plakát seriálu

Ordinace v růžové zahradě 2

(Ordinace v růžové zahradě 2)

Epizoda 4×76 – Vrať čas
82 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Magda se trápí po potratu, Čestmír se snaží ji vrátit naději, ale nedaří se mu. Magda něco tají, má výčitky, ale nedovede se nikomu svěřit.

Jediný Tomáš se nenechá odbýt a přinutí ji k přiznání, že kdysi byla na interrupci. Mezitím se v Kamenici slaví – Martina a Oskar mají druhou svatbu. Jako oddávajícího zvolí Eduarda a celý obřad pojmou v lékařském duchu. Pavla chce na oslavu jít v doprovodu Petra, ale ten musí s Jasminou do Hradce. Jako Pavlin doprovod se pozve Tomáš. Po svatbě skončí oba u Pavly doma a vyspí se spolu. Ráno je plné rozpaků, Pavla rozhodně na vztah nemyslí. Pusenský domluví Olze setkání s ředitelkou Plockovou. Chce, aby Olga začala zase učit. Jenže ředitelce se udělá zle a když ji přivezou do nemocnice, Olga mu to vyčítá a definitivně se vrací do Prahy. Nakonec ale dává i sama sobě naději.

Eliška se předčasně vrací z Francie, aby se ujistila, že Vladimíra stále miluje. On ji pozve na Slovensko, aby byli jenom spolu. Odjedou hned druhý den.

Kristýniny průšvihy vrcholí, když Eduardovi vyzvedne náušnice pro Bělu. Zkusí si je, a tak ji načapá Běla, která ji náležitě sjede. Kristýna plaší smutek u Čerta, projeví se jako nadaná barmanka, ale jejímu angažmá zabrání Marta, která chce mít z dcery aspoň sestru, když ne doktorku. Další den v Růžovce se s Bělou ostře chytnou a Běla se neudrží a vrazí Kristýně facku. Marta chce Valšíkovy přinutit, aby Kristýnu odprosili a vzali ji zpátky.

Hlavní postavy
MUDr. Čestmír Mázl
MUDr. Běla Páleníková-Valšíková
MUDr. Petr Hanák
MUDr. Pavla Barnová-Pusenská
MUDr. Vladimír Pusenský
MUDr. Magda Tárová-Mázlová
Lucie Hrušková-Vágnerová
Gábina Šímová-Vajnerová
Vedlejší postavy
Vendulka Čížková
MUDr. Tomáš Hruška
MUDr. Oskar Všetečka
Doc. MUDr. Eduard Valšík
Martina Tvrdíková-Všetečková
Alena Veverková
MUDr. Adam Suk
MUDr. Lukáš Beneš
Jindřich Valšík
Věra Barnová
Leopold Řeháček
Radim Novák - RZS
Kryštof Dyk
Marek Barna
Eliška Slavíková
Marta Tichá
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevVrať čas
Původní názevVrať čas
Rok natočení2009
Česká premiéra16. června 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka80 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody