plakát seriálu

One Tree Hill

(One Tree Hill)

Epizoda 1×18 – To Wish Impossible Things
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Lucas, Nathan a Jake vystupují na výroční akci "Kluci na hraní". Tato noc rozdmýchá plamen starých lásek. Brooke, která přišla pozdě, získá Moutha a dá mu nezapomenutelnou noc.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Je den výroční aukce "Kluci na hraní". Jako první jde Tim, ale nikdo na něj nepřihazuje. Deb ho začne litovat a dá za něj $8, aby ji pomohl s domácími pracemi. Další je Jake, který přijde v kostýmu maskota. Peyton začne přihazovat, ale někdo z davu dá vyšší nabídku. Pak přijde Lucas, kterého získá Haley. Na pódium vstoupí Nathan a strhne se zuřivý boj. Haley žárlí a prosí Peyton, aby na něj přihodila, protože nechce, aby ho dostala některá z přítomných dam. Nathana získá Peyton a v tu chvíli přiběhne Brooke, ale už je po aukci. Pak ale někdo přihodí na Moutha a Brooke přebije tu nabídku svými $200.

Larry pozve Karen na večeři a ona přijme. Deb řekne Timovi, aby se šel převléct, protože až s ním skončí, bude potřebovat sprchu. Z toho si Tim mylně vyvodí, že se s ním chce vyspat. Ukáže se, že Jaka vyhrála Nicki. Nathan a Peyton nejsou moc nadšení, že stráví tuto noc spolu na rozdíl o Lucase a Haley. Nicki řekne Jakovi, že nebyla připravená mít dítě, a proto odešla. Při večeři se Karen a Larry baví i o Keithovi, ale Karen trvá na tom, že je to jen dobrý kamarád.

Lucas a Haley se vydají na střechu, kde strávili většinu svého dětství. Nathan vezme Peyton do jeho nového bytu a řekne jí o svém osamostatnění. Brooke vezme Moutha do stripklubu. Tim se celý natěšený dostaví k Deb a svlékne se jen do spodního prádla. To Deb vyděsí a Tim začne utíkat k předním dveřím. Deb mu pak chce zvednout tričko a náhle vejde Dan, který uvidí Deb skloněnou u pasu Tima.

Lucas zjistí, že Haley má tetování s číslem Natova dresu. Vyčte jí to, ale ta se brání tím, že je do Nata zamilovaná. Peyton a Nathan se vydají k bazénu. Tam se oba baví, stříkají po sobě vodu. Nathan jí řekne, že na Haley se sexem nechce spěchat. Jake řekne Nicki, aby šla nakoupit věci pro Jenny. Ta tento úkol přijme.

Mouth se ptá Brooke, co holky chtějí. Odpoví, že tři kluky se třemi přednostmi. Ale po incidentu v baru přizná, že chtějí to, aby je ten kluk měl taky rád. Nicki se vrátí z obchodu, ale koupila samé špatné věci, což dokazuje, že o Jenny nic neví. Karen a Larry se snaží vykopat časovou kapsli, ale přistihne je Whitey s Keithem. Nathan dá Peyton povinný půlnoční polibek, zrovna ve chvíli, kdy kolem prochází Lucas. Brooke odveze Moutha domů a ten jí poví, že Lucas je hodný kluk a že to spolu určitě vyřeší. Nicki řekne Jakovi, že bude v životě své dcery, ať už s ním, nebo bez něj. Larry řekne Karen, že se mu líbí, ale nechce se plést mezi ní a Keitha. Jakmile odejde, někdo zazvoní. Karen otevře a Keith ji požádá o ruku. Na Rivercourtu se Lucas sejde s Brooke, která se mu svěří, že je nejspíše těhotná.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Epizoda se jmenuje dle písně skupiny The Cure.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Nathan: Tak pojďme do toho. Ať to máme za sebou.
Peyton: (na Haley) Zvláštní, tohle říkával, když jsme spolu měli sex.
Hlavní postavy
Nathan Scott
Haley James / Haley James Scott
Brooke Davis
Peyton Sawyer
Marvin 'Mouth' McFadden
Keith Scott
Karen Roe
Vedlejší postavy
Money Girl
Booster #2
Kluk v klubu
Will Sims
Jake Jagielski
Sheri Smith
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevTo Wish Impossible Things (neoficiální název)
Původní názevTo Wish Impossible Things
Rok natočení2004
Premiéra13. dubna 2004
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka44 minut
Sledovanost premiéry4 000 000 diváků
Autoři profilu epizody