plakát seriálu

Pan Am

(Pan Am)

Epizoda 1×05 – Mince pro štěstí (One Coin in a Fountain)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ted pomáhá Lauře získat zpět její zásnubní prstýnek, který po útěku z domu dala do zastavárny. Dean má románek s milenkou víceprezidenta Pan Am. Kate musí získat otisky tajné ruské špionky, k tomu ale potřebuje přebrat Maggie chlapa.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Laura se snaží získat zpátky svůj zásnubní prsten, který dala do zastavárny po útěku z domu. Prstýnek už je ale prodaný. Laura ho chtěla vrátit Gregovi a uzavřít tak tuto kapitolu svého života.

Do pilotní kabiny přijde za Deanem a Tedem pohledná tajemná žena Ginny. Flirtuje s oběma a piloti se skvěle baví. Ted ji Deanovi přenechá, dokonce mu dá své bonbóny, po kterých se Ginny sháněla, aby s ní Dean mohl flirtovat. Dean opravdu jde k jejímu sedadlu a pokračuje ve flirtování. Colette jen smutně kouká.

Holky se chystajjí do vyhlášené hospody, ale Kate uvidí na lavičce pana Andersona, jednoho z jejích kontaktů. Kate se vymluví a holky odejdou. Kate dostane za úkol vetřít se s jedním mužem do kasína a získat otisky tajné ruské agentky.

V baru Maggie flirtuje s pohledným mužem Nikem. Bohužel je to právě ten, ke kterému se musí dostat Kate. Ta ho Maggie sprostě přebere. Maggie je naštvaná a Kate má černé svědomí, ale úkol je úkol.

Tajemná slečna z letu čeká na Deana. Flirtují spolu a Dean k ní nastoupí do auta.

Ted si jde promluvit s Laurou. Ta ho ale odbyde.

O den dříve:

Ted narazí na Lauru na centrále Pan Am. Laura míří do Harlemu, nebezpečné čtvrti. Ted ji doprovodí. Laura mu v metru vypráví, že dala prstýnek do zastavárny. Vystopují kupce, ale Ted si myslí, že muž chce Lauru ošidit, a dohodu zruší. Laura mu vyčte, že jí nešlo o peníze, ale o to, aby věci urovnala s Gregem. Odchází a nechá Teda tam.

Nyní:

V letišti v Londýně Dean a celé letadlo čeká na sekretářku víceprezidenta Pan Am. Ukáže se, že to je Deanova tajemná slečna. Jelikož nemá žádná zavazadla ani nic jiného, je jasné, že to není jeho sekretářka, ale milenka... Dean se raději uklidí do pilotní kabiny.

Maggie přenecháKate Nika a nabrnkne si nového krasavce. Před tím, než se to Kate dozví, od ní stihne přijmout úplatek ve formě dodávání snídaní první třídě.

Kate zjistí, kdy Niko odjíždí do kasína. Jede s ním a podaří se mu získat otisky ruské agentky. Jako bonus pak s Nikem stráví noc.

Dean nechá v autě víceprezidenta (ve kterém dříve dováděl s Ginny) sako. Víceprezident ho skoro odhalí, ale Dean se šikovně vymluví.

Ted jde za Laurou a dá jí její zásnubní prsten. Vyměnil jej za jeho Rolexky.

Laura jede s prstenem ke Gregovi. Kate dostane pochvalu za provedený úkol a hned vzápětí jde na další rande s Nikem.

Hlavní postavy
Maggie Ryan
Kate Cameron
Ted Vanderway
Laura Cameron
Colette Valois
Dean Lowrey
Vedlejší postavy
Roger Anderson
Niko Lonza
Everett Henson
Lena Bracca
Ginny Saddler
Richard Parks
Sanjeev
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMince pro štěstí
Původní názevOne Coin in a Fountain
Rok natočení2011
Premiéra23. října 2011
Česká premiéra3. srpna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka39 minut
Sledovanost premiéry5 680 000 diváků
Autoři profilu epizody