plakát seriálu

Ordinace v růžové zahradě

(Ordinace v růžové zahradě)

Názory uživatelů

Ordinace...

Na začátku to byl průměrný seriál se zajímavým dějem a slušně hrajícími herci (Zach, Rybová, Prachař,..). Později začali scénaristé dělat jednu botu za druhou- nelogické párování postav, jejich odlučování a následné spojování s někým jiným (viz Krejčí- Jirešová, Krejčí- Šinkorová, Krejčí- Čvančarová). Odchodem Zacha a Rybové seriál utrpěl, ale příchod charizmatického Langmajera alias Dr. Hrušky seriál stále držel nad vodou. Postupně ale seriál upadal a teď, řekla bych, mu hrozí tvrdý pád na dno. Pominu nelogické odstranění Šinkorové (ale co mohli scénaristé tak narychlo vymyslet, že?), ale ani pár skutečně dobře hrajících herců (Langmajer, Rychlý, Potměšil, Pejchal,..) nemůže zachránit upadající děj, opakující se zápletky a nesympatické postavy (Polívková, Žák,..). Tvůrci měli říct rázné STOP, dokud měl seriál ještě úroveň, ale nikdy není pozdě. Myslím ale, že přesun z gynekologie na chirurgii seriálu vůbec nepomůže. Opět nový příliv herců a "hereček" typu Gondíková, to bude katastrofa. Dávám 30%, ale jen, jen za začátek seriálu a postavy, které se teď již nevyskytují, Dr. Hrušku a Suka.

A mimochodem, "úklid" každé nepohodlné postavy do Prahy je trapný!!

30 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Bože můj

Nechápu co se to s našimi herci děje, musí mít vymyté mozky, protože jinak nedokážu pochopit proč se do takové koniny vůbec pouštěli. Například Daniela Šinkorová mi zde byla krajně nesympatická s tím svým věčným moralizováním, pro všechny situace měla vymyšleno sto padesát rad. A i ostatní herci jsou takoví divní a to hraní jim nijak zvlášť nevěřím.

10 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Ordinace v růžové zahradě...

Myslím, že se budu opakovat jako ostatní, ale tento seriál mě vůbec nezaujal. Herecké výkony jsou velmi nekvalitní a nepřesvědčivé. Prostředí podobně. České seriály jsou více méně průměrné, ale toto si zaslouží 0%.

0 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Osobní hodnocení

Podle mě je to seriál výborný, ale má několik chybek. K těm se dostanu později v článku. Nejprve bych chtěl něco říci k hereckému obsazení. To je podle mě dostačující a možná i excelentní. Podařilo se sem dostat hodně známých českých, i slovenských herců. Nejhorší na tom všem, ale je, že na začátku seriálu byli hlavními postavami úplně jiní lidé než jsou teď. Kamila a spol. Teď pouze zůstávají Vendulka a Aleš Čížkovi. Ale seriál nemůže být k prasknutí a místo starých herců přišli noví. Posuneme se dále - hudba. Tak ta mě dokáže opravdu někdy už i vytočit. Ta si zasloužila alespoň 15% dolů. Stále se opakují stejné hudební partie, láska, volno, hrůza apod. Nikdy jsem neslyšel kromě U Vidlí nějakou hudební kulisu nebo něco podobného. A poslední hodnocení, a to děj a provedení. Děj je někdy velice zajímavý, ale poslední dobou už moc ohraný. Říká se, že to bude nekonečný seriál, tak to by mě tedy zajímalo co nám scénáristi připraví za 2 roky. Pořád stejné situace, někdy i teď to skřípe. A naposledy tedy - provedení. Myslím tím kulisy, natáčecí prostory a tak. Ty nejsou vůbec špatné, na rozdíl od jiných českých seriálů se Ordinace natáčí v mnoha "místnostech", a někdy i dokonce v interiérech. Výkony herců jsou také velmi povedené. A celkový dojem? Ten je tedy podle mě velmi dobrý, na tento seriál se dívám od úplného začátku a určitě mě zaujal, proto ho budu sledovat i nadále.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
12 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Ordinace v růžové zahradě

Na seriály tohoto typu mám hodně podobné názory, takže se moje názory na ně opravdu moc lišit nebudou ... Je hodně smutné, kam se filmový průmysl ubírá ... Opravdu nechápu, jak někdo může něco takové sledovat pravidelně. Stačil mi jeden díl a nikdy víc ... .

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Konec prosím!

Tenhle seriál byl hned od začátku celkem dobrý, vždy jsem se těšila na nový díl, bohužel ale postupem času ztratil svou jiskru, asi nejspíš také proto, že původní obsazení absolutně vymizelo a vzniklo něco úplně jiného, což mě velmi zklamalo a na můj vkus je to prostě až moc zdlouhavé, už by to chtělo tomu ustřihnout křídla!

20 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Je to jeden z nejhorších českých seriálů. Nechápu jak se na to někdo může dávat. Rekvizity jsou příšerné, vybavení celé nemocnice je dost katastrofa a není to vůbec reálně udělané. Netuším proč už se visílá tolik řad. Také herci jsou příšerní, zdá se mi že to neumí prožívat tu postavu, naopak něktoří to prožívají až moc a přehrávají to. Velké zklamání od novy

0 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ordinace

Ordinace je seriál ostudový, doktorský, stále stejný a pracně vydělávající. Tolik velmi stručně.

U Ordinace mi vždycky nejvíc vadilo to poslední - vydělávající. Z každé scény, z každého dialogu a z každé zápletky vidím snahu vytřískat co nejvíce peněz, za co nejméně muziky. Možná, že je to u nekonečných seriálů obvyklý standart, ale podle mě je to rozhodně špatný standart.

Ordinace přinesla do českých televizí nový český kult nekonečných seriálů, ale to je asi tak to poslední nové, co přinesla. Zápletky jsou stále stejné (nevěra, děti...) a k dobru se jí dá přičíst snad jen skutečný začátek, kdy to ještě vypadalo nadějně.
Ale jinak - levné kulisy, levné zápletky, levné dialogy, zpočátku zejména i levní herci (a i jejich herectví) a to všechno rozkouskované vydělávajícími reklamními bloky. Achich ouvej.

20 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Never more, ever.

U prvních dvou sérií jsem zabíjel čas i já. Už tehdá to nebyla žádná sláva. Herecky to je, bylo a bude velmi sterilní. Tam se chodí s nadšením snad jen pro výpolatu. A můj názor na nynější díly? Že je Gita mrtvá? No a co?

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Ordinace u kupy s....k

Já nechápu jak se tahle naprostá konina udržela tak dlouho, vždyť je to pořád stejný, příšerní herci o jejich výkonu nemluvě,dementní scénář a děj neustále o tom samém. Už jen z ukázky všichni poznaj o čem to bude.
Ale víte co je nejhorší když se o tom u nás ve třídě tak se zaujetím baví a jak prodiskutovávají co se tam vlastně stalo. To bych asi zabíjela...

PS: takováhle nebívámm je mi tento výkvět české tvorby dokáže zvenout mandle.

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Totální dno české kinematografie

Další nekonečná blbost o vztazích v nemocnici. Jako by jednička nebyla už dost velká snůška keců, Novaři si vymysleli OvRZ 2. Proč? Nestačil jeden debilní seriál?

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Začátky byli skvělý

Ano, ta původní ordinace byla naprosto úžasná. Skvěle odvedená práce herců, dobré zápletky.. Prostě úžasný pořad z doktorského prostředí. Navíc, když na něj koukáte tak si uděláte tak trochu jiný (lepší) obrázek o tom, jak to chodí v gynekologické ordinaci (nakonec to ovšem zase až tak není :( ):D

Na konci první (původní) série ordinace už to se seriálem šlo silně z kopce. Dnešní ordinace už s tou původní nemá nic společného. Zmíněná ordinace v růžové zahradě se tam spíš jenom mihne, vše se odehrává v nemocnici, kde je hromada blbých doktorů a ještě blbějších sestřiček.

Nejen, že by se dnes měl seriál přejmenovat, navíc by se možná měl bud kompletně celý zrekonstruovat a nebo rovnou zrušit.

Vzhledem k tomu, že tohle by mělo být k původní ordinaci, tak za mě 90%. Ordinace v růžové zahradě 2 má za mě 0%

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ordinace v růžové zahradě

Umělohmotná, stupidní studiová sra*ka, pardon.

0 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Good

Tento seriál mě nevím proč zaujal...Z neznámých důvodů jsem se začal dívat a nevynechal jsem snad ani jeden díl.Znal jsem dopodrobna postavy a zajímalo mě to.OVRZ 2 už mě nebaví a nesleduji to.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Růžovka

Jelikož jsem zdarvotník tak na tenhle seriál dost často koukám. Občas nějaký ten díl mi uteče, ale to ani nevadí. Někdy se opravdu pousměju nad tím co vymysleli. Jinak si myslím, že je to takový ten klasický seriál ze života. Prostě ujde.

70 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
15 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Další prosím...

Viděl jsem jednou a stačilo. Totální ptákovina, snad ještě horší než Ulice. Jak by řekl Poeův havran:\"Nikdy víc.\"

20 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

...

Seriál mě celkem nezajímá, akorát se na to doma všeci čučí, tak že jsem k němu přišel jak slepej k houslím. Seriál mě celkem ničím nenadchnul, akorát se jen někdy zasměju jak sou trapní...

30 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

První série.......

Stejně jako série druhá ve mě vždy po shlédnutém díle zanechává hořkou pachuť sedmeronásobné boží odplaty .

0 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

ordinace

Absolutní blbost, vůbec se mi to nelíbí, ale tak každýho názor. Osobně si myslim, že to je pí.... Nic víc k tomu dodávat nebudu...

0 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ordinace

Na tehle seriál koukám asi od půlky jeho vysílání...takže neznám začátky atd...ale chytnul mě...

70 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Hodnocení

Na staré díly jsem moc nekoukala takže tim dám 0% ,ale na nové koukám a tim dám 100%

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Jako vtip dobré

Deset procent za to, že měli redaktoři odvahu přidat tenhle "seriál" do databáze. Díky, pobavilo mě to :D

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hnus fialovej

Odporny,me je uplne trapne za ty cesky herce.nezmuzu se na to koukat ani 5min.desna hanba to samy VKV,ulice atd...tady nema cenu davat ani 10 za snahu jak nekteri uzivatele casto davaj.neco strasnyho vazne

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nostalgie

Myslím teď s ordinací číslo 2. Můžeme s nostalgií vzpomínat na ordinaci číslo 1. Protože přeci jen se tyto 2 ordinace nedají srovnávat. Ale upřímně nevím, proč tu ordinaci číslo 2 dělali, mohli klidně zůstat u čísla 1. Každopádně dávám této ordinaci 50 %. Protože některé herecké výkony jsou tam k smíchu a také jsem se smála tomu jak Mázl byl dříve sukničkář. A najednou je to slušný tatínek bez poskvrny hotový anděl. Holt andělé žijí mezi námi.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Žena: přišla jsem na to, že mě podvádíš! / Primář: ffffuuuuuccc*****!!!

Jeden z nejubožejších seriálu, který kdy byly, jsou a budou vymyšlený. (Jen pro info, těch 20% je jen kvůli tomu, abych nebyl za úplnýho šmejda a protože přeci jenom, bůh ví proč, je to tady, v pupku Evropy oblíbený) Abych tedy sdělil svůj názor, podlě mě se jedná o sepsaný deníček místní prostitutky (nebo ,,promiskuitní ženy,,), která dala přečíst svůj tajný deníček (a udělala z něj veřejný, jako ze svých kalhotek :D ) českým hercům, kteří ať jsou či nejsou jakkoliv nadaní (v tomhle seriálu by byl i herecký výkon Toma Hankse debilní :D ) a ti se, jako tělo bez duše postavili před kameru, někdo to sestříhal, přidal dokonalé hudební podkreslení, ála jedna melodie furt dokola, splácal to dohromady a výslednou sra*ku pustil na sra*kový nově.
**Děj** : sex, sex, podvod, podvod, gynekologické vyšetření, sex, operace, podvod, žárlivá scéna, žárlivá scéna, Dlouhý monolog o tom, že blod v její děloze je opravdu jeho a ne pana primáře, podvod, přiznání a znovu všechno dokola.... a jako třešnička na dortu : zabití nějaký doktorky (kterou všichni z naší školy milovali) neonacistama v německu... fááákt originální zápletka pro to, jak se z ničeho nic zbavit herečky :)

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

.... v trní

snůška nesmyslných keců točícíh se okolo gynekologické ordinace opepřená dávnou růžových a srdceryvných emocí.
viděla jsem pár dílů a bohatě mi to stačilo. Pokud nás nova netahá za nos a já věřím, že tahá, tak opravdu nechápu co je na tomhle seriálu tak skvělýho a úspěšnýho, že byl obnoven i pro pokračování.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ujde

Tento serial sleduji již od svých devíti let a docela se mi i líbil. Ale teď se na to dívám spíše z nudy že nemám co dělat. Ordinace v růžové zahradě 1 byla dobrá měla nějaký příběh a nebylo to až tak zlé, ale ta Ordinace v růžové zahradě 2 to už je jen natahovaná kejda na kterou se dívá čím dál méně lidí a strácí smysl. Já se na to dívám do teď ale jen proto že nemám co dělat.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé