plakát seriálu

Ostré jako břitva

(Underbelly)

Epizoda 5×06 – Road to Nowhere
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Deckerova přítelkyně je v pokročilém stádiu těhotenství a její milý financuje přípravy na rodičovství z práce pro gang a občasných přepadení obchodů. Browne a Jubelin jsou zatím plně vytíženi vyšetřováním dalších vražd. Během jednoho z nich potká Jubelin psycholožku Tracy, která se později stane jeho partnerkou a dokonce se spřátelí s jeho dětmi.

Perishova paranoia ve stejnou dobu klesá a jeho drogový business může opět vzkvétat. Jeho bratr Andrew však čelí existenčním problémům a proto se rozhodne, že si zřídí vlastní drogovou laboratoř a přivydělá si jako Rooster. Tento pokus však nedopadne příliš dobře. Jubelin a Browne se mezitím seznamují s Willy Strongem, který dělá vyhazovače a dobře zná Deckera. Nový svědek se policii rozhodně bude hodit.

Anthony Perish nedá Deckerovi pokoj dokonce ani v den jeho svatby a zadá mu nový úkol. Policie si je téměř jistá, že se chystá další nájemná vražda a proto se Browne s Jubelinem na Deckera pověsí a sledují ho napříč zemí, aby vraždě zabránili. Ukáže se však, že šlo jen o doručení zboží pro Anthony Perishe a vysilující cesta do Brisbane byla zbytečná. V Sydney zatím dochází k zásadnímu průlomu, protože se díky DNA daří spojit Deckera s Falconerovou vraždou. Zároveň jsou identifikování další dva členové gangu, Vito Russo a Michael Christiansen. Jubelin a Browne však netuší, že se Rooster se svým poskokem Muzzem rozhodli zaměřit svou pozornost přímo na ně...

Hlavní postavy
Gary Jubelin
Anthony 'Rooster' Perish
Andrew 'Undies' Perish
Camille Alavoine
Vedlejší postavy
Customer
Vito Russo
Tracy Shepherd
Lauren Perish
Police Commander
Craig Bottin
2012 Kaan McGreggor
Michael Christiansen
Kylie Keogh
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevRoad to Nowhere
Původní názevRoad to Nowhere
Rok natočení2012
Premiéra17. září 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut (včetně reklam)
Sledovanost premiéry1 013 000 diváků
Autoři profilu epizody