plakát seriálu

Pan Am

(Pan Am)

Epizoda 1×12 – Nové hranice (New Frontiers)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Maggie řekne Tedovi o tom, jak ji Amanda na večírku utěšovala. Laura zjistí, že její akty jsou vystavené v jedné newyorské galerii. Colette se po rozchodu s Deanem začne bavit s exotickým Omarem. Ten ovšem není muž, za kterého se vydává. Amanda říká Tedovi o sobě pravdu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kate trénuje, jak ukradnout peněženku. Richard radí, že musí využít svou ženskost, sexualitu. Dá jí další úkol, tentokrát vzít z kapsy seznam. V Římě.

Amanda se jde za Maggie ujistit, že Tedovi neřekne o jejich malém incidentu. Když ji Maggie ujistí, že nic neřekne, Amanda ji obejme. Nevypadá to, že by ji chtěla poustit.

Maggie přizná Tedovi polibek s Amandou. Ten jí nevěří. Broyles zve Maggie na rande v Římě, ta zatím odmítá. Přijde tam Kate a trénuje na Maggie kradení peněženky. Maggie si ale myslí, že na ni doráží další dívka.

Colette řekne Deanovi, že požádala o přeložení do Hong Kongu.

Omar, mladý exotický cestující, téměř nestihne letadlo. Objednal si letenku impulzivně. V letadle si velmi rozumí s Colette. Pozve ji na rande. Colette souhlasí. Dean je sleduje a žárlí.

Laura zjistí, že její akty jsou na obdiv v galerii. Majitel galerie ji lituje a nabídne jí, že když mu do konce dne sežene 500 dolarů, fotky jí prodá. Laura chce získat peníze od Teda, ale Amanda jí nabídne, že jí je dá výměnou za přátelství.

Broyles řekne Maggie, že je v podstatě pašerák. Potřebuje komplice a nabídne pozici Maggie. Maggie ho pošle Kate trénuje svou zlodějskou profesi.

Colette je na plese s Omarem. Dean jej podezírá, že pašuje cigarety. Pošle na něj policii. Zjistí ale, že Omar je princ.

Ted a Amanda se spolu konečně vyspí. Ani pro jednoho z nich to ale nebylo skvělé. Amanda chce odejít. Chce po Tedovi, aby se otočil, stydí se před ním.

Laura se de podívat na výstavu svých fotek. Je tam kulturní kritik a vychvaluje fotky do nebes. A Lauru s nimi, že je odvážná a průkopnická. Majitel galerie Lauře říká, že celou sérii chce koupit umělec Andy Warhol.

Amanda si jde upřímně promluvit s Tedem. Přizná mu, že je jí lépe s ženami než s muži. Ale že ho miluje a chce si ho vzít. Oba by se mohli vídat s jinými lidmi. Říká mu, že může mít i Lauru, že vidí, jak se na sebe dívají.

Všude začnou zvonit telefony. Právě proběhl atentát na Kennedyho.

Hlavní postavy
Maggie Ryan
Kate Cameron
Ted Vanderway
Laura Cameron
Colette Valois
Dean Lowrey
Vedlejší postavy
Amanda Mason
George Broyles
Richard Parks
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNové hranice
Původní názevNew Frontiers
Rok natočení2012
Premiéra22. ledna 2012
Česká premiéra2. října 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry3 740 000 diváků
Autoři profilu epizody