plakát seriálu

Od A do Z

(A to Z)

Názory uživatelů

From A to M

Na A to Z jsem byl zvědav hlavně díky Cristin Milioti, kterou jsem si oblíbil v HIMYM. Jenže upřímně, letos nabídly stanice v tomto žánru i lepší seriály (Manhattan Love Story, Selfie). To neznamená, že bych A to Z nějak zatracoval, pouze mi v porovnání s nimi přijde nejslabší. A tady je proč.

Postavu Zeldy jsem si oblíbil a přišla mi i sympatická, horší to bylo s Andrewem. Ten je totiž z tohohle páru ten "trapnější", což mi vadí a jen těžko si ho člověk pak oblíbí. Ani nejlepší přátelé hlavních hrdinů nebyli žádným zázrakem. Nejhorší pro mě však byla "postava" vypravěče. Ta mi vadila a fakt, že mi prozrazovala jak dlouho spolu budou hlavní hrdinové ještě chodit, také nijak nepomáhal. Pobavit to tedy pobavilo, jako příjemná oddychovka to i funguje, ale nepřináší to nic navíc, nic co by vás nutilo sledovat dál. Seriál prostě skončil a mě vlastně moc nezajímalo, jak by to bylo dál. Lehce nad průměrem, seriál neublíží, ale rozhodně ani nenadchne...

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Príjemná oddychovka, ale nič viac

Seriál som začala pozerať len tak, pretože som v tej dobe dosť často narážala na niečo spojené s ním, na jeho názov, trailer, no a samozrejme aj preto, že v ňom hrá Ben Feldman. Toho som si už obľúbila v Drop Dead Diva (kde mi popravde sedel o niečo viac než tu). Predstaviteľka Zeldy mi však nie je tak sympatická ako by som od predstaviteľky romanticky ladeného seriálu očakávala. No musím uznať, že ako oddychovka je to celkom priemerný a príjemný seriál. Napriek tomu sa nečudujem, že seriál hneď po prvej sérii zrušili, myslím si, že až taký potenciál to nemá.

Moje hodnotenie je také polovičaté, drvivú väčšinu tvorí fakt, že v ňom hrá Ben Feldman a ten zvyšok percent dávam za firmu Wallflower, v ktorej Andrew pracuje. Tá jeho šéfka so svojím podriadeným - Howardom, sú neskutoční. :D

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cristin Milioti.

Když jsem viděla pilotní díl, byla jsem velmi nadšená. Seriál běžel pouhých dvacet sekund a já už brečela smíchy při scénce aneb Titanic, moucha a airbag. Takže jsem byla velmi nadšená a pamatuji si jak jsem říkala příteli "Hraje to ani ne minutu a já se už směju, to bude luxusní seriál!"
Bohužel mé nadšení netrvalo moc dlouho. Zatím tahle scéna je jediná u které jsem se opravdu upřímně zasmála jinak to semnou ani nehne. A to jsem jinak typ člověka, který se zasměje opravdu každé kravině, ale tady zatím nic.
Seriál, zatím, sledují jenom díky herečce Cristin Milioti (Zelda). Příjde mi totíž strašně roztomilá a je mi opravdu sympatická.
Celý seriál, ale nezavrhují. Dávám mu 80% aspoň za tu snahu a čekám co z toho bude dál.

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

P je pro Průměr

Trailer mě dost nadchnul pro tuhle novinku, dokonce jsem tipovala prodloužení. (Ach, ta naivita)

Paradoxně se mi líbil pouze pouze první a poslední díl. Vzhledem k tomu, že první díl je jenom delší trailer (který mě nadchnul, jak už jsem zmiňovala) se není čemu divit. Taky je potřeba zmínit, že první a třináctý díl (zároveň poslední a dobře jim tak) psal tvůrce seriálu Ben Queen, takže si myslím, že kdyby psal všechny díly on, vše mohlo dopadnout jinak.

Hlavní důvod proč jsem se začala koukat, bylo obsazení - tedy ústřední dvojice. Cristin Milioti (Zelda) se mi líbila a přišla mi sympatická jako Matka v HIMYM a Bena Feldmana (Andrew) mám ráda odjakživa.

Ti dva byli to jediné pozitivní, protože hlavní postavy jsou opravdu sympatické a vy jim fandíte. To se ale nedá říct o zbytku, především o nejlepších přátelích Andrewa a Zeldy. Stu mi byl hrozně nesympatický, a to je asi to nejlepší co o něm můžu říct. Stephie, tak ta mě taky dost štvala. Především svým britským přízvukem. Který normálně miluju (Očividně jenom u pánů), tady mi ale přišel hrozně otravný. O zbytku vedlejších postav ani nemá cenu se zmiňovat.

Opravdu jsem byla zklamaná, dost jsem se těšila, jaká to bude pecka (zábava, zajímavost, poučení...prostě klasika) a oni tohle. Vypravěčka byla fajn, hlavní postavy taky, a to je tak všechno.

Oddechovka a nic víc. Možná i těch 50% je přehnaných. Opravdu škoda, potenciál to mělo, bohužel zůstal nevyužit...

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po prvních dvou dílech??

Ještě dříve než jsem viděla pilot, jsem četla různé recenze a říkala si, že to bude tutově něco mezi HIMYM a mixology... HIMYM nejen kvůli hlavní hrdince, ale také kvůli tomu neustálému čekání.. na začátku je dané, že se dozvíme příběh o tom, jak spolu randí, ale co bude nakonec ?! no kdo ví... Mixology zas kvůli celé kompilaci děje... a hlavně tedy díky vypravěči, který zasahuje do děje...

Nicméně.. HIMYM i mixology jsem měla dost ráda, takže jsem to považovala za docela slušnou náplast... no taky, že jo :) pilot mě docela dostal :) děj fajnový, hlavní hrdinové parádní a příběh má taky nějakou logiku.. druhý díl zatím úspěšně následoval pilot, takže očekávám velice slušnou a úspěšnou první sérii :) jen tedy doufám, že nebude zároveň i poslední, a že seriál se ponese ve stejném duchu ještě pár let :) ...

Za mě tedy prozatím 90% (nechávám si prostor pro případ, že se to celý zvrhne špatným směrem :D)

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ben lomeno Andrew byl jediný klad.

Nevím. Čtu tady, jak se to lidem líbilo, ale já takovým nadšením neoplývám. Celkem mě to nudilo. Je to plné klišé, u to tady bylo tolikrát, osud, kancelářské prostřední, ani to není vtipné. Matka lomeno Zelda je mi docela nesympatická, což sice vyvažuje Ben lomeno Andrew, ale stejně. Tohle není nic pro mě.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Príjemná komédia pred spaním, keď nepotrebujete premýšľať

A to Z by som radila medzi priemerné komédie, ten lepší priemer, neuškodí, trochu poteší, ale aspoň mňa osobne neuchvátil. Ale pozerávam to a myslím si, že dôvodom prečo to pozerávam bude Ben Feldman. Je to také pol na pol, on je až veľmi sympatický, ona (ja viem ja viem, že hrala matku v HIMYM), ale mne jednoducho nie je až tak sympatická, na druhej strane na úlohu odosobnenej právničky sa hodí rovnako ako on na citlivého romantika. Keď som počula o zrušení, nebola som tak prekvapená ako pri Selfie, ktoré ma svojimi, hoci klišoidnými vtipmi baví o niečo viac. A pritom tiež som ho začala pozerávať kvôli obľúbenej herečke. A to Z by som zhrnula asi takto, ak neviete čím si vyplniť večery a chýba Vám čosi na spôsob HIMYM, určite Vás to veľmi poteší. Určite stojí za to dať seriálu šancu, to už či Vás osobne chytí alebo nechytí závisí od Vašej schopnosti prekúsnutia klišoidných vtipov a klasického ohraného príbehu.

Celkové hodnotenie: 65-70% a dúfam, že aspoň tú 1.sériu odvysielajú celú, keď už sú tie časti natočené.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

A to M? Whyy!

Seriál byl pro mě docela nakažlivým. Naštvalo mě, že neprodloužili do druhé série. Skončilo to M. -_-
Někdo píše, že mu vadilo, že na začátku prozradili, jak dlouho spolu budou, mě to nevadilo. Vlastně mě to i bavilo, domýšlet si, co by různá písmena mohla znamenat. (Vsadím se, že W by bylo Wedding!) A jestli spolu vůbec vydrží. Jestli se vezmou, nebo rozejdou. Takže jsem naštvaná!
Zábava nechybí. O zábavu se především stará Stue, který je svým způsobem vlastně časovaná BOMBA. Nevadí mi ani šéfová, která je tak trochu asociál. Je s ní sranda.
Za obsazení dávám palec nahoru, už jen díky Cristin.
Hodnocení je 80%, protože je to seriál, který mi bude chybět!
xoxo.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Místo HIMYM?

Moje nové náhradní krmení pro watchlist na sezonu 2014/2015 místo HIMYM. Hned podle pilotu úplně super s trochou podobnosti HIMYM. Ať už to jsou flashbacky, určitá romantičnost hl. hrdiny a jeho kamarád, který balí co může (ne tak elegantně jako Barney) a trochu chladnost hl. hrdinky (podobně jako Robin). Velké plus za Cristin, která mi byla sympatická i v HIMYM jako matka a škoda, že SPOILER (pro ti co neviděli) umřela ke konci. Fandil jsem ji určitě víc než nějaké Robin! Jinak zajímavé zpracování a nechci tak pesimisticky jako ostatní (na CSFD) předvídat, co bude dál, nechám se překvapit. UPDATE si nechám na konec sezóny.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Abeceda je veľmi dlhá ...

Hovoriť love story od začiatku do konca (HIMYM) a pritom pomenovať časti abecedne, okey.

Zo začiatku sa mi to aj zdalo ako celkom v poho seriál, ale časom ma to prestávalo baviť a pozerám to už len zo zvyku. Začala som len preto, že som chcela dať Cristin Milioti (Zelda) šancu ukázať talent, nakoľko ho veľmi nemala šancu v HIMYM ukázať.

Nie je to nič hrozného, ale ani nič extra.
Pokiaľ nemáte čo robiť, nááh.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mělo to potenciál

Ze začátku mě to opravdu chytlo. Docela jsem se nasmala. Ovšem poté už to nebylo ono. Nevím jestli to kazili stu a stephi, nebo spíš tam nebyla dostatečná chemie nezi hlavními herci, upřímně andrewa jsem si zamilovala a hlavně proto jsem to dokoukala do konce. A Zelda jako matka z HIMYM. Škoda.

50 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí