One Tree Hill

One Tree Hill (One Tree Hill) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vyspala jsem se s jedním ze skupiny Fall Out Boy a vše co z toho mám je tahle pitomá písnička napsaná o mě

Ravens hrají první zápas po smrti Keitha. Lucas je natolik rozrušený, že řekne Whitheymu, že se zápasu nezúčastní. Peyton obdrží překvapující nabídku a Nathana a Haley překvapí v noci nezvaný návstěvník. Rachel bude čelit odhalení skrývané minulosti, které ji jako pomstu připravila Brooke.

Ravens hrají svůj první zápas od Keithovy smrti, s dresy se smuteční černou nášivkou s iniciálami KS. Lucas ale tíhu okamžiku neunese a řekne Whiteymu, že nemůže hrát. Ten pak po domluvě s Nathanem nechává zápas kontumovat ve prospěch soupeře. Nathan později dává najevo Lucasovi jeho naprostou podporu. Zároveň se ho ale snaží přimět k tomu, aby se pokusil jít dál.
Rachel s Mouthem narazí na plakát s malým obézním děvčetem. Rachel se zarazí a z její reakce je poznat, že dívka na obrázku je ona. Dojde jí, že plakát udělala Brooke díky fotce, kterou vzala na chatě. Mouth za to Brooke vynadá a obzvlášť jí vyčte to, že něco podobného udělala i poté, co se stalo s Jimmym. Později se s Rachel baví o jejím „starém já“ a ona mu prozradí, že prodělala několik těžkých a bolestivých operací, aby mohla vypadat tak jako teď.

Nathan a Haley se mazlí a baví se o svatbě. Mezitím vnikne do jejich bytu neznámý návštěvník. Ukáže se, že je to Nathanův strýc Cooper, který nějakou dobu v Tree Hill pobude, protože si zde našel novou přítelkyni. Peyton čeká překvapení, když za ní uprostřed noci přijede Pete. Larry ho ale odežene a určí jí i Brooke nový domácí pořádek.

Do města se vrací Deb. Když najde Karen’s Café zavřené, jde za Karen domů. Ta se s ní ale pohádá kvůli požáru, během kterého mohla ztratit Lucase. Haley s Nathanem se jdou podívat do kostela, ve kterém bude jejich svatba. Všechno vypadá nádherně, až na jediný háček. Tamní kněz žádá, aby oba vyplnili test, který určí, zda se k sobě hodí. Peyton má další překvapení od Petea. Zařídil pro ni letenku do Chicaga, aby se mohli vidět. Peyton je ale rozrušená z toho, že znovu zažívá vztah, kdy je její přítel příliš daleko od ní. Za stále nešťastnou Karen přichází Whitey a snaží se ji přimět k tomu, aby se ohledně Keithovy smrti necítila špatně, protože v jeho životě byl Lucas a díky němu byl šťastný. Rachel s Mouthem sebrali všechny plakáty od Brooke. Rachel je spokojená a Mouth jí řekne, že tehdy v bouřce s ní nebyl tak šťastný kvůli jejímu vzhledu, ale díky tomu, jak si s ní rozumí. Lucas je zlomený a oznámí Whiteymu, že už nedokáže hrát. Trenér ale věří, že hra znamená pro Lucase tolik, že jeho žal přebolí i díky ní. Na Haley a Nathana čeká překvapení, když jim kněz řekne, že v testu neprošli. Nathan to nechápe a řekne knězi, že láska se nedá ověřit nějakým testem a říká, že si je jistý, že s Haley zůstane do konce života. Kněz mu dá za pravdu a dohodnou se na obřadu. Později Haley říká Nathanovi své předsvatební přání. Až do obřadu spolu nebudou spát. Nathan, mírně v rozpacích, souhlasí.
Lucas přivítá Deb a promluví si s ní o Karen. Deb mu řekne, že pro matku není nic horšího než strach o život a zdraví dítěte. To Lucase přiměje k dlouho odkládanému rozhodnutí. Jde za Whiteym a říká mu, že má HCM a nebere na něj léky a tím pádem nemůže hrát basketbal, protože by mohl zemřít. Ravens tak nastupují bez něj a Lucas se odvažuje k osudnému kroku. Se slzami v očích říká o HCM i Karen.

Mouth chce potěšit Rachel a jde za ní s kyticí. Ta má ale doma svého přítele – je jím Cooper. Karen se vrací do kavárny a usmiřuje se s Deb. Peyton neví, zda letět do Chicaga. Larry jí poradí, ať použije rozum, ale zároveň ať následuje srdce. Později tak vidíme Peyton na letišti a nakonec i vystupovat z letadla. Její srdce ji dovedlo za…Jakem a Jenny.

Zajímavosti

Epizoda je pojmenována podle názvu písně od skupiny Fall Out Boy.

HUDBA V EPIZODĚ

We Belong Together (Gavin DeGraw)

Lucas řekne Karen o své srdeční chorobě.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Vyspala jsem se s jedním ze skupiny Fall Out Boy a vše co z toho mám je tahle pitomá písnička napsaná o mě (neoficiální název)
 • I Slept With Someone In Fall Out Boy and All I Got Was This Stupid Song Written About Me
 • 3. série, 19. epizoda (celkově 64. díl)
 • 12. dubna 2006
 • 2006
 • 60 minut (včetně reklam)
 • www.imdb.com/title/tt0368530/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Redík