Ochrana svědků

Ochrana svědků (In Plain Sight) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zachraň mě

V New Jersey vtrhne FBI do bytu Charlese Andrewa Johnsona, Brandina přítele nazývaného Chuck. Je zatčen pro mezinárodní obchod s narkotiky. Zbabělý dealer však okamžitě prohlásí, že je ochoten prodat všechny své kumpány výměnou za bezpečí a zařazení do programu na ochranu svědků. Vtom ale vtrhnou dovnitř jeho maskovaní kumpáni a oba detektivy zastřelí. Chucka omráčí a odvezou s sebou.

Jinx se konečně účastní vytouženého castingu. Čirou náhodou se o tom ale dozví Mary a zajde se na ni podívat. Jinx dostane téměř hysterický záchvat, protože si myslí, že jí dcera chce všechno zkazit. Zkoprnělá Mary vyjde ven a vzápětí jí zvoní mobil. Agent FBI Robert O´Conner z New Jersey se shání po Brandi. Vtom se ale na Mary vrhnou ozbrojení dealeři, dojde ke rvačce a pak Mary odvezou neznámo kam.

O Maryině zmizení se brzy poté dozví nejen její parťák Marshall, ale také šéf Stan McQueen a detektiv Dershowitz, který je navzdory neustálým hádkám se svéráznou policistkou připraven udělat cokoli pro to, aby byla nalezena živá a zdravá.

Zděšená Brandi, která se nemůže dovolat Chuckovi, pochopí, že po ní jdou jeho kumpáni, a pomýšlí na útěk. Volá matce, aby pro ni přijela. Jinx je překvapená, že dcera není v New Jersey, kam měla odletět za svým podařeným přítelem. Brandi musí s pravdou ven: ještě když přijdou do domu policisté a agenti FBI, aby obě ženy vyslechli, vedle v místnosti je kufr plný drog. Jinx je tím vším šokovaná a znechucená.

Mary, kterou gangsteři přivázali v jakési kůlně, se dozvídá, že došlo k omylu: unesli ji totiž v domnění, že se jedná o Brandi. Brzy dovlečou na místo i Chucka, který je jako obvykle ochoten udělat a prozradit cokoli, jen aby si zachránil krk...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon