plakát seriálu

Odložené případy

(Cold Case)

Názory uživatelů

Cold Case - ne zrovna současné vraždy

Skvělá kriminálka, která určitě vybočuje tím, že se řeší vraždy ze vzdálené minulosti a celý seriál má takové zvláštní kouzlo díky krásné doprovodné hudbě. Lilly Rushová a její tým je povedená parta. Líbí se mi i začáteční návraty do minulosti, kde vidíme poslední chvíle života oběti, ale neúžasnější na tomhle seriálu jsou "zjevení" obětí na konci jednomu z pozůstalých nebo detektivů, která mě pokaždé hodně dojmou.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Svěží svižná podívaná

V současné době je televizní divák zahlcen kriminálními seriály na všech možných i nemožných úrovních. Vyznat se v tomhle nepřeberném množství je úkol nereálný. Proto najít nějakou kriminálku, která nabízí něco víc, než je:

případ - důkazy - podezřelý - očištění podezřelého - nové důkazy - skutečný vrah

, těžké.

Ač se v zásadě Odložené případy drží osvědčené kriminální cesty, přesto přinášejí něco nového a neotřelého. Především právě odložené případy, kdy oddělení řeší vraždy staré padesát let a klidně i více. Flashbacky jsou natočené vskutku skvěle a myslím, že kolikrát nezůstane jedno oko suché. Vše je doplněno dobovou hudbou a vcelku sympatickými charaktery. Jen mě mrzelo, že život vyšetřovatelů není víc vzatý do hloubky. Proto jsem měl občas pocit, že i po x sériích jsou mi postavy trochu cizí.

Přesto je považuji za svěží závan na poli kriminálek.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jediná kriminálka svého druhu...

... Nebo ne? Pro mě určitě, jiný podobný seriál fakt neznám. Rozhodně originální zpracování, flashbacky do minulosti jsou perfektně zpracované, a (nejen) díky tomu jsou zajímavé a originální případy, dále sympatická parta...
Jistě i zde se objeví nějaké to klišé, nebo já osobně jsem se pozastavil nad tím, jak si vyslýchaní pamatují věci před 20 lety naprosto podrobně...
Ale ne, Cold Case má neskutečné charisma a téměř žádné nedostatky. Případ uzavřen.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Následující příběh je smyšlený a nepopisuje žádnou skutečnou osobu nebo událost.

Existují určité skvosty v tvorbě scénáristů, které musejí znát všichni, ikdyž třeba jen okrajově, vždy vědí, o čem je řeč. Ano, začínám se rozepisovat o Odložených případech.

Vždy mě velice imponovaly filmy i seriály, které zobrazují dobu minulou, dřívější styl chování, způsoby mluvení, dřívější oblečení, co lidé nosili, čím se bavili a nebo co poslouchali. To vše se mi splnilo, při objevení pilotního dílu Odložených případů v čele s opravdu velice talentovanou a příjemnou hereckou hvězdou v čele Lily Rushovou a jejími spolupracovníky Johnem Stillmanem, Willem Jeffriesem, Nickem Verou a Scotty Valensem.

Tato seriálová tvorba byla tak ojedinělá a tak neotřelá, že není divu, že jsem tomu velice rychle propadl. Má to svou duši a hlubokou myšlenku, jinak řečeno, je to můj milovaný seriál.

Co příběh, to opravdu originální námět často velice dojemných situací, které zanechají silnou citovou stopu.

Každý začátek epizody upozorňující, že příběh je smyšlený mi opravdu zůstal v paměti, otevřený děj a nastínění určitého skonu postavy o kterou se bude děj opírat, následné "zastrčení" příběhu do bedny a současné otevření příběhu většinou blízkým členem či náhodnou situací. Nemluvě o velice krásném úvodním intru, které též těžko lze zapomenout.

Jen málo je těch seriálů, které na mě tak silně zapůsobily tak jako Odložené případy.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

70%

Je to jenom "další kriminálka" ale musím říct, že jako jediná mě hned chytí když na ní náhodně přepnu v tv. Líbí se mi časové flashbacky, krásné kostýmy a zajímavé přiběhy. A vždycky oceňuji výber herců a hereček do starých i mladých verzí postavy. Je to taková stálice, kterou v TV nepřepnu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hodnocení: 4 z 5 (****)

V posledních letech nás Amerika zahlcuje takovým množstvím detektivních seriálů, že na ty nové už ani nejsem zvědavý. Odložené případy jsou ovšem čestná výjimka. Jasně, třicet let stará vražda by se ve skutečnosti tak snadno nevyřešila, ale čert to vem. Ono nejvíce stejně zaujmou ty časové flashbacky s tehdejší módou a stylovou hudbou. Na výlety do 70. a 80. let se nedívá špatně, když vám v nich pustí třeba Scorpions. Ústřední dvojice detektivů na mně spolu s jejich metodami vyšetřování také působí dost realistickým dojmem a dokonce i divákovy emoce se občas projeví. Málokdy si nechám ujít nějaký díl...

80 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Trochu klišoidní

Nijak neholduju kriminálkám a Odložené případy jsou asi jediný seriál tohoto typu, na který se dívám. Myslím, že seriálů, kde se vyšetřujou vraždy a tak, je teď opravdu hodně a většinou jsou si dost podobné. Ale tenhle seriál mě zaujal právě tím, že se něčím odlišuje od ostatních kriminálek. Podání seriálu, kdy se vracíme do minulosti a vidíme postavy ve dvou časech je velmi originální a seriálu to dodává určitě hodně. Taky je vidět, že si tvůrci vždycky pohrajou s tou kterou dobou, ve které se vražda odehrála. Mínusko možná je, že někdy scénáristi hrají hodně na city, mně to připadá moc přehnané a zas tak (jak by si zřejmě přáli) to neprožívám, i když je pravda, že sem tam mě nějaký ten případ dojme. Další vytknutí – výběr postav je dost klišé. Hezká vyšetřovatelka, k ní hezký parťák a pak černoch a když je místo tak ještě tlusťoch. Nevím, tohle je už trochu ohrané.

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

fajn parta

Výborná kriminálka. Zase něco jiného než je to ostatní. Moc se mi líbí pohledy do minulé doby, hudba která navodí atmosféru, a nejlepší je to jak se vždy objeví oběť na konci jako by děkovala za dopadení jejího vraha. Lilly Rushová je fajn holka která neměla moc hezké dětství, ale v práci jí to jde moc dobře. Celá parta se perfektně doplňuje a to je na tom osvěžující.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

99%

Nejlepší krimi seriál, co si vybavuju. Výborný nápad, skvěle zrealizovaný, i když se samozřejmě sem tam najde nějaká ta chybička. Čim víc do minulosti, tim víc se mi díl líbí. Hudba - no to je prostě nápad století! Taky je dobrej nápad využít skutečné události - nemyslím tu obecně známou historii, ale například v jednom díle se ztratila ve 30.letech žena, právě když ve městě vypukla panika kvůli rozhlasové hře "Válka světů". No dobrá práce:)

90 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

80 %

Odložené případy jsem registrovala v televizi už x let zpátky a občas, když jsem u ní byla ve správný čas, jsem se ráda mrkla na epizodu. A už tehdy se mi to líbilo. Teď sjíždím celý seriál od začátku. Nejzajímavější jsou na tom určitě flashbacky do minulosti, o tom žádná. Ale další věc, kterou se Cold Case liší od jiných kriminálek, je ta palba na emoce, co se odehrává pomalu v každém díle (Lilly a její přístup ke zločincům, duše zemřelých obětí na konci dílů atd.). Nebyl snad ani jeden díl, co by mě nebavil. Hlavní postavy jsou sympatické a hlavně, ani jedna mi neleze na nervy - ba naopak, mám Lilly i všechny ty chlapy na oddělení ráda (nejoblíbenější samozřejmě Scotty:-)). Začátkem třetí série nastala trošku změna - Lilly rozpustila vlasy a spolu se Scottym dali prostor i ostatním vyšetřovatelům, kteří byli zpočátku lehce v pozadí (mně osobně ale tahle změna moc nesedla, ústřední dvojici jsem si hodně oblíbila). Kupodivu jsem si zvykla i na nováčka Millerovou. Rozhodně doporučuju, je to jedna z nejlepších kriminálek, co znám.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Cold Case

Cold case, nebo pokud chcete Odložené případy, je skvělá kriminálka, která je narozdíl od jiných, lépe zpracovaná. Každý díl je jako jeden příběh. Je zajímavé, že jiné kriminálky mě začnou postupně nudit, ale cold case mě nikdy nenudí, vždy si počkám až na úplný konec, abych věděla, kdo je vrah. Musím pochválit i herecké výkony. Tento seriál přinesl opravdu něco nového, do světa kriminálek.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cold case

Jedna z mála kriminálek, co mě baví. Líbí se mi jak je tento seriál odlišný od jiných kriminálek. Líbí se mi, že případy nás vedou do minulosti a ukazují případy z různých úhlů pohledu. Kolikrát mi i u nějakého případu ukápla nějaká ta slza (hlavně když se tam objevily ,,duchové´´ mrtvých). Ať si seriál vede i nadále tak dobře.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cold Case...

Podle mého názoru jsou Odložené případy jednou z nejpodařenějších kriminálek, navíc mám zde ráda všechny postavy a je jen dobře, že se o postavách taky v průběhu děje něco dozvídáme. No a ty písničky v jednotlivých dílech jsou vážně bezvadné, skvěle dokreslují děj a dodávají seriálu na autentičnosti...

90 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Odložené případy

Tenhle seriál je opravdu zajímavý. je trochu odlišný oproti ostatním kriminálkám, ale to je na něm to hezké. Velmi pěkné je zde prolínání minulosti a součastnosti. Hlavní postavy jsou velmi sympatické.Musim říci, že opět jeden z povedených seriálů.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

cold case je občas naozaj "cold"

Veľmi netypická kriminálka, kde sa na rozdiel od zachraňovania ľudských životov agenti sústreďujú na vyriešenie starých prípadov. Cold case má zaujímavý nádych, vďaka množstve flashbackov do minulosti, skvelému výberu hudby a najmä vďaka hlavnej postave Lily Rushovej. Seriál odporúčam pozerať v originále, zistíte, že Lily je omnoho "drsnejšia", než sa zdá v dabingu.
Mnohé príbehy sa zaoberajú kontroverznými prípadmi, po zhliadnutí ktorých by sa divák mal adekvátne zamyslieť. Mnohé scény sú natočené tak, aby vzbudili u diváka rôzne pocity, najčastejšie smútok, žiaľ, či hnev.
Súhrne môžem Cold case odporúčiť každému, kto hľadá netypické kriminálky, má silnú povahu a rád sa nad seriálmi zamýšľa.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mňamka ...

Tohle já můžu. Koukám na spoustu kriminálních a detektivních seriálu, ale tento řadím mezi ty nejlepší. Mě osobně se nejvíc líbí právě výlety do historie. Herecké obsazení také není k zahození. Navíc mě vždycky potěší i úžasná hudba, které v seriálu není málo. Celkově velmi okouzlující seriál.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak to vidím já...

Docela dobrá a vkusná kriminálka. Prolínání současnosti a minulosti je docela promyšlené a nedá se říct, že by se děj epizod neustále opakoval.
Vlastně by se dalo říct, že je to jeden z nejoriginálnějších krimiseriálů poslední doby...
Sám jsem ho sice nikdy nesledoval pravidelně, ale když jsem nějaký díl viděl, byl vždy o něčem jiném. To je u mě velké plus. Na rozdíl od neustále se opakujících krimi řady CIA.

Vše stojí na působivém nápadu a účinném ždímání emocí.

80 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Am I too much cold?

Nejsem fanda kriminálek, ani Miami, ani Vegas. Ale tohle mi trochu změnilo názor. Jediný seriál tohoto žánru, který mě donutí sedět u seriálu až do konce, líbí se mi ty střihy back to the past a jsou tam i zajímavý zápletky, na to abych se na to dívala na počítači to není, ale takhle k dlouhým zimním večeru u televize skvělé! :)

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Odložené případy

Další skvělý, originální a neokoukaný nápad. Ale postupem času se mi zdálo, jakoby se některé díly opakovaly...

Rozhodně ale potěšily písničky, známe, či méně známé...

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Můj názor

Naprosto luxusní seriál. Trošku mě mrzelo ukončení. Víte některé epizody byly naprosto bezkonkurenční, milovala jsem ty díly, které se týkaly sportovců, skinheadů, černé subkultury. A nakonec ještě skvělý soundtrack ke každému dílu. Když díl stál za starou bačkoru, tak to aspoň hudba vrátila na nějakou přijatelnou úroveň.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

zpátky do minulosti

Jeden z mých nejoblíbenějších kriminálních seriálů. Případy které se zdály být neřešitelné, po několika letech znovu otevře a vyřeší detektiv Lily Rush se svým týmem. Je jasné že většina případů by vyřešit po takové době nešla, ale je to jenom seriál tak proč nepřivřít oko. Osobně mám nejraději příběhy které jsou hodně staré, líbí se mi jak je na postavách vidět stárnutí - jak vypadali v době vraždy a jak vypadají teď. Samozřejmě ne vždy je podoba úplně perfektní, ale i tak je to hodně zajímavé.
Odložené případy jsou podle mě originální a u některých dílů se na konci neubráním slzám. Proto patří mezi mé nejoblíbenější seriály.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvělé

Nebudu tvrdit, že jsem viděla všechny díly všech řad, co to má. Ala tahle kriminálka mi přijde zajímavější než jiné, takové ty přehnaně akční, a tak. Líbí se mi ty flashbacky, kolikrát odhalují příběhy, které si dovedu představit jako skutečné a navíc, ten seriál má skvělý soundtrack. Snad není díl, ze kterého bych nevybrala pěknou písničku, a na hudbu si ve filmech i seriálech dost potrpím.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Odložené případy

Tento setiál mě zaujal, jelikož je na půl z minulosti a na půl z přítomnosti. Je to pěkně zkombinované. Lilly je v tomto seriálu dobrá vyšetřovatelka. Jinak pokud jste tento seriál neviděli, tak se na něj podívejte!

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Žádný díl nenechám utéct

Ať se dívám na jakejkoliv díl, je pravda, že mě vždycky zajímá jak to dopadne. I když u ostatních různejch kriminálních seriálků moje pozornost upadne, u tohohle se vždycky snažím vidět všechno. Vážně se mi líbí a jsem ráda, že se dostal i k nám. Jen tak dál, ještě více takových případů.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

další zajímavý seriál

další seriál, který se tak nějak liší od těch ostatních. Není to zlý, akorát by to chtělo občas lepší vysvětlení událostí, který se staly před tím, než to vzala do ruky Rushová

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Průměr

Je to celkem příjemná kriminálka, ale taky žádný zázrak.
Oni nejsou žádný speciální tým, jsou to obyčejní detektivové z oddělení vražd, přesto řeší neustále jen odložené případy. I po třeba 50 letech si svědci pamatují doslova rozhovory, na základě čehož kolikrát usvědčí vraha. Nikdy jim lidi neřeknou hned všechnu pravdu, pokaždé je jeden nasměruje na jednoho podezřelého, tak ho vyslechnou, po něm jdou po jiném, až jich mají dost, tak jdou to kolečko od začátku, protože jim nikdo neřekl všechno, čímž na sebe uvrhne podezření. Prakticky vždy odhalí vraha Rushová, i když je tým plný lidí a ona ani není jejich šéf. Proč, když je tak dobrá? Vždycky najdou vraha, přestože nepoužívají žádné nové metody, jen vyslýchají lidi, což dělali i původní vyšetřovatelé.
To jsou jen věci, které prostě přehnali. Taky mi nesedlo to, že jsem si nikdy nebyla schopná zapamatovat, který z těch detektivů je který. Vím jména, tváře, ale nejsem schopná je přiřadit. To se mi nestalo snad nikde.
Také jsou celkem propastné rozdíly mezi jednotlivými díly. Některé mají perfektní příběh, dokonce by z nich mohl být samostatný film, ale jiné jsou neskutečně nudné.

