plakát seriálu

On je žena!

(On je žena!)

Epizoda 1×09 – Kabát se diví
71 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Paparazzi Žluva je nespokojený s vyzvědačskou prací Štefana Šubáka, protože mu Štefan stále není schopen obstarat žádný kompromitující materiál na Zorana Zahálku. Proto Žluva angažuje Danuši, která se mu zdá schopnější. Jenže, jak se ukáže jsou na tom Šubákovi oba stejně. Ani Lea na záletech nedokáží pořádně vyfotografovat. Nicméně Štefanovi se podaří alespoň Lea nahlodat tvrzením, že Zina Štefana miluje. Přecitlivělý Leo uvěří a trápí se víc, než je zdrávo.

Žofie jako manažerka v TV H2O rozšiřuje svou působnost až příliš. A Martin Kabát, aby se zavděčil Erice, vymyslí elegantní plán, jak babičku jemně dostat z televize. Zařídí pro ni dobře placené místo manažerky v restauraci Harmonia. Žofie je spokojená, alespoň může s milovaným vrchním Rudolfem trávit víc času. Navíc jako odstupné dostane Žofie od Kabáta láhev vína za milión korun. Nedopatřením se ovšem k láhvi dostane Zina s Agátou, otevřou ji a protože jim víno nechutná, vylijí ho do dřezu. Kdyby tak tušily tu škodu! V panice se nakonec snaží zachránit alespoň pár kapek v hodnotě několika set tisíc. Marně.

Martin postupně získává Eričin obdiv a důvěru. Stráví spolu noc. A když ráno Martin vstane a narazí na Zorana, ztropí Erice žárlivou scénu. Aby ne! Ale Zina je milující matka a nechce vidět Eriku zklamanou. Dlouho nepřemýšlí a aby nezkazila dceři vztah, jdou Zoranovy vousy rychle dolů. Kabát se jen diví …. Ve své ženské podobě naopak Zina slaví úspěch. Poprvé hlásí s Leem Večerní noviny a má velký úspěch. Leo už nežárlí a vztah si oba krásně užívají. Reakce na Zinino moderování na sebe nenechá dlouho čekat, nabídky z divadel se jen hrnou ….

Hlavní postavy
Zina Maxová
Zoran Zahálka
Žofie - matka Ziny
Erika - dcera Ziny
Agáta - kamarádka
Martin Kabát - zpočátku šéfredaktor
Břéťa Rybník - dvojče Martina Kabáta
Danuše Šubáková – sousedka
Štefan Šubák – soused
Leo - moderátor večerních novin
Sabina - moderátorka večerních novin
Richard Kaprálek - šéfredaktor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizodě
Český názevKabát se diví
Původní názevKabát se diví
Rok natočení2005
Premiéra11. dubna 2005
Česká premiéra11. dubna 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody