plakát seriálu

Ochrana svědků

(In Plain Sight)

Názory uživatelů

Plain Average.

Mary Shannon pracuje jako "federal marshall" (nevím, jak ten termín přesně přeložit, nakonec asi bude správně federální maršál? :)) v programu na ochranu svědků. Jejím úkolem je chránit svědky, dohlédnout, aby se aklimatizovali a přijali svojí novou identitu, zajistit aby dodržovali pravidla programu a nedostali se do problémů. Jak už to tak bývá, tak problémy jsou v takové práci vždy (lidi jsou fakt děsně blbý a vždycky zavolaj nějaký kamarádce, nebo přítelovi/kyni). A doma to nemá Mary o nic jednodušší, když sdílí domácnost se svéráznou matkou a sestrou. Kvalita prvních dílů není příliš velká a zdá se mi, že tvůrci trochu tápali a hledali cestu, kterou se vydat. Naštěstí se to pak časem trochu zlepší a závěrečné dva, tři díly jsou přímo skvělé, takže 60%. Nejoblíbenější postava: marshall Mann

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

In Plain Sight

"In Plain Sight" je dle mého jeden z těch lepších krimi seriálů. Zásluhu na tom má sympatické duo v podobě Mary McCormack a jejího part´áka. O něco méně sympatická je Maryina disfunkční rodinka v podobě sestry, která nedokáže držet svý ručičky od trablů a matky alkoholičky, která je docela otravná. Mary je tady ale správná. Má vyřídilku a šmrnc. 70% si to podle mě zaslouží. IPS nemůže za to, že kriminálek je momentálně prostě moc, naopak by se mělo docenit právě proto, že jako jedna z mála zaujme. Mě teda zaujalo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zatím jsem televizní fanda, ale změna je život

Na tento seriál jsem narazila docela nedávno a to v televizi. Po prvním "nárazu" jsem už automaticky na něj další možné volné dny "narážela" častěji a častěji. Děj mě vždycky celkem dobře chytl a tam kde nechytne děj, tam chytne skvělá hlavní postava, která má pro mě super strohý a ironický smysl pro humor. Za mě určitě ano a doufám, že se jednou najde čas, kdy se na seriál fakt fanouškovsky a zarytě zaměřím. Určitě to stojí za to!

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé