plakát seriálu

One Tree Hill

(One Tree Hill)

Epizoda 1×10 – You Gotta Go There to Come Back
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Trenér Whitey ruší až do odvolání basketbalové tréninky a Brooke přemluví Lucase, aby si s ní vyrazil a trochu se uvolnil. Bere jej na divokou noc do města. Nathan se těší z faktu, že to mezi ním a Haley je opět dobré, když jej Dan vytáhne na výlet otce a syna, aby se udobřili. Ale nevyjde to podle plánu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Lucas jde za Keithem a zeptá se ho, zda-li někdy učinil špatné rozhodnutí. Brooke vejde a nazve Lucase svým přítelem a Keith si uvědomí, co měl Lucas na mysli. Nathan řekne Haley, že je připraven počkat a že jejich vztah není jen o sexu. Deb právě obsluhuje v kavárně, když přijde Dan s kyticí květin. Pozve ji na výlet, ale ona odmítne a řekne, aby radši vzal jejich syna.
Peyton neřekne Brooke pravý důvod, proč thedy přišla za Lucasem. Tým zjistí, že Whitey ruší tréninky. Whitey jim řekne, že úplně zapomněli, že basketbal má být zábava. Nathan a Jake jsou za to rádi, protože Jake může strávit více času doma a Nathan s Haley. Lucas si chce promluvit s Peyton o tom, co se včera stalo, ale ona jej odbyde s tím, že s Brooke tvoří hezký pár.
Haley navrhne Deb, aby v se v kavárně uspořádal zábavný hudební večer, který by přilákal zákazníky. Brooke přijde za Peyton domů, aby jí řekla, že se nikdy nerozkmotří kvůli klukovi. Dan pozve Nathana na víkendový výlet a on, ač nerad, souhlasí. Haley požádá Peyton, aby vytvořila plakáty pro Večer s mikrofonem, protože ty, co vytvořila, byly strašné.
Když Nathan dorazí s otcem do hotelu, brzy mu dojde, že to měl být výlet pro Dana a Deb. Keith nachytá Brooka a Lucase. Vyzve Brooke, aby odešla a začne dávat Lucasovi přednášku. Ale Lucas řekne, že mu do toho nic není. V hotelu hrají Dan a Nathan golf, ale i tady jej pořád kritizuje. Nathanovi rupnou nervy a přizná se, že si vzal drogy a to kvůli Danovi. Lucas zajde k Jakeovi a dozví se jeho tajemství. Seznámí se s jeho dcerou Jenny a řekne mu, že by se za ni neměl stydět.
Prvním účinkujícím ve Večer s mikrofonem je Jake. Představí svou dceru Jenny a poděkuje Lucasovi, že ho k tomu přesvědčil. Jake zaujme Peyton a ta na něm může oči nechat. Dalším účinkujícím je Gavin DeGraw, který zazpívá 'I Don't Want to Be'.
Lucas pak pozve všechny, aby si šli zahrát basketbal. Ravens jsou nejdřív trochu zmatení, ale přijmou pozvání. Na River Courtu si zahrají i Skills, Fergie a Junk. Zpovzdálí to sleduje Keith s Whiteym, který je šťastný, protože si tým znovu užívá hraní basketbalu. Když se Dan vrátí z výletu, dá mu Deb ultimátum. Buď půjde k terapeutovi, nebo už nikdy neuvidí Nathana.

Hudba v epizoděvložit další píseň

I Don't Want To Be (Gavin DeGraw)

Gavin hraje v Karenině kavárně.

Re-Offender (Travis)

Lucas se probouzí.

Everything (Fefe Dobson)

Nathan je v pokoji Hayley.

Downed (Cheap Trick)

Brooke si povídá s Peyton v jejím pokoji.

Lonely World (Bryan Greenberg)

Jake zpívá tuhle písničku, když Lucas přichází na jeho terasu.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Epizoda se jmenuje dle písně skupiny Stereophonics.
Hlavní postavy
Nathan Scott
Haley James / Haley James Scott
Brooke Davis
Peyton Sawyer
Marvin 'Mouth' McFadden
Keith Scott
Karen Roe
Antwon 'Skills' Taylor
Vedlejší postavy
Zpívající dívka
Jake Jagielski
Junk Moretti
Johnny 'Vegas' Norris
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevYou Gotta Go There to Come Back (neoficiální název)
Původní názevYou Gotta Go There to Come Back
Rok natočení2004
Premiéra20. ledna 2004
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka44 minut
Sledovanost premiéry4 000 000 diváků
Autoři profilu epizody