reed a obviní ji z manipulování Setha a vyhrožování Zachovi. Ale než zjistí co se děje, zmanipuluje ji Reed taky, aby věřila, že ona je ta pravá hvězda Atomové země. Její obraz bude na plakátech a billboardech, ne Sethův nebo Zachův. Summer ví, že se s ní snaží manipulovat, ale poslouchá se jí to hezky.

Ryan s Marissou jsou před začátkem párty v domku u bazénu, když Marissa uvidí Treyův obličej namísto Ryanovo. Vzpomene si jak se snažila před Treyem utéct a snaží se odstrčit Ryana pryč. Se slzama v očích směřuje ke dveřím a řekne Ryanovi, že nemůže. Stalo se toho moc.

Sandy mluví s Kirsten opět o jejím pití. Ptá se jí, jestl ise stalo něco mezi ní a Carterem. Odpoví mu, že se mezi nima nestalo nic jako se nestalo nic mezi ním a Rebeccou. Sandymu se to však nezdá.

Na párty na uvedení Sethova a Zachova komiksu se k jejich překvapení objeví Summer v kostýmu Little Miss Vixen jako hlavní hvězda večera.

Julie se líčí na večeři s Calebem, ale namísto Caleba dorazí poslíček s rozvodovými papíry. Julie jede za nim do kanceláře. Caleb jí ukáže fotky, na kterých se líbá s Lancem. Řekne jí, že ji nechal sledovat. Zjistil její aférku s ex-manželem Jimmym a Marissyným přítelem Lukem. Dá jí a Marisse týden na vystěhování z domu.

Na párty vypukne boj mezi Sethem a Zachem a jejich romány lítají kolem do doby než Summer práskne bičem. Řeknou jí, že si musí vybrat,tak to udělá a zvolí nikoho.

Marissa leží na posteli ve svém pokoji a brečí, když se najednou objeví Trey aby se jí omluvil. Říká, že byl mimo a že by jí nikdy neublížil. Vidí, že nepřijme jeho omluvu, ale varuje ji, aby o tom nic neříkala Ryanovi. Marissa hrozí, že zavolá policii pokud nevypadne. Trey tedy odchází.

Ryan nechápe její chování a tak jde k Marisse domů. Tam uvidí Treye, který odchází.

Mezitím Kirsten sedí v baru a přemýšlí nad snubním prstenem a náhrdelníkem, který ji Carter zanechal. Nakonec sundá náhrdelník a zamíří ke dveřím. V autě zavolá Sandymu a omluví se mu. Myslela si, že ho ztrácí. On ji ujistí, že to se nikdy nestane. Pak omylem upustí mobil a hledá ho, nevšimne si že jede do cesty náklaďáku. Už není čas se vyhnout a náklaďák nabourá do jejího auta.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Pukki
Licvido