Jako většině se mi líbí použití dobové hudby a prolínání podob postav z různých období, ale to ten seriál prostě nedělá nějak extra skvělým. Je to slušný seriál, ale to je vše.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jedna z mojich obľúbených

Páči sa mi prevedenie tejto série. Človek vždy videl, čo je prítomnosť, čo minulosť, aj bez toho aby musel vidieť konkrétny prechod od jedného k druhému.

Vizuálne ani nehovorím. Vždy pôsobivý kontrast farieb a značná vyváženosť.
Herci tiež svoju prácu neodflákli.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Srdcová záležitost

Podle mě naprosto nejlepší kriminální seriál. Sice se v přibývajících sériích začali trošku opakovat případy, ale to mi ani trosku nevadí. K "Odloženkám" se vždy moc rád vracím. Navíc opravdu zbožňuji tu konečnou sekvenci se songem a tím zavražděným, kterému byl objasněn COLD CASE. Naprosto nejdokonalejší soundtracky. Kathryn Morris alias Lily Rush se mi dostala hluboko pod kůži a nedám na ní dopustit. Ale kromě ní je i zbytek sboru z Phiadelphie skvělej. BTW, na úplném začátku jí dělá parťáka Justin Chambers neboli Alex Karev z Chirurgů. Už jsem musel dohnat jen díly ze zbývajících dvou sérií.
V šesté sérii se nám opět dostalo spousty zajímavých případů, kromě hudby mám strašně rád, když se díly nějak dotýkají sportu, ať už jde o kolečkové brusle nebo kulečník. A taky to přináší vynikající závěrečný dvojdíl z vojenské školy.
Sedmá a bohužel i poslední série. Mam rád, že detektivové jsou jen lidi a občas dělají neuvážené kroky a chyby. Nejvíc se s osudem popere Scotty a Vera. V téhle sérii mam moc rád hokejový díl, a závěrečnou gradaci s případem u FBI. Škoda trošku otevřenějšího konce, byl bych rád za další díly, ale bohužel...

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

mé smýšlení

Jedna z mála kriminálek posledních let, které mají hlavu a patu. Ačkoli si neodpustím rýpnutí. Je totiž obdivuhodné, jak si barmanka i po padesáti letech do detailu pamatuje, jestli její spolužačka z vysoké přišla do baru s modrou nebo červenou kabelkou.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vau...

Na tohle se vždycky rád podívám, obvzlášť bezchybné je prolínání času, postavy vracející se podobou v čase... Prostě geniální...

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hodnocení

Vzhledem k tomu, že mám tu čest ho vidět daleko blíž, než většina lidí, dávám 100%.

Je to asi tím, že jsem s ním v kontaktu každý den :o) Skoro ..

Pokud by se případ v každém díle nevyřešil, jak byste ho chtěli vůbec ukončovat?:o))

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Zajímavě udělaná kriminálka - To se ještě dá? Dá!

Neviděla jsem všechny díly, jsem prozatím fanoušek jen, když na tenhle seriál náhodou narazím v televizi. Nicméně jsem se rozhodla, že ho rozkoukám od začátku sama a nepochybuju, že dojdu až do konce. Výborně řešený náhled do minulosti a budoucnosti. Maskování herců (nejdřív mladí, pak staří) je taky skvělé a obecně případy jsou v dnešní záplavě kriminálek opravdu zajímavé.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:*

Odložené případy, jsou a budou můj nejoblíbenější seriál. Když jej dávali, tak sem musela vidět každý díl, nemohla sem si jej nechat ujít. Musela jsem jej vidět úplně od začátku, abych viděla z jakého roku se to stalo, jinak to nemělo cenu se na to dívat. Vždycky sem se těšila na komika Nick Vera,nádherného Scotty Valens a tvrdohlavou a důmyslnou Lilly Rush.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

x)

Tenhle seriál mě zaujal hned, jak jsem uviděla jeden díl...jediné, čeho lituju, že jsem ho začala sledovat až ke konci a viděla jsem až poslední díly. Byla bych ráda, kdyby se vysílaly i u nás další díly...úžasný seriál a díky prolínání přítomnosti a minulosti je ještě lepší.

80 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ráda se na to kouknu

Dobrý seriál, jen mi připadá přehnané že by případ mohly vyšetřit i po 80 letech... Na konci skoro každého dílu brečím:-D

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Celkom fain

videla som pár dielov, ale na Markíze to chodilo cez CSI Miami a ja nemám veľmi rada detektívne seriály kde nie je aspoň trochu DNA a podobných vecí

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Bezva

Tohle je docela super, opravdu povedené!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Co dobrého na Cold Case?

Jeden z nejlepších krimi seriálů. S flashbacky v každém díle byly díly opravdu dobré, hlavně ty hodně staré, jako 1918 a tak podobně.Smůla že měl jenom 7 sérií. Ale závěr byl hodně dobrý a poněkud překvapující. Mrzí mě, že nemá pokračování protože by to mohlo být ještě hodně zajímavé, ale hádám, že už by to nejspíš bylo moc.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Srdocvka...

Mám ráda vraždy, minulost a duchy. Když se tyhle tři věci spojí dohromady, vznikne z toho seriál Cold case. Jednotlivé epizody nám dávají možnost nakouknout pod pokličku lidí a rodin, které před světem skrývaly tajemství a chtěli si ho odnést do hrobu. Jenže to už tu jsou lidé z krminiálky, kteří se zabývají vraždami z minulosti. Celý tým je skupinka velmi sympatických lidí, kteří postupně behěm vyšetřovaní odkrývají vlastní minulost. Je zajímavé sledovat, jak někteří lidé dokázali tak strašné tajemnství jako vražda dusit v sobě i několik desítek let a doufali, že na to nikdo nepříjde. Jenže měli smůlu. Vždycky se mi hrozně líbí konec každé epizody, kdy je vrah zatčen a následuje song a scény bez dialogů. Tohle je vždy moje srdcová záležitost.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Odložené případy a Lily Rushová

Velice povedená kriminálka zabývající se případy, které se nevyřešily v minulosti, ale opět se na něčí popud otevírají a poté vždy úspěšně uzavírají. Vrah je vždy dopaden a tak to má být!

Lily Rushová, ničeho se nebojí a se vším si poradí. Tuším, že na konce 5 řady je postřelena a už to vypadá, že umírá. Má však tuhý kořínek a jen tak se nedá. Kdo by za ní řešil případy?!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Case

Zase jedna super kriminálka.
Tahle je ale speciální flashbacky - jak vypadal člověk za mlada a jak vypadá teď. Občas se u toho i zasměju.
Bohužel jsem viděla seriál jenom na Nově, když jsem ho stihla, a proto nemůžu moc posoudit dějovou a vztahovou linku mezi detektivy. Rozhodně bych ho ale chtěla někdy vidět díl po dílu. Hlavně abych rozluštila výše zmiňovanou vztahovou a příběhovou linku detektivů.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

spravedlnost

krásný seriál který mě zaujal že není jako ostatní detektivky. \V tomto seriálu aspon vidíme že uzavřenej případ není uzavřenej navždy a že se jednou dočkáme spravedlnosti.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Originálne

V mori všetkých tých kriminálnych seriálov je Odložený prípad niečo čo vyčnieva z radu stereotypu. Sympatické hlavné postavy a náboj ktorý má každý jeden diel robia z tohto seriálu unikát ktorý si vždy rád pozriem.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Srdcovka

Tenhle seriál si pamatuji ještě když se vysílal v televizi a jeho nostalgická atmosféra byla vždycky něco pro mě. Už jsem ho celý dala 2x a myslím, že se k němu určitě ještě vrátím. Pro mě je to skvělý mix detektivky s příběhovými linkami, které upozorňují na různá kontroverzní témata v průběhu 20 a 21 století.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

cold case

široko Ďaleko najlepšia kriminálka a nič ju len tak skoro neprekoná. nápad so starými odloženými prípadmi bol geniálny, sympatické herecké obsadenie k tomu ako bonus a v každej epizóde kvalitný soundtrack, čo viac si môžem priať?

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Cold Case

Nesledoval som túto kriminálku pravidelne, ale sem tam som si v TV pozrel nejakú epizódu a vždy ma to zaujalo. Veľmi sa mi páčia tie flashbacky ktoré perfektne dopĺňajú dej. A veľkým plus je podľa mňa aj to že seriál nie je až tak akčný ako iné kriminálky.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk