Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokoji (Six Feet Under) — 5. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Plán

Ruth začne navštěvovat kurz, kde se má naučit, jak si předělat svůj život, ale moc se jí tam nelíbí. Manželka zemřelého je médium, a tak si s manželem povídá, jakou rakev by si přál. Nate a David jdou na oběd s dalšími řediteli pohřebních ústavů, aby prodiskutovali svoji nastávající situaci.

Ten z ředitelů, který nejvíc nadává na schůzce, ale následně prodá Kroehnerovi svůj ústav.
Claire přijde na návštěvu k psychologovi a tam na ní čeká policistka, která se jí vyptává, jestli viděla v poslední době viděla Gaba, zda ví, odkud pochází balzamovací tekutina a jestli věděla o přepadení. Claire večer zavolá Gabe, aby pro něj přijela. Když stojí na semaforech, začne na ně mluvit kluk, kterého Gabe následně postřelí a nařídí Claire, aby šlápla na plyn. O kousek dál zastaví a Gabe ji začne ujišťovat, že toho kluka netrefil, Claire ho vyhodí z auta. Pak vše řekne doma a Keith jí pomůže s policejními záležitostmi.
Ruth si na kurzu převezme slovo a začne říkat, že nechápe lidi okolo, co si na všechny stěžují, pak pošle kčertu všechny své příbuzné a děsně se jí tím uleví. Ostatní jí tleskají.
Nate se trápí tím, že už s Brendou měsíc nespal a ona se k němu chová odtažitě.
Brenda začne navštěvovat školu, ale z předmětu odejde kvůli sebestředné učitelce.
Keith se dohaduje s matkou, která se za jeho sestru stará o její dítě. Keith by nejdradši vyhlásil pátrání po ztracené osobě. Matka s tím ale nesouhlasí.

Zajímavosti

Nebožtík více z této kategorie

Nebožtík v epizodě:
Michael John Piper
1952-2001
- Zemřel na rakovinu.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Při rozhovoru Keitha a jeho mámy se mění množství plyšáků v její ruce a Keith jednou drží termosku v ruce a po střihu je termoska postavená na stole.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik