plakát seriálu

Pan Am

(Pan Am)

Epizoda 1×11 – Diplomatické vztahy (Diplomatic Relations)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pan Am letí poprvé do SSSR. Dean musí nést následky po minulé noci s Bridget. Místo Teda letí s Deanem kapitán Broyles. Maggie jde s kongresmanem Rawlingsem na večírek, nedokáže ale udržet své protichůdné názory na uzdě. Laura a Bridget jsou zatčené KGB za to, že fotily budovy. Ted požádá Amandu o ruku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ráno po sexu Dean přemýšlí, o čem všem mu Bridget lhala. Ta se mu to snaží vysvětlit, ale Dean je naštvaný. Říká, že minulá noc byla chyba. Bridget chce být ale stále jeho ženou. Dean obdrží telefonát. Juan Tripp si s ním vyžádal schůzku.

Maggie úspěšně randí s kongresmanem Chrisem Rawlingsem. On neví, že útočný článek o něm psala právě Maggie. Pozve ji na nadcházející akci, aby ji oficiálně představil jako svou přítelkyni. Maggie váhavě souhlasí.

Pan Am poprvé poletí do SSSR. Dean má tu čest být kapitán. Ted neletí, v době dovolené ale plánuje požádat Amandu o ruku.. po měsíci randění. Dean mu přeje hodně štěstí.

Richard přijde za Kate do bytu. Chce, aby z Ruska dostala jednu tajnou agentku. Kate očividně s tajnou službou neskoncovala tak nadobro, jak si myslela. Dokonce byla povýšena z kurýra na agenta.

S Deanem letí kapitán Broyles, pilot z druhé světové války. Dean musí sedět na místě co-kapitána.

V hotelu celou posádku přivítá sovětská komise. Letuškám není dovoleno bez doprovodu opuštit hotel. Kate má ale úkol a už je pryč. Ruska ihned pojme podezření.

Kate se dostane dolů do spodních pater hotelu. Tam ji ale najdou stráže. Naštěstí se tam objeví kapitán Broyles a řekne strážnému, že Kate jim dělá společnost. Kate uvidí, že kapitán hraje s Rusi poker, že dovezl tunu cigaret z USA.

Maggie je s Chrisem na jeho večírku. Přijde tam i Ted s Amandou. Maggie se dostane do hádky s jedním významným spoznorem. Chris ji raději odvede pryč. Mluví spolu a on pozná, že Maggie je autorkou článku. Zatímco ti dva se rozejdou, Ted požádá Amandu o ruku a ta řekne "Ano".

Letušky jdou na prohlídku Moskvy. Laura fotí budovy, ale přijede tam KGB a Lauru a Bridget zatkne. Bridget se přizná, že spala s Deanem. Dean de snaží holky vysvobodit, ale Broyles je proti. Přijdou jim oznámit, že se výlet ruší a letadlo musí okamžitě odletět.. bez Laury a Bridget.

Maggie je zdrcená. Pláče nahoře a přijde tam Amanda. Utěšuje ji a nakonec Maggie políbí.

Kate se podaří najít možnost, jak holky zachránit. Vyhrožuje Broylesovi, že práskne to, že pašoval cigarety, pokud jí nepomůže. Lauru a Bridget přiveou na letiště. Letadlo šťastně odletí.

Broyles je ohromen tím, jak se Dean k celé situaci postavit. Nabídne mu kapitánské křeslo. Všichni zatleskají, když Dean zahlásí, že letadlo opouští sovětský prostor.

Dean přizná Colette, že spal s Bridget.

Hlavní postavy
Maggie Ryan
Kate Cameron
Bridget Pierce
Ted Vanderway
Laura Cameron
Colette Valois
Dean Lowrey
Vedlejší postavy
Chris Rawlings
George Broyles
Mike Ruskin
Richard Parks
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDiplomatické vztahy
Původní názevDiplomatic Relations
Rok natočení2012
Premiéra15. ledna 2012
Česká premiéra25. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry3 820 000 diváků
Autoři profilu epizody