Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokoji (Six Feet Under) — 5. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Familia

Policie vyšetřuje zapálení domu, který si nedávno koupila firma, která chce odkoupit Fisherovo rodinné krematorium. Podezřelý je Nate. Rodina se potácí v dluzích a potřebuje další zakázku. Jenže ta na obzoru je skoro nedostižná, protože rodiče zesnulého syna Paca si přejí jiný pohřeb, než si vůdce gangu, ve kterém Paco byl, představuje.

Vše se urovná, když si s vůdcem promluví Rico.
Nata napadne, že by za požárem mohla být Claire, přece jen jsou s ní v poslední době jen samé problémy. Policie ale nedokáže určitě příčinu požáru a případ uzavře.
Brenda je pozvána na večeři, když jsou s Natem v choulostivé situaci, nachytá je Ruth a celá večeře poté probíhá v napjatém duchu.
David se chytne s Keithem. Ten totiž vyjede na jednoho muže poté, co je nazve buznama. David ho nechápe a Keith se mu diví, že se tak nenávidí. Vysvětlí mu, že ví, kde se teď ocitá, že tam byl taky a že na něj počká, protože ho miluje, ale nehodlá se vracet o krok zpátky. Je už unavený z těch nadávek. David si uvědomí, že se musí začít chovat jako chlap a čelit ostatním. Začne u zaměstnance konkureční fimy, která je chce odkoupit a poté na bowlingu, kde mužům řekne, že jsou s keithem pár.
Nate s Davidem požádá matku o půjčku z životního pojištění jejich táty, aby měli na propagaci ústavu. Ta jim vyhoví s tím, že to nebude půjčka, ale stane se investorkou.

Zajímavosti

Nebožtík více z této kategorie

Nebožtík v této epizodě:
Manuel Pedro Antonio Bolin "Paco"
(6.únor 1980 - 15. únor 2001)
- Zastřelen nepřátelským gangem.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Na bowlingu má David ruku za Keithem, když mluví s muži, při pohledu z jiného úhlu má najednou ruku u těla.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik