plakát seriálu

On je žena!

(On je žena!)

Epizoda 1×05 – Žofie zasahuje
77 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na Štefana Šubáka se usmálo štěstí - jeho fotka vlastní manželky Danuše s titulem „Přízrak sezóny“ získala v hlasování čtenářů časopisu první místo. Vyhrál večeři pro dva restauraci Harmonia. Šubákovi se vydají se rozšoupnout. Ve stejném podniku se objeví i Zoran Zahálka s Leo Rohanem. Mají rande a oba z toho jsou nejistí a oba vědí proč. Zina by radši seděla s Leem u stolu jako žena.

Leo neví, proč jeho srdce z ničeho nic vzplálo pro muže. Na Zinu – Zorana nakonec zbyde zatáhnout za Šubáky útratu, protože to s konzumací přehnali. Martin Kabát to snaží jako reportér. Má úžasnou vůli uspět a složit Erice k nohám tu nejskvělejší reportáž z politiky. Točí přímo v Parlamentu. Erika mu reportáž hodí na hlavu. Je u toho i babička Žofie, samozvaný manažer TV H2O. Té se Kabáta zželí a nabídne mu spolupráci. Triumfálně zlikvidují gang balkónových čumilů. Paparazzi Žluva tak přijde o svou pozorovatelnu a Zina, Erika i Žofie slaví v Harmonii, že budou mít konečně soukromí.

Kabát dostane od Eriky pochvalu a dokonce i pusu. Ale objeví se jiné nebezpečí – tanečnice z ostrova Shimboo přijede. A jde rovnou do TV H2O za svým Rybníkem. Totiž „ona milovat Rybnik!“ A Zina zase „milovat Leo!“ Jenže problém je, že Zina v ženské podobě pro většinu lidí v televizi neexistuje. Proto Agáta (zase ta Agáta!) vymyslí Zoranovi sestru Zinu…Ta se s Leem potkat může, dokonce po tom touží - ovšem Lea to setkání něco bude stát…

Hlavní postavy
Zina Maxová
Zoran Zahálka
Žofie - matka Ziny
Erika - dcera Ziny
Agáta - kamarádka
Martin Kabát - zpočátku šéfredaktor
Břéťa Rybník - dvojče Martina Kabáta
Danuše Šubáková – sousedka
Štefan Šubák – soused
Leo - moderátor večerních novin
Sabina - moderátorka večerních novin
Richard Kaprálek - šéfredaktor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizodě
Český názevŽofie zasahuje
Původní názevŽofie zasahuje
Rok natočení2005
Premiéra14. března 2005
Česká premiéra14. března 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody