One Tree Hill

One Tree Hill (One Tree Hill) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Crash Into You

Karen a Lucas řeší problémy s rozbitým potrubím a jsou bez vody. Dan a Nathan jsou překvapení z nečekaného návratu. Nathan pořádá v jejich plážovém domě párty a překvapivě pozve i Lucase s Haley.

Zatímco Karen s Lucasem řeší rozbité potrubí, Dan a Nathan mají jiné starosti. Domů se totiž vrátila Deb – Danova manželka a Nathanova matka, věčně zaměstnaná svou nadací. Nathan ji ale nijak zvlášť nevítá a spěchá na zápas. Během něj se samozřejmě snaží úplně ignorovat Lucase, ten ale v krizovém okamžiku zazáří, když mu přihraje Nathanův nejlepší přítel Tim. Nathan po skončení zápasu přesto překvapí Lucase tím, že ho pozve do plážového domu svých rodičů na večírek. Lucas na něj vezme Haley, přijedou i Peyton a Brooke. Nathan se naoko poprvé představí Haley.
Někdo donese nové číslo Thudu s publikovaným Peytoniným komiksem, který vyjadřuje depresi z vlastního života. Zatímco ostatní se tomu vysmívají, Nathan z některých náznaků poznává, že by mohlo jít o Peyton. Později se hraje „Nikdy jsem…“ Dobrou legraci nakonec zkazí Nathan, když vyřkne na Lucase mířenou větu „Nikdy jsem neměl otce, který by si přál, abych byl jen skvrna na prostěradle.“ Lucas odchází ven. Peyton se setká s Haley a řekne jí, že ví o Nathanově doučování. Varuje ji, aby si na něj dávala pozor. Haley se později pokusí přesvědčit Lucase, aby si s Nathanem promluvil, ten ale rozezleně odmítá. Haley se naštve a odchází z večírku, cestou ven ještě vynadá Nathanovi za to, že nenechal Lucase být, jak jí slíbil.
Venku Lucas mluví s Peyton o Nathanovi a kreslení. Když to uvidí Nathan, rozhodne se pro nejtěžší zbraň. Najde video, na kterém jsou Karen a Dan zvoleni královnou a králem plesu a pustí ho přede všemi. Lucase to viditelně raní a odchází. Venku sedí Haley na molu, protože jí nepřijel taxík a přijde za ní Nathan. Haley mu poví, že ho nemůže doučovat, protože nechce lhát Lucasovi. Nathan ji nakonec přesvědčí, že ji Peytoniným autem odveze domů. Deb má starost o Nathanovo chování, Dan jí ale vyčítá, že je věčně pryč a když přijede, tak mu jenom něco vyčítá. Deb mu odpoví, že doma se cítí nedůležitá.
Peyton přemýšlí o tom, jestli se z ní s Nathanem nestává druhá Karen. Nathan mezitím doveze Haley domů a svěří se jí, že basket je pro něj vším a se špatnými známkami ho brzy nebude moci hrát. Haley se nakonec nechá přemluvit a souhlasí s doučováním pro toto pololetí. Lucas jede autem domů a vidí rychle jedoucí Peytonino auto. Netuší, že v něm jede Nathan a tak jede za ním. Nathan kvůli vlastní nepozornosti havaruje. Je v pořádku, ale v klidu nechá auto na místě a odchází. Dokonce Lucasovi řekne, že nehodu svede na něj. Lucas vezme auto ke Keithovi a řekne mu, že opravu zaplatí ze svého. Keith mu říká, že za tohle mu žádná dívka nestojí. Lucas ještě najde na zadním sedadle Haleyinu čepici. Za Karen přijde do kavárny Deb a řekne jí, že nenávist k Danovi nemusí znamenat nenávist k ní. Nathan se vrací na párty a Peyton shání svoje auto. Nathan se vymlouvá, že ho asi vzal Tim, ale Peyton je naštvaná z jeho chování a znovu se pohádají. Lucas je doma na Karen hrubý a pak z něj vypadne, že je to, protože Dan a Nathan s každým zacházejí hrozně a přitom mají všechno, na co si vzpomenou, přitom to všechno mělo patřit Karen a jemu.
Peyton se ráno budí v plážovém domě na gauči. Přichází Tim a na otázku, kde je auto, nemá odpověď. Když mu Nathan dá signál, je už pozdě a Peyton pozná, že jí Nathan lhal. Lucas mezitím opravuje potrubí a omlouvá se Karen za včerejší vztek. Karen říká, že by nechtěla to, co má Dan, protože Lucas je pro ni nejvíc na světě. Keith dal Deb vědět o Nathanově nehodě. Ta to oznamuje Danovi s tím, že odteď bude pracovat méně a více se starat o ně dva, protože takhle to dál nejde. Nathan přijde do autodílny zeptat se, kdy bude opravené auto a kolik to bude stát. Lucas říká, že peníze chtít nebude. Nathanovi to je jedno a když ho Lucas varuje, aby se nepřibližoval k Haley, Nathan mu naznačí, že je to druh odplaty za to, jak se on baví s Peyton.
Nathan navštíví Peyton a najde tam všechny svoje věci, které u ní měl. Pokusí se s ní promluvit, ale všechno znovu skončí hádkou o jeho chování. Když Nathan řekne, že jí zavolá později, Peyton odpoví, že už nemusí. Chce rozchod. Lucas přijde za Haley do kavárny a ptá se jí, jestli je tu něco, co by mu chtěla říct. Haley odpoví, že ne. Lucas se na ni podivá a podá jí zapomenutou čepici.

Zajímavosti

Větu "Previously on One Tree Hill" říká James Lafferty namísto Chada Micheala Murrayho.

Písňové předlohy názvů epizod více z této kategorie

Epizoda se inspiruje názvem písně Crash into Me od skupiny Dave Matthews Band.

HUDBA V EPIZODĚ

Free Time (Kenna)

Brooke a Peyton přijedou na Nathanův večírek.

Whatcha Gonna Do (Sprung Monkey)

Nathan pouští video, na kterém jsou Lucasovi rodiče.

Taken For A Ride (AM Radio)

Brooke a Peyton spolu mluví na schodišti.

Empty Apartment (Yellowcard)

Peyton mluvi s Nathanem o videu, které pustil.

Return To Me (Matthew Ryan)

Závěrečná scéna.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Crash Into You
 • Crash Into You
 • 1. série, 4. epizoda (celkově 4. díl)
 • 14. října 2003
 • 2003
 • 60 minut (včetně reklam)
 • www.imdb.com/title/tt0666220/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Redík