plakát seriálu

Pan Am

(Pan Am)

Epizoda 1×09 – Polibky a výstřely (Kiss Kiss Bang Bang)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Letí se do Londýna. Maggie zaujme mladý pohledný kongresman, ale její kamarád Sam nesouhlasí s jeho názory. Dean s Colette jedou na venkov k jeho rodičům. Ted jde na rande s dívkou ze své minulosti. Kate se snaží dostat pryč z tajné služby, ale Richard ji nechce pustit. Dá jí další úkol.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kate odmítá nadále spolupracovat s Richardem. Ten jí ale vyhrožuje, že jí zajistí vyhazov z Pan Am, pokud neuposlechne.

Maggin kamarád Sam se k ní vetře. Chce s nimi jet do Londýna, kde je protiválečné symfonium. Maggie ho nakonec vezme, ale musí slíbit, že se bude chovat slušně.

Dean čeká na Colette před jejím domem. Oba zavolají na centrálu, že jsou nemocní, a Dean ji vezme učit lékat práškovacím letadlem.. které náhodou patří jeho rodičům. Colette je na vážkách, zda je setkání s rodiči dobrý nápad.

Ted s Laurou musí snášet řeči náhradního kapitána. Laura na něj "omylem" vylije kafe a kapitán chrlí oheň. Vyhrožuje jí s disciplinárním řízením, Ted to ale urovná. Na oplátku chce, aby mu Laura pomohla s jednou holkou. Chce se jí pomstít za to, jak ho v mládí trápila, proto po Lauře chce, aby hrála jeho přítelkyni.

Kate předá Andersonovi krabičku cigaret. Myslí si, že tím její tajná práce končí, ale Anderson ji vyvede z omylu. V akci se vyskytl zádrhel, Kate musí být návnada. Anderosn jí řekne, že na akci, kam se má jako letuška dostavit, bude i Bridget, i Niko. Kate souhlasí.

Dean představí Colette rodičům. Ti se ale ptají stále na Bridget. Deanův táta se ptá, jestli je Colette těhotná. Ta už to nevydrží a uteče. Už se nechce učit létat, chce, aby ji Dean vzal domů. Dean jí řekne, že na Bridget nebylo něco opravdového, ale Colette je jiná. Začnou se líbat.

Laura se na rande s Tedem vyfikne.

Sam vyčte Maggie, že nebojuje za svět. Maggie se rozhodne promluvit si s kongresmanem. Jejich diskuze je dovede až do jeho pokoje. Tam pokračují v konverzaci, on si z ní spíše ale utahuje. Rozhovor brzy přejde k flirtování a pití koňaku.

Po společné noci si Maggie přečte kongresmanův projev a je zděšená. Utíká s ním do koupelny, kde ho zapálí. Chytnou ale i závěsy a v hotelu se spustí alarm.

Kate se snaží zdržovat klenotníka, aby jeho obchod mohl Anderson prozkoumat. Nepovede se jí to však na dlouho a muži se začnou prát. Obchodník na Andersona vytáhne nůž a Kate vystřelí z pistole...

Hlavní postavy
Maggie Ryan
Kate Cameron
Ted Vanderway
Laura Cameron
Colette Valois
Dean Lowrey
Vedlejší postavy
Bill Lowrey
Amanda Mason
Marjorie Lowrey
Chris Rawlings
kapitán Dennis
pan Bolger
Roger Anderson
Richard Parks
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPolibky a výstřely
Původní názevKiss Kiss Bang Bang
Rok natočení2011
Premiéra4. prosince 2011
Česká premiéra11. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Sledovanost premiéry4 650 000 diváků
Autoři profilu epizody