plakát seriálu

One Tree Hill

(One Tree Hill)

Epizoda 6×01 – Touch Me I'm Going To Scream, Part 1
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Dozvídáme se kdo se stává Lucasovou vyvolenou. Dana čeká po autonehodě velmi nemilé překvapení. Skills a Deb se domlouvají jak budou pokračovat ve svém vztahu. Mouth přemýšlí o nové pracovní nabídce, kterou má a Brooke vede válku o svoji společnosti se svoji matkou.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Lucas stojí na rušné ulici a osloví ho neznámý muž. Sedí u stolu, drží tři karty, kterými bude míchat a Lucas má sledovat srdcovou dámu. Najednou přichází Brooke a z dialogu vyplyne, že s Lucasem slaví jednoleté výročí manželství. Probírají svá zaměstnání a to, že kvůli Clothes Over Bro’s a Lucasově nové knize nemají čas na návrat do Tree Hill a už skoro ani sami na sebe. Když projdou otáčivými dveřmi hotelu, obraz se změní. Jsme v útulném bytě a Lucas nese květiny své manželce Peyton. Roztomile si povídají o tom, jak večer k výročí stráví spolu doma. Lucas se jde posadit na verandu a přijde jeho žena – Lindsay. Ta mu říká, že díky tomu, že je na ni i po roce manželství pořád tak milý, je všechno hrozně jednoduché. Lucas se na ni podívá a řekne „Vážně je to jednoduché, že?“ a ocitne se zpátky na ulici ve chvíli, kdy ho oslovuje muž s kartami. Na jeho místě vidí kromě všech tří „manželek“ i Haley, Nathana a Jamieho a všichni mu říkají, že to dokáže a ať si prostě jednu vybere. Lucas zvolí kartu správně. Vtom se probere na letišti, kde jsme ho opustili v posledním díle. Všechno dosud byla jen představa a právě ho oslovuje člověk vypadající přesně jako muž s kartami. Lucas s ním mluví o životě a osudu, když v tom jeho vyvolená opravdu na letiště přijde. Je to Peyton.
Pak už sledujeme všechny postavy a to, jak se vypořádají s následky posledního dílu. Telefonát Brooke byl od Victorie, která se nakonec ukáže i u dveří. Pohádají se přirozeně o chodu Clothes Over Bro’s a Victorie řekne, že je teď v pozici zákonného spolumajitele a při troše snahy se může Brooke zbavit. Ta se ale brání tím, že bez její tváře a nových skvělých návrhů by se jí s firmou stejně nedařilo a vyhodí ji z domu. Mezitím se na jednom parkovišti mazlí na zadním sedadle Skills a Deb. Shodují se, že by měli Nathanovi o svém vztahu říct, ale bojí se toho kroku a chtějí ještě nějaký čas zůstat v utajení. Mouth přijde domů za Millicent a oznámí jí, že skončil v práci. Jestli chce přijmout starší nabídku z Omahy, musí to udělat do tří dnů. Milli chce dát výpověď u Brooke a jet s ním. Peyton s Lucasem už sedí v letadle do Las Vegas a vychutnávají si sladké společné chvíle. Dan se po sražení autem probouzí v nemocničním oblečení a na kapačkách. Přijde sestra – je to Carrie. Nathan s Haley jsou spokojeni s tím, jak se jim vrací jejich sny. Nate se zlepšuje v basketu a Hales nahrává nové písně. Millicent se chystá říct Brooke, že odchází, ale ta přijde do obchodu a rovnou jí zadá novou práci kvůli stupňujícímu se konfliktu s Victorií. Navíc se Brooke střetne s neznámou dívkou, která v obchodě krade a potom uteče bez následků. Později do obchodu přijde Victoria a pohádá s Milli, protože ta dá jasně najevo, že bude vždy stát za Brooke. Na tréninku Ravens mezitím panuje mezi hráči dobrá nálada, když Quentin dělá hlouposti s Jamiem. Nathan říká Skillsovi, jak se cítí divně, když jeho matka randí s nějakým divným chlápkem s internetu. Skills je z toho na rozpacích a jenom opatrně dává najevo, že dotyčný nemusí být špatný člověk. Nathan si později zkusí zahrát, ale je vidět, že ho bolí záda. Dan v neznámém pokoji jenom bezmocně leží, nemůže se hýbat ani mluvit. Carrie mu říká, že ví, jak ho udržet naživu, protože se takhle starala o svého otce a že ho bude mučit za to, že se postavil mezi ní a Jamieho. Jako důkaz mu do sevřené dlaně vloží žhavou vidličku. Později se Danovi s vypětím všech sil podaří dostat se z postele. Když se doplazí ke dveřím pokoje, zjistí, že je v rodinném domě na samotě. Lucas s Peyton se připravili na obřad, ale kaple je jiná než v jejich představách. Plná zvláštních existencí, neposlouchatelné hudby a růžových světel. Proto Peyton bere Lucase do pokoje, kde ji před lety požádal o ruku a žádost si zopakují, jen s rozdílnou odpovědí.
Milli nechce odjet kvůli Brooke a Mouth se s tím svěří právě Brooke. Ta později přijde za Milli a dá jí výpověď, aby mohla jet s Mouthem do Omahy. Ten přichází naposledy na River Court a loučí se se hřištěm i se Skillsem. Potom je připraven odjet i se svou láskou. Jamie je nadšený z toho, že by Nathan mohl hrát NBA, ten je ale trochu zdrženlivý, protože si uvědomuje, jak by ho záda mohla omezovat. Carrie říká Danovi, že s jeho pomocí získá Jamieho zpátky. Ten jenom bezmocně přihlíží. Brooke odchází v noci z obchodu, když do dveří vtrhne maskovaný muž a začne ji bít.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Lovers In Japan/Reign Of Love (Coldplay)

Lucasovi se zdá o Brooke, Peyton, a Lindsey.

Town Where You Belong (Earlimart)

Skilz a Deb se líbají v autě. Mouth říká Milly, že dal výpověď.

Look At You (My Morning Jacket)

Lucas s Peyton přijíždí do Las Vegas.

In The Ayer (Flo Rida, Will.i.Am)

Q učí Jamieho tancovat.

I Should Be Lost Without You (David Condos)

Mouth se loučí s Brooke.

Violet Hill (Coldplay)

Brooke je přepadena v obchodě.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Epizoda je pojmenována podle písně od skupiny My Morning Jacket.
Hlavní postavy
Nathan Scott
Haley James / Haley James Scott
Brooke Davis
Peyton Sawyer
Marvin 'Mouth' McFadden
Jamie Scott
Antwon 'Skills' Taylor
Millicent Huxtable
Vedlejší postavy
Victoria Davis
Samantha Walker
Lindsey Strauss
Quentin Fields
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevTouch Me I'm Going To Scream, Part 1 (neoficiální název)
Původní názevTouch Me I'm Going To Scream, Part 1
Rok natočení2008
Premiéra1. září 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody