plakát seriálu

Paměť stromů

(Paměť stromů)

Názory uživatelů

Hodnocení: 5 z 5 (*****)

Tak tohle je prosím pěkně dokument s velkým D. Dost možná by v mém hodnocení předčil i leckteré válečné, na které také jinak nedám dopustit. A čím je tak vyjímečný? Člověk při jeho sledování absolutně zapomene na tu dnešní uspěchanou dobu plnou chaosu a techniky a skvěle si zarelaxuje pohledem na naši nádhernou přírodu. Luděk Munzar nejenom že je skvělým hercem, on i výborně vypráví. Jeho poučný přednes jistě každého zahřeje na duši. A opomenout nemohu téměř dokonalou ustřední píseň Bedřicha Ludvíka "Stromy", která je takovou tou pomyslnou třešničkou na dortu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bohužel

Vzhledem k faktu že jsem se problematikou památných stromů zabýval a zabývám musím tento dokument označit za nedostatečný, je sice pěkné a prospěšné že vzbudily zájem lidí o památné stromy, ale to je asi tak jediné na něm pozitivní. Většina informací v něm je buď značně nepřesná nebo vysloveně milná.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pamět stromů

Pamatuji si jak nám to pouštěli při přírodopisu když jsme se učili o stromech.Musím ale říct že tento dokument je moc povedený.Luděk Munzar to skvěle vypráví.Příroda je tam krásná,při pohledu na ní jsem se hned cítila lépeů.Škoda že to má jen 20 minut.Ale dávám přesto 100 %.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí