plakát seriálu

One Tree Hill

(One Tree Hill)

Epizoda 3×19 – Vyspala jsem se s jedním ze skupiny Fall Out Boy a vše co z toho mám je tahle pitomá písnička napsaná o mě (I Slept With Someone In Fall Out Boy and All I Got Was This Stupid Song Written About Me)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ravens hrají první zápas po smrti Keitha. Lucas je natolik rozrušený, že řekne Whitheymu, že se zápasu nezúčastní. Peyton obdrží překvapující nabídku a Nathana a Haley překvapí v noci nezvaný návstěvník. Rachel bude čelit odhalení skrývané minulosti, které ji jako pomstu připravila Brooke.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ravens hrají svůj první zápas od Keithovy smrti, s dresy se smuteční černou nášivkou s iniciálami KS. Lucas ale tíhu okamžiku neunese a řekne Whiteymu, že nemůže hrát. Ten pak po domluvě s Nathanem nechává zápas kontumovat ve prospěch soupeře. Nathan později dává najevo Lucasovi jeho naprostou podporu. Zároveň se ho ale snaží přimět k tomu, aby se pokusil jít dál.
Rachel s Mouthem narazí na plakát s malým obézním děvčetem. Rachel se zarazí a z její reakce je poznat, že dívka na obrázku je ona. Dojde jí, že plakát udělala Brooke díky fotce, kterou vzala na chatě. Mouth za to Brooke vynadá a obzvlášť jí vyčte to, že něco podobného udělala i poté, co se stalo s Jimmym. Později se s Rachel baví o jejím „starém já“ a ona mu prozradí, že prodělala několik těžkých a bolestivých operací, aby mohla vypadat tak jako teď.

Nathan a Haley se mazlí a baví se o svatbě. Mezitím vnikne do jejich bytu neznámý návštěvník. Ukáže se, že je to Nathanův strýc Cooper, který nějakou dobu v Tree Hill pobude, protože si zde našel novou přítelkyni. Peyton čeká překvapení, když za ní uprostřed noci přijede Pete. Larry ho ale odežene a určí jí i Brooke nový domácí pořádek.

Do města se vrací Deb. Když najde Karen’s Café zavřené, jde za Karen domů. Ta se s ní ale pohádá kvůli požáru, během kterého mohla ztratit Lucase. Haley s Nathanem se jdou podívat do kostela, ve kterém bude jejich svatba. Všechno vypadá nádherně, až na jediný háček. Tamní kněz žádá, aby oba vyplnili test, který určí, zda se k sobě hodí. Peyton má další překvapení od Petea. Zařídil pro ni letenku do Chicaga, aby se mohli vidět. Peyton je ale rozrušená z toho, že znovu zažívá vztah, kdy je její přítel příliš daleko od ní. Za stále nešťastnou Karen přichází Whitey a snaží se ji přimět k tomu, aby se ohledně Keithovy smrti necítila špatně, protože v jeho životě byl Lucas a díky němu byl šťastný. Rachel s Mouthem sebrali všechny plakáty od Brooke. Rachel je spokojená a Mouth jí řekne, že tehdy v bouřce s ní nebyl tak šťastný kvůli jejímu vzhledu, ale díky tomu, jak si s ní rozumí. Lucas je zlomený a oznámí Whiteymu, že už nedokáže hrát. Trenér ale věří, že hra znamená pro Lucase tolik, že jeho žal přebolí i díky ní. Na Haley a Nathana čeká překvapení, když jim kněz řekne, že v testu neprošli. Nathan to nechápe a řekne knězi, že láska se nedá ověřit nějakým testem a říká, že si je jistý, že s Haley zůstane do konce života. Kněz mu dá za pravdu a dohodnou se na obřadu. Později Haley říká Nathanovi své předsvatební přání. Až do obřadu spolu nebudou spát. Nathan, mírně v rozpacích, souhlasí.
Lucas přivítá Deb a promluví si s ní o Karen. Deb mu řekne, že pro matku není nic horšího než strach o život a zdraví dítěte. To Lucase přiměje k dlouho odkládanému rozhodnutí. Jde za Whiteym a říká mu, že má HCM a nebere na něj léky a tím pádem nemůže hrát basketbal, protože by mohl zemřít. Ravens tak nastupují bez něj a Lucas se odvažuje k osudnému kroku. Se slzami v očích říká o HCM i Karen.

Mouth chce potěšit Rachel a jde za ní s kyticí. Ta má ale doma svého přítele – je jím Cooper. Karen se vrací do kavárny a usmiřuje se s Deb. Peyton neví, zda letět do Chicaga. Larry jí poradí, ať použije rozum, ale zároveň ať následuje srdce. Později tak vidíme Peyton na letišti a nakonec i vystupovat z letadla. Její srdce ji dovedlo za…Jakem a Jenny.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

We Belong Together (Gavin DeGraw)

Lucas řekne Karen o své srdeční chorobě.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Epizoda je pojmenována podle názvu písně od skupiny Fall Out Boy.
Hlavní postavy
Nathan Scott
Haley James / Haley James Scott
Brooke Davis
Peyton Sawyer
Marvin 'Mouth' McFadden
Karen Roe
Vedlejší postavy
Rachel Gatina
Jake Jagielski
hráč basketbalu
Larry Sawyer
Cooper Lee
trenér basketbalu
otec Gillespie
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevVyspala jsem se s jedním ze skupiny Fall Out Boy a vše co z toho mám je tahle pitomá písnička napsaná o mě (neoficiální název)
Původní názevI Slept With Someone In Fall Out Boy and All I Got Was This Stupid Song Written About Me
Rok natočení2006
Premiéra12. dubna 2006
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody